Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

 

Ψάχνω να βρω κάποιον καλό παιδότοπο για τα δεύτερα γενέθλια της κόρης της κολλητής μου φίλης. Αυτά που μας ενδιαφέρουν είναι:

1. Να μην επιτρέπεται το κάπνισμα στους χώρους που βρίσκονται και κινούνται τα παιδιά (ΚΑΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ)

2. Να έχει κοπέλα - κοπέλες που να ασχολούνται με τα παιδάκια κι όχι απλά να κάθονται και να τα βλέπουν.

(Η καθαριότητα του χώρου είναι φυσικά αυτονόητη)

 

Έχω ακούσει καλά λόγια για το Zoo Club στην Πασαλίδη (Καλαμαριά). Τον γνωρίζει καμία? Έχει κάνει πάρτυ ή μήπως έχει πάει καμία σας σε παιδικό πάρτυ στον εν λόγω παιδότοπο?

 

Επίσης, αν υπάρχει κάποιος άλλος καλός παιδότοπος ακόμη και για καλοκαίρι (για τα γενέθλια της κόρης μου), σας παρακαλώ ενημερώστε με.

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα να δειτε στο "ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ" ειναι στην Πυλαια στο δρομο οπως πας για το Γενεσις θα γίνει εκει η χριστουγεννιατικη συναντηση μας και τα κοριτσια που τον εχουν επισκεφτει εχουν πει τα καλυτερα!

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, πολύ καλός παιδότοπος ειναι ο Piter Pan στον Άι Γιάννη. (πίσω περίπου από τη Fena). O χώρος είναι πολύ καλός, υπάρχει και εξωτερικό σαλόνι για τους καπνίζοντες και το service souper.

Ένας ακόμη, είναι ο CoColibo στην Κρήνη - πλατεία Ύδρας. Ο χώρος για τους γονείς δεν είναι τόσο ωραίος αλλά ασχολούνται εξαιτερικά πολύ και καλά με τα παιδιά. Συνέχεια τα απασχολούν με κουκλοθέατρα, παιχνίδια κ.λ.π. με αποτελέσμα τα φουσκωτά να είναι "άδεια".

Για καλοκαίρι, μου άρεσε πολύ ο ιππικός όμιλος στη Μίκρα. Είναι υπαίθριος όλος ο χώρος, μπροστά στη θάλασσα και έχει διάφορα φουσκωτά παιχνίδια και κούνιες για τα παιδάκια.

Στη ζωή, το θέμα δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο.

Robert Louis Stevenson

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα να δειτε στο "ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ" ειναι στην Πυλαια στο δρομο οπως πας για το Γενεσις θα γίνει εκει η χριστουγεννιατικη συναντηση μας και τα κοριτσια που τον εχουν επισκεφτει εχουν πει τα καλυτερα!

 

ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ...

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ...

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...