Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

επιμένω...

εσεις που χρησιμοποιείτε ebay μπορειτε ν βοηθησετε????

 

εκανα κοτσανα για να μην πω κατι αλλο.

κοιταγα στο ebay ενα κατι adidas για την μικρη κ στην αρχική επιλογη δεν διαλεγεσ νουμερο κ πατησα buy να δω αν δινει νουμερα κ τα αγορασα..

τι γινετε τωρα ??

ακυρώνετε η παραγγελια ξερει κανεισ?

εστειλα μην στον πωλητη χτες κ ακομα δεν εχει απαντησει...

τι να κανω???ποσο περιθώριο εχω να κανω την πληρωμη.

βεβαια ακομα δεν εχω καταλαβει κ να θελω να τα παρω πως θα επιλεξω χρωμα κ νουμερο αφου δεν απανταει.

 

Πεταλουδιτσα πηγε στο help και σου δινει τη δυνατοτητα να αποσυρεις την προσφορα σου εφοσον βεβαια δεν εχει ληξει η δημοπρασια, πηγαινε στο retract your bid...δινει εκει 3 λογους και μπορεις να στειλεις μηνυμα στον πωλητη...

ΟΥΠΣ, ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ....ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ .... SORRY!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

εμεις πρωτα ειχαμε γυαλινες κανατες με τα μεγαλα φιλτρα ( Brita παντα). Εχουμε σπασει δυο και ετσι αγορασα απο αμαζον αυτη:

 

http://www.amazon.co.uk/BRITA-Fjord-White-Filter-Annual/dp/B001T9N52G/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1297958354&sr=8-12

 

που εχει 12 φιλτρα μαζι με την κανατα.

 

Πληροφοριακα σε ποσα γεμισματα χρειαζεται αλλαγη το φιλτρο περιπου? Απο οτι βλεπω η χωρητικοτητα νερου ειναι 1 1/5λιτρο ετσι ?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι έχω καταλάβει το φίλτρο σου βγάζει ένδειξη για αλλαγή μάλλον ημερολογιακά και όχι ανάλογα με τις χρήσεις. Εκτός αν είναι τυχαίο κάθε φορά που κλείνει ο μήνας να μου αναβοσβήνει η ένδειξη. Εγώ πάντως το κρατάω καμία βδομάδα extra.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακα σε ποσα γεμισματα χρειαζεται αλλαγη το φιλτρο περιπου? Απο οτι βλεπω η χωρητικοτητα νερου ειναι 1 1/5λιτρο ετσι ?

 

στις πρωτες (τις γυαλινες) ο κατασκευαστης ελεγε ή στα 100 λιτρα ή στο μηνα αλλαγη.

Στην κανατα υπαρχει ενδειξη που σου δειχνει οτι θελει αλλαγη( μετα απο ενα μηνα) αλλα και εγω το κραταω τουλαχιστον μια εβδομαδα ακομα

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

η μια ειναι 2,2 λιτρα η αλλη 2 λιτρα

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

 

το αμαζον για την μια λεει:

2.0 lites filtered water capacity (3.5 litres total capacity)

και για την αλλη:

2.2 litres filtered water capacity (3.5 litres total capacity)

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα mandco (όπως πάντα όλα καλά με την παραγγελία) και μου έστειλαν ένα voucher για 15% έκπτωση για την επόμενη παραγγελία μου που πρέπει να γίνει μέχρι τις 26 Φεβρουαρίου. Επειδή εγώ μέχρι τότε δεν πρόκειται να κάνω άλλη παραγγελία, σας δίνω το voucher, να το χρησιμοποιήσει όποιος θέλει (μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μια φορά). Είναι 553859.

Επίσης στις 24 Φεβρουαρίου έχει 20% έκπτωση με τον κωδικό 558133 (μπορεί να χρησιμοποιηθεί πολλές φορές)

Άντε και καλά ψώνια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην το πολυσκέφτεστε .. η τιμή είναι τέλεια και το ντιζάϊν ποοοοολύ μουράτο !!

εγώ για τον γιόκα μου πήρα αυτά ..

http://cgi.ebay.co.uk/Kidz-Banz-UV-Baby-Sunglasses-Camo-Blue-/250573344598?pt=UK_SportsLeisure_Skiing_GogglesSunglasses_JN&hash=item3a5755cf56#ht_500wt_922

 

Α τέλεια!!! Και εγώ αυτά πήρα και τα περιμένω!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

το αμαζον για την μια λεει:

2.0 lites filtered water capacity (3.5 litres total capacity)

και για την αλλη:

2.2 litres filtered water capacity (3.5 litres total capacity)

 

Άρα συνοψίζοντας μάλλον η elemaris έχει μεγαλύτερη χωρητικότητα φιλτραρισμένου νερού, αντιολισθητική χειρολαβή και βάση και διαφορετικό τρόπο μέτρησης της διάρκειας ζωής του φίλτρου. Από τη στιγμή που και οι δύο βγαίνουν ίδια τιμή γιατί πάρε την elemaris. Όποια και να πάρεις πάντως θα την ευχαριστηθείς και θα γλυτώσεις πολύ κουβάλημα, εάν πίνατε μέχρι τώρα εμφιαλωμένο .

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Άρα συνοψίζοντας μάλλον η elemaris έχει μεγαλύτερη χωρητικότητα φιλτραρισμένου νερού, αντιολισθητική χειρολαβή και βάση και διαφορετικό τρόπο μέτρησης της διάρκειας ζωής του φίλτρου. Από τη στιγμή που και οι δύο βγαίνουν ίδια τιμή γιατί πάρε την elemaris. Όποια και να πάρεις πάντως θα την ευχαριστηθείς και θα γλυτώσεις πολύ κουβάλημα, εάν πίνατε μέχρι τώρα εμφιαλωμένο .

