Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΔΕΣ

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝ ΑΚΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΝΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΔΗ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΜΕ. ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟ.

 

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ.

 

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Π.Χ. ΚΑΙ Μ.Χ.

ΠΡΟ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ TON ΧΡΗΣΤΟ.

ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όντως πολυ καλο θεμα! :D Επισης, θα μπορουσαμε να ενημερωνουμε και οταν μαθαινουμε οτι π.χ. καποια αλυσιδα super market εχει ημερα οικονομιας σε βρεφικες πανες ή κατι παρομοιο. Για παραδειγμα καποιες μερες γνωστη αλυσιδα super market (μην κανω και διαφημιση) βγαζει διαφημιση στην τηλεοραση οτι για 2 μερες οι βρεφικες πανες ειναι -20%. Οποτε γιατι να μην το εκμεταλλευομαστε. Και αν επιπλεον εχει καποιος και εκπτωτικο κουπονι μπορει αθροιστικα να το χρησιμοποιησει και να εχει ακομη μεγαλυτερη εκπτωση! :D

Link to comment
Share on other sites

Ας αρχίσω εγώ, αυτές τις μέρες η Libero έχει στικ με έκπτωση 4 € στην οικονομική συσκευασία, δηλαδή από 19,64 κοστίζουν 15,64. Εάν έχεις και κουπόνι των 5 € σου έρχεται 10,64. ΟΜΩΣ τα carrefour, Dia και Μαρινόπουλος δεν δέχονται κουπόνια όταν η συσκευασία - έχει στικ επάνω, σε αντίθεση με όλα τα άλλα super market που τα δέχονται.

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΕΒΑΠΟΡΕ ΑΠΟ ΤΑ CAREFOUR MEION 20% . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΝΕΣΛΑΚ kID KLΠ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Π.Χ. ΚΑΙ Μ.Χ.

ΠΡΟ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ TON ΧΡΗΣΤΟ.

ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΧΕΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΠΑΜΠΕΡΣ ( ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΠΡΑΣΙΝΕΣ)

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Π.Χ. ΚΑΙ Μ.Χ.

ΠΡΟ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ TON ΧΡΗΣΤΟ.

ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Ας αρχίσω εγώ, αυτές τις μέρες η Libero έχει στικ με έκπτωση 4 € στην οικονομική συσκευασία, δηλαδή από 19,64 κοστίζουν 15,64. Εάν έχεις και κουπόνι των 5 € σου έρχεται 10,64. ΟΜΩΣ τα carrefour, Dia και Μαρινόπουλος δεν δέχονται κουπόνια όταν η συσκευασία - έχει στικ επάνω, σε αντίθεση με όλα τα άλλα super market που τα δέχονται.

 

είσαι σίγουρη?εγώ δίνω και τα δέχονται

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

Ας αρχίσω εγώ, αυτές τις μέρες η Libero έχει στικ με έκπτωση 4 € στην οικονομική συσκευασία, δηλαδή από 19,64 κοστίζουν 15,64. Εάν έχεις και κουπόνι των 5 € σου έρχεται 10,64. ΟΜΩΣ τα carrefour, Dia και Μαρινόπουλος δεν δέχονται κουπόνια όταν η συσκευασία - έχει στικ επάνω, σε αντίθεση με όλα τα άλλα super market που τα δέχονται.

 

είσαι σίγουρη?εγώ δίνω και τα δέχονται

 

ΚΑΙΜΕΝΑ ΣΤΑ CARREFOUR ΤΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ.

 

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ CARREFOUR τσιπούρες 3,99

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω κοριτσια τα δινω στον Μαρινοπουλο και τα δεχονται κανονικα? :roll:

 

Κορίτσια έχω την απόδειξη δεν τις πήρα τελικά της πάνες τις ακύρωσα και μετά πήγα στο "Σαλαμινιώτικο" σουπέρ μάρκετ και τις πήρα και μου το αφαίρεσε το κουπόνι!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα αν έχουν τίκερ έκπτωσης επάνω ή όχι

είναι υποχρεωμένοι να παίρνουν και τα εκπτωτικά κουπόνια.

Αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι αν ξέρετε στα lidl δεν δέχονται κανένα κουπόνι;;;Είναι έτσι ή όχι;;;

Μάνθος 20/12/1987

Νίκος 10/10/1989

Τάσος 09/09/2008

Σταμάτης 17/05/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τους πήρα τηλέφωνο τελικά στο 801 802 5000 και κράτησαν τα στοιχεία μου για να μου απαντήσουν για ποιο λόγο δεν δέχτηκε το συγκεκριμένο κατάστημα το κουπόνι

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!στο λιντλ δεν δεχονται κουπονια.εγω νευριασα χτες.πηγαμε με τον αδερφο μου βεροπουλο να παρει μπειμπιλινο και ειχαν επανω ενα κουπονι οχι στικερ ενα χαρτινο και ειχαμε και μεις και λεει δεν γινεται να τα παρουμε και τα δυο.στο παρελθον μου το ειχανε κανει.ξερετε τιποτα γιαυτο?αφου το περναει η μηχανη τι προβλημα εχουν αυτες?αλλο η εκπτωση της εταιριας και αλλο το δικο μου κουπονι!εχετε κανενα τηλ στο βεροπουλο στα κεντρικα χωρις χρεωση να παρω να βρω την ακρη?

Link to comment
Share on other sites

αρχιζω.-30% σε ουλτρεχ νταβ αχε βασελιν αιμ ρεξονα οργκανιξ.αβ εως 04/04 και δωρο σχιστο ατλαντι ως 11/04 και βεροπουλος ως 01/04.στο ατλαντι με δυο παντεν η ολγουεις δωρο φορμα γυμναστικης.επισης με το μεγαλο σουπλιν δωρο μεγαλο ρολο κουζινας.με το μεγαλο νεσκαφε δωρο ενα εβαπορε.με δυο λουμιδη δωρο 3 κρουασαν .με ενα γαλα ολυμπος δωρο ενα κρουασαν.με δυπ ροιοντα παλετ(βαφες σαμπουαν λακ)δωρο κουπονι 4 ευρω σε χοντος ατλαντικ και βεροπουλο.με σερβιετες εβρι ντει δωρο ενα πακετο σε ατλαντικ.τζονσον 1+1 δωρο σε ατλαντικ.εχει παρα πολλα.αναζητηστε το ενθετο!μηπωε εχετε το τηλ στα κεντρικα βεροπουλου?

Link to comment
Share on other sites

Ας αρχίσω εγώ, αυτές τις μέρες η Libero έχει στικ με έκπτωση 4 ? στην οικονομική συσκευασία, δηλαδή από 19,64 κοστίζουν 15,64. Εάν έχεις και κουπόνι των 5 ? σου έρχεται 10,64. ΟΜΩΣ τα carrefour, Dia και Μαρινόπουλος δεν δέχονται κουπόνια όταν η συσκευασία - έχει στικ επάνω, σε αντίθεση με όλα τα άλλα super market που τα δέχονται.

 

είσαι σίγουρη?εγώ δίνω και τα δέχονται

 

 

Κι εγω τα δινω και τα περνουν μιλαω για δυτικη θεσσαλονικη που ξερω σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

στο Βεροπουλο μου ετυχε και μενα, λιμπερο με κουπονι πανω και ειχα και δικο μου κουπονι. Και καλα δε το περναγε η μηχανη. Φωναξαν την υπευθυνη και βρεθηκε τροπος να το περασουν.

Αλλιως φυσικα και θα τους το αφηνα εκει.

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...