Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sos μαυριλα στο πουκαμισο απο σιδερο.....


kathi

Recommended Posts

sos, κοριτσια σιδερωσα το αγαπημενο πουκαμισο του αντρα μου (και ενα απο τα πιο ακριβα που εχει αγορασει) και μου εβγαλε μαυριλα το σιδερο στο μανικι τι να κανω? ειναι επειγον γιατι αυριο εχει και ενα meeting και το θελει.....βοηθεια pleaseeeee

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, λογικά είναι άλατα. Κι εμένα βγάζει καφετιά κι ας είναι νέο το σίδερο. είναι θέμα νερού.

Στη λύση τώρα: Αφού σου "λερώθηκε στην άκρη θα πρότεινα να το πλύνεις τοπικά με λίγο Ava και χλιαρό νερό, κι έπειτα να το σιδερώσεις χωρίς ατμό.

Υπάρχει και η λύση να το πλύνεις όλο αν έχεις στεγνωτήριο.

Επίσης μπορεί να σηκώσει τα μανίκια και να αστειυτεί ότι του έκαψε η γυναίκα του το πουκάμισο, είναι πιασάρικα αυτά :lol: (αστειεύομαι!)

Καλή επιτυχία, ενημέρωσε τί έγινε!

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με την 'dimmi' τοπικό πλύσιμο είναι η λύση αφού θέλει να το φορέσει αύριο;)

Δεν υπάρχει ασχήμια στην εγκυμοσύνη διότι, δεν υπάρχει ασχήμια στη μητρότητα.!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...