Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ν. Βλάχος ή Συκουτρής


Recommended Posts

Καλησπέρα, ειμαι νέα στο φορουμ. Βασω, ετών 39.

Εχω ένα θεμα. Χαμηλό ΑΜΗ. 1.6 για την ακριβεία αλλά για το συγκεκριμένο θα ανοιξω άλλο post.

Στο θέμα μας. Εχω καταλήξει σε 2 γιατρούς. Νίκος Βλάχος και Τάσος Συκουτρής. Εχει καμία εμπειρίες από τους συγεκριμένους.

Και οι δύο μου φαίνονται πολύ καλοί. Ο Ν. Βλάχος κερδίζει όμως, στις λεπτομέρειες. Ακούω γνώμες όποια έχει... Ευχαριστώ

 

Υ.Γ. Για την ιστορία, συζυγος συναδέλφου του άντρα μου, έχει πάει στον Ν. Βλάχο, έχει κανει εξωσωματική και έμεινε έγγυος με την πρώτη. Είχε σοβαρό πρόβλημα στο σπέρμα ο άντρας της. Και την προηγούμενη εβδομάδα που μίλησα μαζί της, τον είχε κάνει ΘΕΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως ηρθες στην παρεα μας,ευχομαι οτι καλυτερο.

Εχω κανει και τα δυο μου παιδακια στον Ν.Βλαχο και με επιτυχια καθε φορα με την πρωτη.Ειναι φοβερος στο ειδος του.Εμενα μου τον συστησε ο γυναικολογος μου οταν τελικα καταληξαμε στην εξωσωματικη.Παραμενω στον δικο μου αλλα ειναι πολυ καλος και με ποσοστο μεγαλης επιτυχιας στις εξωσωματικες.

καλη τυχη...θα ηθελα να μαθω νεα σου οταν κανεις.

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Το εχω αποφασισει και κανω τις εξετασεις για τον φακελο του εοπυ, θα παω επιτροπή 22/12.

Εκτός απρόοπτου, ξεκιναω ενεσεις εκει γυρω στην πρωτοχρονια!

Εκτος απο ολα τα αλλα και στο οικονομικό ήταν ελαφρως πιο οικονομικός

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας,ευχομαι οτι καλυτερο.

Εχω κανει και τα δυο μου παιδακια στον Ν.Βλαχο και με επιτυχια καθε φορα με την πρωτη.Ειναι φοβερος στο ειδος του.Εμενα μου τον συστησε ο γυναικολογος μου οταν τελικα καταληξαμε στην εξωσωματικη.Παραμενω στον δικο μου αλλα ειναι πολυ καλος και με ποσοστο μεγαλης επιτυχιας στις εξωσωματικες.

καλη τυχη...θα ηθελα να μαθω νεα σου οταν κανεις.

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει προσπαθεια στο παρελθον στον κο Ν Βλάχο κ συγκεκριμενα στο Λητω. ειναι πολυ καλος γιατρος, με ενδιαφερον κ ηθικος κ καλος ανθρωπος. θα σου πω κ τα αρνητικα. ειχε παρα πολυ δουλεια κ επειδη ηταν κ πανεπιστημιακος δυσκολευομουνα λιγο να τον βρω-τον εβρισκα αλλα αγχωνομουνα λιγο, μπορει αυτο να εχει αλλαξει, πανε αρκετα χρονια απο τη δικη μου προσπαθεια, 5, κ το αλλο οτι επειδη συνεργαζοταν με το λητω πληρωνα κ το κεντρο κ το γιατρο κ για φυσικους κυκλους ειναι λιγο ασυμφορο οικονομικα, Δεν ξερω τι σκεφτεσαι να κανεις διεγερση η φυσικους. παντως σαν γιατρος κ ανθρωπος ειναι πολυ καλος, ειλικρινης κ ηθικος. τον αλλο γιατρο δεν τον ξερω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο ειναι οτι εχει δουλεια, δεν ειναι?

το γραφειο ηταν γεματο οταν πηγα αλλά υπήρχε αντα καποιος να μιλησουμε. π.χ. Για τον φακελο για τον εοπυ μιλησαμε με μία άλλη κοπέλα.

Όσο για το οικονομικό, 3.000 ολο το πακέτο της εξωσωματικης, χωρις τις ενεσεις που θα ειναι μεσο εοπυ. Με καταψυξη για δευτερη φορά αν χρειαστεί, που ελπίζω να μην, η οποία θα ειναι πιο οικονομικήοπως ειπε.

ο συκουτρης ειχε ζητησει 3200, 2.000 για τον ίδιο και 1200 για το νοσοκομείο

 

εχω κανει προσπαθεια στο παρελθον στον κο Ν Βλάχο κ συγκεκριμενα στο Λητω. ειναι πολυ καλος γιατρος, με ενδιαφερον κ ηθικος κ καλος ανθρωπος. θα σου πω κ τα αρνητικα. ειχε παρα πολυ δουλεια κ επειδη ηταν κ πανεπιστημιακος δυσκολευομουνα λιγο να τον βρω-τον εβρισκα αλλα αγχωνομουνα λιγο, μπορει αυτο να εχει αλλαξει, πανε αρκετα χρονια απο τη δικη μου προσπαθεια, 5, κ το αλλο οτι επειδη συνεργαζοταν με το λητω πληρωνα κ το κεντρο κ το γιατρο κ για φυσικους κυκλους ειναι λιγο ασυμφορο οικονομικα, Δεν ξερω τι σκεφτεσαι να κανεις διεγερση η φυσικους. παντως σαν γιατρος κ ανθρωπος ειναι πολυ καλος, ειλικρινης κ ηθικος. τον αλλο γιατρο δεν τον ξερω...
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...