Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.....133 ΜΟΝΑΔΕΣ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

 

Και το υπεροχο ταξιδι σου ξεκινα!!!

Σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κουκλιτσα μου!!!!

Συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααα

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα,όσο πάει και το κρύωμα μου χειροτερευει.πως θα βγει η μέρα δεν ξέρω.

περαστικουλια μονικαα!!τι νεα??σε ποια φαση εισαι??εγω τελειωνω σιγα σιγα 5η μερα σημερα!!αντε να δουμε...μιλησα χτεσ με το γιατρο μου κ μου πε μηπωσ παρω απο την επομενο μηνα σερπαφαρ..οτι αυτα ενισχυουν την ωορρηξια...:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.....133 ΜΟΝΑΔΕΣ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

 

Μπράβο κοπέλα μου!!!Σου εύχομαι μια γλυκιά και εύκολη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μπεμπάκι!!!Καιρός να αλλάξεις σιγά σιγά και την υπογραφή σου:wink:

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περαστικουλια μονικαα!!τι νεα??σε ποια φαση εισαι??εγω τελειωνω σιγα σιγα 5η μερα σημερα!!αντε να δουμε...μιλησα χτεσ με το γιατρο μου κ μου πε μηπωσ παρω απο την επομενο μηνα σερπαφαρ..οτι αυτα ενισχυουν την ωορρηξια...:confused:

 

βαρεθηκα τη βροχη...αμαν πια!!

 

εγω παντως παιρνω clomiphene

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

βαρεθηκα τη βροχη...αμαν πια!!

 

εγω παντως παιρνω clomiphene

αυτο τι ειναι??το ιδιο με το σερπαφαρ???βασικα ειμαι λιγο σκεπτικη στο να το παρω..δε ξερω θα δω..απο τον επομενο κυκλο αφου αυτον τον εχασα...βοηθαει λεσ??εσυ ποσο καιρο τα παιρνεισ??εχει παρενεργιεσ!!!σοπυ για τις απανωτεσ ερωτησεισ:oops:

Link to comment
Share on other sites

αυτο τι ειναι??το ιδιο με το σερπαφαρ???βασικα ειμαι λιγο σκεπτικη στο να το παρω..δε ξερω θα δω..απο τον επομενο κυκλο αφου αυτον τον εχασα...βοηθαει λεσ??εσυ ποσο καιρο τα παιρνεισ??εχει παρενεργιεσ!!!σοπυ για τις απανωτεσ ερωτησεισ:oops:

 

 

μαλλον το ιδιο ειναι...εγω τα παιρνω τωρα για δευτερη φορα...πρεπει να σε παρακολουθει ο γιατρος με υπερυχο και μετα σου λεει ποτε θα κανεις μια pregnyl...παρενεργειες εγω δεν ειχα.

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

μαλλον το ιδιο ειναι...εγω τα παιρνω τωρα για δευτερη φορα...πρεπει να σε παρακολουθει ο γιατρος με υπερυχο και μετα σου λεει ποτε θα κανεις μια pregnyl...παρενεργειες εγω δεν ειχα.

για να δουμε θα το δοκιμασω κ αυτο...αν κ ο γιατροσ μου χτεσ μου πε οτι θα τα παρω 2-6 μερα του κυκλου κ μετα θα εχω επαφεσ 11 13 15 μερα ...δε μου πε κατι ουτε για πρεγκνιλ ουτε για υπερηχο:confused:

Link to comment
Share on other sites

αυτο τι ειναι??το ιδιο με το σερπαφαρ???βασικα ειμαι λιγο σκεπτικη στο να το παρω..δε ξερω θα δω..απο τον επομενο κυκλο αφου αυτον τον εχασα...βοηθαει λεσ??εσυ ποσο καιρο τα παιρνεισ??εχει παρενεργιεσ!!!σοπυ για τις απανωτεσ ερωτησεισ:oops:

 

 

παρεπιπτοντως η ath_gal που ειναι σημερα???

