Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΕΑ κ έλεγχος θρομβοφιλίας!!!


Recommended Posts

angie μια χαρά τα νέα σου! Και φυσικά μπορεί να γεννηθεί και πιο μεγάλο διότι ο υπέρηχος έχει αποκλίσεις. Ε αν είναι και 3κιλο, τι να πω πια; Τζάμπα αναστατώθηκες, τελείως τζάμπα! hristin δε νομίζω ότι έχει καμία σχέση το γεγονός ότι εσύ δεν τρως πολύ, μάλιστα τρως υγιεινά τι καλύτερο για το μωρό σου; Το μωράκι ό,τι είναι να πάρει θα το πάρει. Υπάρχουν έγκυες που πηραν 3-4 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη και βγάλαν μωρά άνω των 3 κιλών. Επίσης, καλά σου είπε ο γιατρός, ο υπέρηχος πέφτει έξω, συνήθως προς τα κάτω απ' ότι έχω ακούσει. Κατά τη γνώμη μου μωράκι άνω των 2μισι κιλών είναι μια χαρά, το 'χω δει γι' αυτο σας το λέω!

Ναι κ εγώ αισθάνομαι πολύ καλύτερα...επίσης είμαι πολύ χαρούμενη που γεννάω!!! Έστω κ προγραμματισμένα...σκέφτομαι πως έχει κ αυτό τα καλά του....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια πρωινο παιρνω καλο.ψαρια δεν πολυτρώω γτ οσες φορες τωρα το καλοκαιρι πηγα σε ψαρά ειδα τα ψαρια περιτρυγυρισμενα απο μυγες και αηδίασα.κατα τ΄αλλα αν δεν ειχα καουρες θα ετρωγα πολυ περισσότερο.Απλα σκεφτομαι μηπως αν ετρωγα περισσοτερο κ ισως πιο λιπαρες τροφες θα παχαινε κ η μπεμπα περισσοτερο,αλλα μπορει να μην ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Λοιπόν, στο χθεσινό υπέρηχο το μωρό φαίνεται να πήρε 430 γρ.!! Τώρα δεν έχω καταλάβει πόσο μεγάλη απόκλιση μπορεί να έχουν οι μετρήσεις..ο γιατρός λέει πως όλα είναι μια χαρά κ με προγραμμάτισε για το άλλο Σάββατο 25/6..Το ρωτάω κ σε άλλο θέμα, ρωτάω κ εσάς..υπάρχει περίπτωση να χρειαστεί να γεννήσω νωρίτερα?? η ισχιακή θέση του μωρού, καθυστερεί γενικά τα σημάδια τοκετού?? Ρωτάω, γιατί δεν κάθομαι καθόλου σπίτι..είμαι όλη μέρα έξω..μήπως πρέπει να είμαι προετοιμασμένη για κάτι πιο έκτακτο?? Οι υπόλοιπες πως πάτε? Τί έδειξε ο τελευταίος υπέρηχος???

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...