Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Είμαι σε δύσκολη θέση


antigoni84

Recommended Posts

Λίγο άσχετο αλλά πόσο χρονών είναι η πολυθρόνα? πριν 10 χρονια σας την χάρισε που μάλλον δεν ήταν και καινούργια, η ξαδέλφη σου ανοίγει τώρα γραφείο και θα βάλει την σαβούρα μέσα?? sorry αν προσβάλλω την πολυθρόνα αλλά να ανοίξεις κοτζαμ γραφειο και να ζητιανεύεις πράγματα που χάρισες πριν δεκαετία μου κάνει λίγο γύφτικο... ούτε την πολυθρόνα έπρεπε να δώσεις .. έπρεπε να της πεις οτι έχεις δεθεί συναισθηματικά με την πολυθρόνα (βλέπε το ''αγάπησα μια πολυθρόνα'') :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν πρόκειται να τη φιλοξενήσω γιατί δεν σέβεται,και το ανέφερα για να καταλάβετε πόσο καλά τους έχω φερθεί,τις περισσότερες δε φορές που έρχεται Αθήνα για δουλειές μου τηλεφωνεί όταν είναι ήδη στο δρόμο και σκοτώνομαι να μαγειρεύω κτλ

 

Η πολυθρόνα αγοράστηκε μαζί με όλα τα υπόλοιπα απο τη μητέρα της το 1978 που έφυγε απο τα πεθερικά της και έφτιαξε δικό της σπίτι,ξέρω χρονολογία γιατί ήταν έγκυος στο ξάδερφο μου.

 

ότι υπάρχει στο γραφείο είναι παλιατζουρία μαζεμένη απο δω και εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει πολυ θρασος η ξαδελφη σου και απορω πως την αφησες να σε κανει σκουπιδι!!!Σορρυ κιολας ααλλα δεν επρεπε να βαλεις μετα τη μαμα σου.. αλλα επρεπε εσυ να την ξανααπαρεις τηλ και να της τα πεις 2 λογακια!Ακους εκει θελει τα πραγματα της τωρα...!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν πρόκειται να τη φιλοξενήσω γιατί δεν σέβεται,και το ανέφερα για να καταλάβετε πόσο καλά τους έχω φερθεί,τις περισσότερες δε φορές που έρχεται Αθήνα για δουλειές μου τηλεφωνεί όταν είναι ήδη στο δρόμο και σκοτώνομαι να μαγειρεύω κτλ

 

Η πολυθρόνα αγοράστηκε μαζί με όλα τα υπόλοιπα απο τη μητέρα της το 1978 που έφυγε απο τα πεθερικά της και έφτιαξε δικό της σπίτι,ξέρω χρονολογία γιατί ήταν έγκυος στο ξάδερφο μου.

 

ότι υπάρχει στο γραφείο είναι παλιατζουρία μαζεμένη απο δω και εκεί.

 

ε, μας δε μας είπες ότι πρόκειται για πολυθρόνα αντίκα.....:lol::lol::lol:

(σε βλέπω να σου κάνει μέχρι και μήνυση η δικηγόρος, χαχαχαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Πες της και εσύ να σου δώσει πίσω την φούστα που της είχες κάνει δώρο στα 15α γενέθλια της (ή οτιδήποτε τέλος πάντων) και εκεί (αν έχει τσίπα) δεν νόμιζω ότι θα το συνεχίσει το θεματάκι. Φραγκοφονιάς η δικηγόρος

LAAFp2.png

 

JRM4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λ sorry αν προσβάλλω την πολυθρόνα

 

Αυτό μάλιστα .............είναι θέμα ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ προς συζήτηση και διαβούλευση:P:p:p

Με ποιο δικαίωμα κυρά μου προσβάλλεις την πολυθρόνα? Ε? Με ποιο?

 

Σαν δεν ντρέπεσαι?

Πάω να σου κάνω αναφορά.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

(Στο μεταξύ μου'χει βγει ο καφέ από τη μύτη από τα γέλια!!!)

