Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΡΥΣΤΑΛΙΚΑ ΟΥΡΑ


Recommended Posts

Κορίτσια έχω παρατηρήσει ότι ο μικρο ςμου καμιά φορά όταν αργώ να του βγάλω την πάνω είναι πολλές ώρες δηλαδή πάνω του βλέπω κρυσταλάκια σαν τους κόκους της ζάχαρης. ΝΕΡΟ πίνει πάρα πολύ. Γιατί συμβαίνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ο ανιψιος του αντρα μου το ειχε αυτο και μετα απο εξεταση ειδαν οτι το παιδι ειχε παιδικο σακχαρωδη διαβητη,κανει ενεσεις ινσουλινης απο τοτε,βεβαια εσενα μπορει να ειναι κατι αλλο πιο απλο ή και τιποτα ,αλλα καλυτερα ρωτα τον παιδιατρο.

Link to comment
Share on other sites

ο ανιψιος του αντρα μου το ειχε αυτο και μετα απο εξεταση ειδαν οτι το παιδι ειχε παιδικο σακχαρωδη διαβητη,βεβαια εσενα μπορει να ειναι κατι αλλο πιο απλο ή και τιποτα ,αλλα καλυτερα ρωτα τον παιδιατρο.

 

:shock::shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aχ κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ. Για τα παμπερσ η αλήθεια είναι δεν μου πέρασε απο το μυαλο το είχα συνδυάσει με το νερό.

 

Χαχαχα συγκεκριμένα το πάθαμε σήμερα το πρωί, πάλι, γιατί είχαμε πολλά μα πάρα πολλά τσίσα!!!!!

932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

για να σου φυγει η αγωνια,παρε μια ηδη βρεγμενη πανα και κοψ'την στο σημειο των ουρων με ενα ψαλιδι.εαν ταιριαζουν τα κτυσταλλακια με αυτα που ειδες,τοτε οκ.η αληθεια ειναι πως δεν ειχα ακουσει ξανα για σακχαρωδη διαβητη,εμας ηταν απο την πανα και ολα καλα!

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εμεις απο τις πανες του Lidl το ειχαμε παθει.. το ξανασυζητησαμε στο forum, αν βρεις το θεμα θα ξε-αγχωθεις!!

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...