Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοηθεια!!!! για τις διακοπες μου...


marmarg

Recommended Posts

Καλες μου μανουλες,

 

Χρειαζομαι τις πληροφοριες σας......

 

Θελω να παω διακοπες στη Ροδο με τον ανδρουλη μου

με το αεροπλανο στη Ροδο.

 

Που και πως μπορω να βρω φθηνα εισητηρια???????????

 

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα,

 

εκτός απο το site της Ολυμπιακής που έχει φθηνά εισιτήρια μπορείς να δοκιμάσεις και στο http://www.airtickets.gr

 

Έχω κλείσει αρκετά εισιτήρια απο αυτούς και είχαν καλές τιμές.

bunbunsbu20080415_-1_My+child+is.png

 

dev272prs__.png

Link to comment
Share on other sites

Καλες μου μανουλες,

 

Χρειαζομαι τις πληροφοριες σας......

 

Θελω να παω διακοπες στη Ροδο με τον ανδρουλη μου

με το αεροπλανο στη Ροδο.

 

Που και πως μπορω να βρω φθηνα εισητηρια???????????

 

Ευχαριστω!!!

marmarg μολις χθες κλεισαμε τα εισητηρια για ΡΟΔΟ για Ιουλιο.θελαμε να βγαλουμε τα εισητηρια απο τον Φεβρουαριο για να προλαβουμε τα 19 ευρω το ατομο.δεν το καναμε τοτε και εχθες μπηκα στο site της AEGEAN εδωσα ημερομηνιες και βρηκα με 4 ευρω παρακαλω-ναι καλα καταλαβες-συν τους φορους.συνολο 160 ευρω 3 ατομα και ενα μωρο να παμε και να ερθουμε.πρεπει ομως να το κλεισεις εκεινη την ωρα αλλιως παει.οτι χρειαστεις για ΡΟΔΟ γραψεμου γιατι γνωριζω πολυ καλα το νησι.... :):):)
Link to comment
Share on other sites

Καλες μου μανουλες,

 

Χρειαζομαι τις πληροφοριες σας......

 

Θελω να παω διακοπες στη Ροδο με τον ανδρουλη μου

με το αεροπλανο στη Ροδο.

 

Που και πως μπορω να βρω φθηνα εισητηρια???????????

 

Ευχαριστω!!!

marmarg μολις χθες κλεισαμε τα εισητηρια για ΡΟΔΟ για Ιουλιο.θελαμε να βγαλουμε τα εισητηρια απο τον Φεβρουαριο για να προλαβουμε τα 19 ευρω το ατομο.δεν το καναμε τοτε και εχθες μπηκα στο site της AEGEAN εδωσα ημερομηνιες και βρηκα με 4 ευρω παρακαλω-ναι καλα καταλαβες-συν τους φορους.συνολο 160 ευρω 3 ατομα και ενα μωρο να παμε και να ερθουμε.πρεπει ομως να το κλεισεις εκεινη την ωρα αλλιως παει.οτι χρειαστεις για ΡΟΔΟ γραψεμου γιατι γνωριζω πολυ καλα το νησι.... :):):)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η Aegean βγαζει προσφορες. Ομως προσοχη! Απο τη στιγμη που βγαλεις εισητηριο προσφορας δεν ακυρωνεται και δεν αλλαζει...Φυσικα πρεπει να τα κλεισεις πολυ νωριτερα, για αυτο ξεκινα το ψαξιμο! :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...