Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Και πάλι... ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΔΕΛΤΑ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες του φόρουμ!!!

 

Πρόσφατα έλαβα την 3. καρτέλα για το παιχνιδάκι της ΔΕΛΤΑ και πολύ θα ήθελα να το πάρω για τη μικρή μου Ελενίτσα. Δυστυχώς όμως συνεχίζουμε να πίνουμε σκόνη και έτσι δεν έχω καθόλου κουκουβάγιες απο το γάλα.

 

Μηπώς περισσεύουν σε καμιά σας οι κουκουβάγιες απο γάλατα;;;;;

 

Ευχαρίστως να σας στείλω μερικές απο τα γιαουρτάκια ή εκπτωτικά κουπόνια για διάφορα προϊόντα που έχω.

 

Ευχαριστώωω!

Happiness lies in your own hands....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω πως μπορω να παρω στα χερια μου αυτην την καρτελα που λες?

Και επισης θελω να ρωτησω: Κολλας κουκουβαγιες της Δελτα απο γαλα, γιαουρτι.. Εχουν κι αλλα προϊοντα την κουκουβαγια επανω?

 

Συγγνωμη που ειμαι λιγο ακυρη αλλα θα ηθελα να μαθω!

Ευχαριστω!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον... Επειδη μαλλον σας μπερδεψα...

Καταρχην για να λετε η καρτελα 3, λογικα υπαρχει και 1 αλλα και 2..

Εγω που δεν εχω ξαναασχοληθει ΠΟΤΕ με καρτελες και κουκουβαγιες, μπορω να κολλησω κατευθειαν στην καρτελα 3 ή πρεπει να προμηθευτω την καρτελα 1?

 

(Τραγελαφικα ολα αυτα που γραφω αλλα πραγματικα με ενδιαφερει! :lol:)

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α! Και επισης να ρωτησω απο που την παιρνω αυτη την καρτελα (ειτε την 1 ειτε οποιαδηποτε τελος παντων)? Την εχουν καπου ή τηλεφωνω και ζηταω να μου τη στειλουν?

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

φαιη μου στη πρωτη καρτελα κολλας τις κουκουβαγιες απο τα γιαουρτακια και στη δευτερη απο γαλα.δεν ηξερα οτι υπαρχει και τριτη αν μπορει καμια κοπελα να μου πει απο ποιο προιον κολλαμε σ αυτην κ ποτε τη στελνουν?κανονικα την πρωτη τη στελνει η δελτα οταν το μωρο ειναι 6μηνων και τη δευτερη οταν χρονισει(εμενα τουλαχιστον τοτε μου τις εστειλαν).μπορεις να παρεις τηλ στη δελτα(δε ξερω το τηλ ειμαι στη δουλεια και δε μπορω να το βρω αλλα λογικα πρεπει να το γραφει καπου στις συσκευασιες ειναι ενα που ξεκιναει απο 800 νομιζω) και να ζητησεις να στις στειλουν.

AfgIp2.png

 

our daugher 5/8/2009

our son 2/9/2012

our little girl 11/10/2014 we love you all♥

Link to comment
Share on other sites

Λοίπόν κορίτσια!!

Κι εμένα μου έστειλαν την πρώτη καρτέλα οταν έγινε 6 ηνών η μικρή και είχε δώρα κάτι΄πάνινα κυβάκια. Στην πρώτη μάζεψα μόνο κουπόνια απο γιαπυρτάκια.

Η δεύτερη κι εμένα μου ήρθε όταν έκλεισε χρόνο η μικρή και είχε δώρο ένα ξύλινο σπιτάκι, πολύ όμορφο με σχήματα που ΄πρέπει να περνάς απο τις αντίστοιχες σ' εκείνη την καρτέλα μαζ'εψαμε κουκουβάγιες απο γιαούρτια και γάλατα.

 

Και τώρα πριν λίγες μέρες μου ήρθε και μια τρίτη καρτέλα στην οποία πρέπει να μαζέψεις κουκουβάγιες απο 15 γιαουρτάκια και 15 γάλατα.το δωρακι είναι πάλι ένα εκπαιδευτικό ξύλινο παιχνιδάκι.

 

Το τηλέφωνο που γράφει η καρτέλα για να επικοινωνήσετε είναι 800 1199 800 χωρ'ις χρ'εωση.

 

Επειδή η μικρή μου τα επαιξε (και ακόμα τα παίζει) πολύ τα δυο προηγούμενα παιχνιδάκια, θέλω να προσπαθήσω να της πάρω και το τρίτο. Θεού θέλοντος και μανούλες του φόρουμ βοηθόντος (ωχχχχχχχχχ το σκότωσα,ε;;χιχιχιχι)

Happiness lies in your own hands....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...