 

Ναι αυτη θα παραγγειλω τωρα για φιλτρα μια που χρησιμοποιεις την κανατα ηδη περνεις απο καπου που συμφερει καλύτερα?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Άρα συνοψίζοντας μάλλον η elemaris έχει μεγαλύτερη χωρητικότητα φιλτραρισμένου νερού, αντιολισθητική χειρολαβή και βάση και διαφορετικό τρόπο μέτρησης της διάρκειας ζωής του φίλτρου. Από τη στιγμή που και οι δύο βγαίνουν ίδια τιμή γιατί πάρε την elemaris. Όποια και να πάρεις πάντως θα την ευχαριστηθείς και θα γλυτώσεις πολύ κουβάλημα, εάν πίνατε μέχρι τώρα εμφιαλωμένο .

 

Η elemaris εχει τον παλιο τροπο μετρησης ( βαζεις χειροκινητα ημερομηνια αλλαγης φιλτρου) ενω η αλλη εχει ηλεκτρονικη ενδειξη.

Αφου εχουν ιδια τιμη και εγω θα επαιρνα αυτη με την μεγαλυτερη χωρητικοτητα

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτη θα παραγγειλω τωρα για φιλτρα μια που χρησιμοποιεις την κανατα ηδη περνεις απο καπου που συμφερει καλύτερα?

εγω εχω ηδη 12 απο το αμαζον και μαλλον εκει θα καταφυγω παλι οταν τελειωσουν

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αυτη θα παραγγειλω τωρα για φιλτρα μια που χρησιμοποιεις την κανατα ηδη περνεις απο καπου που συμφερει καλύτερα?

 

Εγώ τα παίρνω από amazon. Δεν το έχω ψάξει και πολύ βέβαια για να είμαι ειλικρινής. Σε σχέση πάντως με τιμές Ελλάδας θα βγεις σίγουρα κερδισμένη.

 

Παρεμπιπτόντως, τώρα που βλέπω το ιστορικό μου στο amazon έχει ανεβάσει τις τιμές και στην κανάτα και στα φίλτρα.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Α τέλεια!!! Και εγώ αυτά πήρα και τα περιμένω!

ορίστε πώς φαίνονται πάνω στο τζουτζούκι μου (με κόκκινα μαγουλάκια απο τον πυρετό :( )

th_CIMG8287.jpgth_CIMG8288.jpgth_CIMG8289.jpg

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

ορίστε πώς φαίνονται πάνω στο τζουτζούκι μου (με κόκκινα μαγουλάκια απο τον πυρετό :( )

th_CIMG8287.jpgth_CIMG8288.jpgth_CIMG8289.jpg

Κουκλος , μαγουλακια κοκκινα σαν να καθοταν στον ηλιο με τα καινουργια του γυαλιά χιχι

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πολυ κουκλος κ πολυ τυπας με το γυαλι!

 

για τις κανατες που συζητατε παραπανω εγω εχω μια εδω κ χρονια κ ειναι πραγματι πολυ καλες. Οταν βαζετε καινουργιο φιλτρο κανετε μερικα φιλτραρισματα κ πετατε το νερο ή το πινετε κατευθειαν???

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ ευχαριστώ!!!!

άντε να ηρεμήσουμε απο τον πυρετό να τα φορέσουμε και να κοκκινήσουμε απο τον ήλιο αυτή τη φορά!!!

μακάρι να είχα και το θερμόμετρο που παρήγγειλα χθες να μην τα ταλαιπωρώ με τον υδράργυρο .. :?

 

επίσης παρέλαβα σήμερα το πακετάκι μου απο το mandco και ομολογώ ότι είναι απο τις λίγες φορές που η παράδοση ήταν AS SCHEDULED !!!! .. και φυσικά θα ξαναψωνίσω απο εκεί πολλές φορές .. σε περίοδο εκπτώσεων όμως διότι απο ότι είδα στο φυλλάδιο που μου στείλανε οι τιμές είναι λίίίίίίίγο τσιμπημένες ..

και σ' εμένα στείλανε 15% off με κωδικό 553859

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πολυ κουκλος κ πολυ τυπας με το γυαλι!

 

για τις κανατες που συζητατε παραπανω εγω εχω μια εδω κ χρονια κ ειναι πραγματι πολυ καλες. Οταν βαζετε καινουργιο φιλτρο κανετε μερικα φιλτραρισματα κ πετατε το νερο ή το πινετε κατευθειαν???

 

εγώ τα πρώτα 2-3 φιλτραρίσματα τα κρατάω για το σίδερο ή το ρίχνω στις γλάστρες καλού κακού.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα παίρνω από amazon. Δεν το έχω ψάξει και πολύ βέβαια για να είμαι ειλικρινής. Σε σχέση πάντως με τιμές Ελλάδας θα βγεις σίγουρα κερδισμένη.

 

Παρεμπιπτόντως, τώρα που βλέπω το ιστορικό μου στο amazon έχει ανεβάσει τις τιμές και στην κανάτα και στα φίλτρα.

Ναι ε? παντως απο ενα γρηγορο ψαξιμο και τωρα την εχει πολυ καλη τιμη σε σχεση με Ελλαδα. Τι ειπα τώρα ε?Βλακεια... υπηρχε περιπτωση να την βρω φθηνοτερη...?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...