Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Έρευνα αγοράς προϊόντων


Κυριακή

Recommended Posts

Όλοι κάποια στιγμή έχουμε ψάχνουμε διάφορα είδη σπιτιού, ρούχων ή φαγητού ή διάφορα μικροπραγματάκια και δεν το βρίσκουμε...

και όμως δεν μπορεί..βρίσκονται εκεί έξω...σε κάποιο κατάστημα...σε κάποιο super-market....

SuperStock_1527R-1122054.jpg

Ίσως ψάχνεις κάτι εσύ και κάπου "το πήρε το μάτι μου".

Έτσι σκέφτηκα να παραθέσω αυτό το θέμα.

 

Τις προάλες έψαχνα χαλί παιδικό με χαρακτήρα καρτούν...το βρήκα μέσω ίντερνετ.΄

Πέρυσι θυμάμαι κάποια μανούλα που έψαχνε ένα συγκεκριμένο παιχνίδι για το παιδάκι της, στην περίοδο των Χριστουγέννων....

Αυτή την χρονική περίοδο, έχω ανάγκη να βρώ κουπ-πατ για μπισκότα και συγκεκριμένα χριστουγεννιάτικα κουπ-πάτ.

Έχω τα κλασσικά που τα χρησιμοποιούν για κουραμπιέδες, μελομακάρονα αλλά θα ήθελα κάτι πιό πρωτότυπο.

...κάτι για να καταφέρω κάτι τέτοιο...

153903.jpg

...ή χιονάνθρωπο, Άγιο Βασίλη....????

..............επίσης άσχετα αν βρεθεί αυτό που θέλω εγώ...αν κάποια,-ος θέλει να βρεί κάτι και δεν το βρίσκει μπορεί να το ζητήσει.......κάποιος να το έχει δεί και να βοηθήσει...αρκεί να βρίσκεται στην ίδια πόλη... :wink: ...

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Να ενημερώσω για όποιον ενδιαφέρεται να κάνει τέτοιου είδους αγορές ότι στα Carrefour σήμερα και Δευτέρα θα έχουν όλα τα ποτά 10% έκπτωση και τα κρασιά 20 %.

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

Λιγο αργα το ειδα.. εγω πηρα τετοια σε διαφορα σχηματα (που δεν τα χρησιμοποιησα λογω βαρεμαρας βεβαια) απο το Σκλαβενιτη.. Μεγαλα σε σχημα αγιου βασιλη, αγγελου, χιονανθρωπου ταρανδου κλπ κλπ

και ολα αυτα νομιζω 1,5 ευρω.. :lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λιγο αργα το ειδα.. εγω πηρα τετοια σε διαφορα σχηματα (που δεν τα χρησιμοποιησα λογω βαρεμαρας βεβαια) απο το Σκλαβενιτη.. Μεγαλα σε σχημα αγιου βασιλη, αγγελου, χιονανθρωπου ταρανδου κλπ κλπ

και ολα αυτα νομιζω 1,5 ευρω.. :lol:

Πήγα Σκλαβενίτη αλλά δεν τα βρήκα...

Έψαξα επίσης σε ΑΒ και Carrefour..τίποτα..

Ευχαριστώ πάντως...θα ζητήσω να μου τα στείλει η νονά του γιού μου απο Αμερική...φαντάζομαι θα βρεί...

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή μου τι γαιδουρα.Δυ εστειλα πμ με ευχές.... :oops::oops:

Ελπίζω να σε βοηθησω και να εξιλαιωθω ευθεις άμέσως....

Καταρχάς χρόνια πολλά και καταρχήν, τα εχει το emboli aoutlet στην Ν.Ιωνία στο stock κατάστημα της vafa's house...

Aν και φαντάζομαι πως περισσότερα και καλυτερα θα βρεις μέσω site ξένων...

 

Να κάνω εγω τωρα μια ερωτηση;

Πβρω το stock των παπουτσιών CAMBER;;;;;

 

Κανεις...κανεις;;;;

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κυριακή μου τι γαιδουρα.Δυ εστειλα πμ με ευχές.... :oops::oops:

Ελπίζω να σε βοηθησω και να εξιλαιωθω ευθεις άμέσως....

Καταρχάς χρόνια πολλά και καταρχήν, τα εχει το emboli aoutlet στην Ν.Ιωνία στο stock κατάστημα της vafa's house...

Aν και φαντάζομαι πως περισσότερα και καλυτερα θα βρεις μέσω site ξένων...

 

Να κάνω εγω τωρα μια ερωτηση;

Πβρω το stock των παπουτσιών CAMBER;;;;;

 

Κανεις...κανεις;;;;

 

όσο αφορά την ερώτησή σου, αλλα και για άλλες αγορές για ρίξε μια ματιά εδώ

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=11242

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites

Κυριακη μου μαλλον ειναι απιθανο να τα βρεις τωρα ..