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για να δουμε θα το δοκιμασω κ αυτο...αν κ ο γιατροσ μου χτεσ μου πε οτι θα τα παρω 2-6 μερα του κυκλου κ μετα θα εχω επαφεσ 11 13 15 μερα ...δε μου πε κατι ουτε για πρεγκνιλ ουτε για υπερηχο:confused:

 

απο οτι ξερω πρεπει να παρακολουθει με υπερυχο γιατι υπαρχει ο κινδυνος της υπερδιεγερσης ωοθηκων...γιατρος δεν ειμαι!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξερω πρεπει να παρακολουθει με υπερυχο γιατι υπαρχει ο κινδυνος της υπερδιεγερσης ωοθηκων...γιατρος δεν ειμαι!!!

μμμ θα το ψαξω ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ ρε κοριτσια τα νευρα μου δεν αντεχω να πριμενω μεχρι τη δευτερα ολο αυτο σκεφτομαι μεχρι και στον υπνο μου εβλεπα οτι ειμαι εγκυος

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε κοριτσια τα νευρα μου δεν αντεχω να πριμενω μεχρι τη δευτερα ολο αυτο σκεφτομαι μεχρι και στον υπνο μου εβλεπα οτι ειμαι εγκυος

υπομονη χαρα!!!ξερω ειναι πολυ ψυχοφθορο!!ετσι ημουν το προηγουμενο μηνα...

Link to comment
Share on other sites

που εισαι 11 πηγε!!

 

εχω πηξει στις εκτυπωσεις ..κοψε-διπλωσε σχεδια ..δεν προλαβα να μπω...

σηκωθηκα και ..μαλλιοκουβαρα το πρωι ...

σε λιγο θα ξελασκαρω...

Link to comment
Share on other sites

εχω πηξει στις εκτυπωσεις ..κοψε-διπλωσε σχεδια ..δεν προλαβα να μπω...

σηκωθηκα και ..μαλλιοκουβαρα το πρωι ...

σε λιγο θα ξελασκαρω...

 

ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΑΣΗΚΩΤΟ ΕΙΧΑ!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΑΣΗΚΩΤΟ ΕΙΧΑ!!!

 

εχθεσ παλι με τρελλο πονοκεφαλο ...τουλαχιστον ..αν ειμια στα προθυρα ιωσης ..ασ μου ανεβει πυρετοσ να ξεσπασει ..αυτο το πραμα δεν αντεχεται πια!

παλι με 1000αρι ντεπον ...την εβγαλα ..

επεσα 10.10 ..για υπνο..εντελλει κοιμηθηκα....1

παλι τα ιδια...πονο και σαν ..δυσφορια...ενα πραμα ..ξερω γω.τι διαολο εχω παθει ..

Link to comment
Share on other sites

εχω πηξει στις εκτυπωσεις ..κοψε-διπλωσε σχεδια ..δεν προλαβα να μπω...

σηκωθηκα και ..μαλλιοκουβαρα το πρωι ...

σε λιγο θα ξελασκαρω...

 

καλημερα!! δε σε βλεπω πολυ ευδιαθετη σημερα, πως παει το στηθος ποναει ακομα?? εγω σημερα σηκωθηκα το πρωι και ηθελα να βγαλω το φρικασε που εφαγα εχτες:shock::?

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

εχθεσ παλι με τρελλο πονοκεφαλο ...τουλαχιστον ..αν ειμια στα προθυρα ιωσης ..ασ μου ανεβει πυρετοσ να ξεσπασει ..αυτο το πραμα δεν αντεχεται πια!

παλι με 1000αρι ντεπον ...την εβγαλα ..

επεσα 10.10 ..για υπνο..εντελλει κοιμηθηκα....1

παλι τα ιδια...πονο και σαν ..δυσφορια...ενα πραμα ..ξερω γω.τι διαολο εχω παθει ..

 

Ρε μην παιρνεις συνεχεια ντεπον..τα ιδια δε λεγαμε και στη gianna_p?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...