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites

Δυο πράγματα είναι άπειρα σ' αυτόν τον κόσμο,

η ανθρώπινη βλακεία και το σύμπαν

 

Αν και για το δεύτερο έχω τις αμφιβολίες μου

 

Αϊνστάιν

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

και να προσθέσουμε και την ΑΧΑΡΙΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

την πολυθρόνα την έστειλα πριν λίγο,αλλά με πήρε τηλέφωνο η ξαδέρφη μου και με εκανε σκουπίδι για την ανθοστήλη

 

Συγγνώμη την ανθοστήλη στην είχαν δανείσει ή χαρίσει? Στη δεύτερη περίπτωση, τι πάει να πει σε "έκανε σκουπίδι"??? Θα την πρόσβαλλα για το θράσος της και την γυφτιά της και θα της έκλεινα και το τηλέφωνο. Είναι δυνατόν να κάθεστε να το συζητάτε μαζί της εσύ και η μαμά σου;

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μάλιστα .............είναι θέμα ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ προς συζήτηση και διαβούλευση:P:p:p

Με ποιο δικαίωμα κυρά μου προσβάλλεις την πολυθρόνα? Ε? Με ποιο?

 

Σαν δεν ντρέπεσαι?

Πάω να σου κάνω αναφορά.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

(Στο μεταξύ μου'χει βγει ο καφέ από τη μύτη από τα γέλια!!!)

 

sorry αλλα και αυτη η πολυθρονα δεν καθεται σε μια μερια... την μια την έχει ο ένας την άλλη (μετά απο δεκαετιες) την παίρνει ο άλλος... καμία αξιοπρέπεια πια ως πολυθρόνα... ρε λες να εχει χρυσες λιρες και ολα τα αλλα ειναι προσχηματα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λίγο άσχετο αλλά πόσο χρονών είναι η πολυθρόνα? πριν 10 χρονια σας την χάρισε που μάλλον δεν ήταν και καινούργια, η ξαδέλφη σου ανοίγει τώρα γραφείο και θα βάλει την σαβούρα μέσα?? sorry αν προσβάλλω την πολυθρόνα αλλά να ανοίξεις κοτζαμ γραφειο και να ζητιανεύεις πράγματα που χάρισες πριν δεκαετία μου κάνει λίγο γύφτικο... ούτε την πολυθρόνα έπρεπε να δώσεις .. έπρεπε να της πεις οτι έχεις δεθεί συναισθηματικά με την πολυθρόνα (βλέπε το ''αγάπησα μια πολυθρόνα'') :)

 

μπορεί η πολυθρόνα να είχε μέσα χρυσαφικά σαν την ταινία με τον βουτσά :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πες της και εσύ να σου δώσει πίσω την φούστα που της είχες κάνει δώρο στα 15α γενέθλια της (ή οτιδήποτε τέλος πάντων) και εκεί (αν έχει τσίπα) δεν νόμιζω ότι θα το συνεχίσει το θεματάκι. Φραγκοφονιάς η δικηγόρος

 

πω πω ούτε που θέλω να σκέφτομαι πόσο χρεώνει τους πελάτες της.. :rolleyes::rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
sorry αλλα και αυτη η πολυθρονα δεν καθεται σε μια μερια... την μια την έχει ο ένας την άλλη (μετά απο δεκαετιες) την παίρνει ο άλλος... καμία αξιοπρέπεια πια ως πολυθρόνα... ρε λες να εχει χρυσες λιρες και ολα τα αλλα ειναι προσχηματα???

Kαλά γέλασα απίστευτα πρωινιάτικα...να'σαι καλά.

Τί εγινε τελικά;Της την έδωσες πίσω, να βάλει το ''κόσμημα'' στο γραφείο της;

Link to comment
Share on other sites

αποκλείεται να έχει τιποτα διότι πρόπερσι της άλλαξα ταπετσαρία!

Καλά βρε κορίτσι, της την έδωσες και ανακαινισμένη;;;;;

Σου πλήρωσε τα λεφτά για την ταπετσαρία που έβαλες;

...ή σου ζήτησε ενοίκιο για τα 10 χρόνια που σου νοίκιαζε την πολυθρόνα?

 

Ωραίοι συγγενείς!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...