Τα ειχε μαζι με τα χριστουγεννιατικα ειδη τις ημερες των εορτων.. Ειδε βαλει ενα σταντ με χιλιαδες τετοια και τα ειχε και προσφορα. Βεβαια μιλαω για τον τεραστιο σκλαβενιτη που ειναι στην περιοχη μου, δεν ξερω καν αν τα ειχε βαλει και σε αλλα καταστηματα. (Πχ το Πασχα ειχε αναλογες προσφορες που δεν τις ειχε σε αλλο καταστημα που πηγαινα)

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω ψαχνω στην Αθηνα -προτιμω σε καποιο μεγαλο παιχνιδαδικο, γιατι δεν θα εχω χρονο- διακοσμητικα με τον Μικρο Πριγκιπα, για παρτυ. Στο Jumbo πειραια πχ διπλα στον ηλεκτρικο θα βρω? θα παω για τα ειδη παρτυ που θα χρειαστω για τα γενεθλια του μικρου ετσι κι αλλιως, και επειδη θα εχω το συγκεκριμενο θεμα, αν εχει παρει το ματι σας χαρτινα πιατακια, ποτηρακια, μπορντουρες ή μπαλονακια θα με βοηθουσε πολυ!

me and my men...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ενημερώσω για όποιον ενδιαφέρεται να κάνει τέτοιου είδους αγορές ότι στα Carrefour σήμερα και Δευτέρα θα έχουν όλα τα ποτά 10% έκπτωση και τα κρασιά 20 %.

 

 

πολυ καλο Κυριακη,γενικοτερα ολες οι προσφορες με ενδιαφερουν αν ακουσετε κατι κ μπορειτε γραφετε το εδω(για να ενημερωνωμαστε) γιατι απο εκει ψωνιζω οποτε ολα θα ειναι κερδος.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Κάτι νέο σε προσφορά....!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;

Πήγα πριν μερες στο EMBOLI στο Περιστέρι και ενθουσιάστικα με τις τιμές των παπουτσιών στα TIMBERLAND....Αντρικό παπουτσι με 60 ευρώ;;; :shock::shock: ...και αξιοπρεπέστατο...απλό και όμορφο...οπως πρεπει να ειναι τα αντρικά παπουτσια...

Το FACTORY Πειραιώς εχει μέσα κάποια στοκ μακιγιάζ γνωστών εταιριών...Πολύ καλές τιμές...πολύ περιορισμένη γκάμα...!!!!!!

Σκιά ματιων 2χρωμη...10 ευρώ...της PUPA...Αρώματα το casmire mist το μαυρο της donna karan τα 100μλ...30 ευρώ.....

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα εχτες στο practicer στο καταστημα στην Αγ Βαρβαρα και εχει ΟΛΑ τα παιχιδια -40% και ολα τα χαλια -30%!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!

Σύντομα θα επισκεφτώ της Ν.Ιωνίας....φαντάζομαι οτι θα έχουν την ίδια τακτική όλα τα καταστήματα της αλυσίδας.

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol: καλησπερα κοριτσια.να πω και γω μια προσφορα?στα αβ τα μπειμπιλινο και μπειμιγκοου 20%φθηνοτερα στα μικρα πακετα.ξεκινησε σημερα.πηρα τηλ την εταιρια μεγα για κουπονια και μπου ειπαν οτι τα μπειμπιφλεξ τα σταματησαν.το λεω για οσες μαμαδες τα περνανε!
Link to comment
Share on other sites

Στα σούπερ μάρκετ atlantic υπάρχει έκπτωση στα αναψυκτικά μπουκάλια(ΗΒΗ 7UP PEPSI) -20%

στις πάνες libero up & go -20%(8,87 €) και babylino>baby go -15% (8,39 €)

Και το απορρυπαντικό τζαμιών Planet -50%

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Κυριακή μου τι γαιδουρα.Δυ εστειλα πμ με ευχές.... :oops::oops:

Ελπίζω να σε βοηθησω και να εξιλαιωθω ευθεις άμέσως....

Καταρχάς χρόνια πολλά και καταρχήν, τα εχει το emboli aoutlet στην Ν.Ιωνία στο stock κατάστημα της vafa's house...

Aν και φαντάζομαι πως περισσότερα και καλυτερα θα βρεις μέσω site ξένων...

 

Να κάνω εγω τωρα μια ερωτηση;

Πβρω το stock των παπουτσιών CAMBER;;;;;

 

Κανεις...κανεις;;;;

 

δεν ξερω ποσο κυμαινονται οι τιμες για τα camber στην ελλαδα αλλα αν ενδιαφερεσαι για αυτα και οχι μονο δες εδω : http://www.yoox.com

μου το συστησε μαθητης μου που ψωνιζει πολυ συχνα απο εκει και ειναι πολυ ικανοποιημενος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μανουλες γεια σας!

ξερετε που μπορω να βρω λουτρινο ζωακι που παραγει ήχους της μητρας και ηρεμει το βρεφος? εχω ακουσει οτι κυκλοφορει κατι τετοιο αλλα δεν ξερω που να ψαξω...

η κορουλα μου η Πολυξενη ειναι μολις 2 μηνων!

φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...