Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΑΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


katrin82

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΜΑΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ Η ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΜΑΙΑ PLS ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ CONTACTS.

THANK UUUUUU!!!!!!!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με το καλο να ερθει το μωρακι σου.... σου στελνω στοιχεια της μαιας μου, η οποια ειναι πολυ εμπειρη και γλυκυτατη. υπερμαχος του θηλασμου και του φυσιολογικου τοκετου. τη λενε βικυ το τηλ της ειναι 6972470330. προσωπικα με βοηθησε πολυ και με τα μαθηματα και στη γεννα και μετα με τον θηλασμο. την επαιρνα καθε τοσο στο τηλεφωνο για αποριες!! ειναι πολυ γνωστη και την ειχαν πολλες φιλες μου.

καλο ειναι να βρεθεις με τη μαια νωριτερα για να εχεις καποια εξοικειωση μαζι της.

3OaPp3.png CNKep3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...