Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΤΕΤΡΑΔΙΟ


kerasaki1

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ναι micnat αυτό εννοώ, τουλάχιστον αυτό που είναι στα Σεπόλια έχει κάνσον Α4 διάσταση σε πολλά χρώματα όπως επίσης και σε 50χ70. Eγώ θα πεταχτώ μάλλον και αύριο γιατί θέλω συμπληρωματικά προσκλητήρια.. είχε και Α4 και σε μπλόκ αλλά κάθε φύλλο ήταν διαφορετικό χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν Α4 κανσον σε συσκευασία των 100 με ένα χρώμα μόνο και την έχουν μεγάλα βιβλιοπωλεία και σου δίνουν όσα κομμάτια θες

δεν υποχρεούσαι να αγοράσεις όλο το πακέτο

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα στο max και είδα οτι το μεταξόχαρτο δεν είναι το ίδιο με το χαρτί αφής, επομένως διορθώνω την προηγούμενη σημείωση μου , είναι άλλο το μεταξόχαρτο και άλλο το αφής..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα έφτιαξα μόνη μου με αυτό

http://www.sp-studio.de/

 

είναι από τα cartoon south park :D

 

αν μας ήξερες, θα έβλεπες ότι "μοιάζουμε" με αυτές τις εικονίτσες :lol:

μπορείς να τα κάνεις κι εσύ να σας μοιάζουν :D

 

θα προσπαθήσω πολύ να σας φανταστώ :lol::lol::lol:

με το καλό Ωριονομαμάκα ... και τα προσκλητήρια φανταστικά!!!

φοβερή ιδέα και στήσιμο, ειδικά το εσωτερικο !!!

περιμένουμε και τα υπόλοιπα !!!

age.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΑμά του Ωρίωνα, είσαι φοβερή! Πού τα βρίσκεις όλα αυτά;;; Έφτιαξα κι εγώ τα σκίτσα της οικογένειας στο καταπληκτικό πρόγραμμα αλλά -καθότι εντελώς ούφο στα περί τεχνολογίας- δεν μπορώ να τα σώσω. Βασικά δεν βρίσκω το κουμπί print που χρειάζεται... Πόύ είναι το κουμπί -οέοοο;;;

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

ααααααααα ναι... υπάρχει αυτό το θέμα :lol:

 

βασικά δεν έχει :lol:

οι οδηγίες που σου δίνουν και αυτοί περί αποθήκευσης της εικόνας που θες είναι να πατήσεις το κουμπί print screen

(φρόντισε να έχεις απομακρύνει τον κέρσορα σου απ την εικόνα σου)

 

αυτό το κουμπί, αντιγράφει σε μορφή φωτογραφίας οτιδήποτε υπάρχει εκείνη τη στιγμή στην οθόνη σου

 

μετά ανοίγεις το paint (ζωγραφική) των windows (έναρξη > προγράμματα > βοηθήματα > ζωγραφική)

 

και πατάς επεξεργασία > επικόλληση (εναλλακτικά Ctrl και V)

τότε έρχεται όλη η φωτό στο πρόγραμμα όπου εσύ πρέπει να κόψεις το κομμάτι που θες απ όλη την φωτό και να το κρατήσεις

(μαρκάρεις με τον κέρσορα σου την περιοχή περιβάλοντας το με ένα τετράγωνο, πατάς control και X δλδ αποκοπή, ανοίγεις νέο αρχείο και πατάς επικόλληση πάλι)

 

αυτός τουλάχιστον είναι ο τρόπος που βολεύει εμένα... εσύ ίσως βρεις κάτι άλλο πιο βολικό

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω κανένα print screen :cry::oops:

Στο F12 λέει ένα print αλλά το πατάω και πάω για επικόλληση και δεν επικολλάται τίποτα!

Και τώρα πώς θα σου κλέψω την ιδέα;;;

 

ΥΓ. Βάλε φωτό και τις μπομπονιέρες σας γιατί πρέπει να ξεκινήσω κι εγώ τις δικές μου και σε περιμένω πώς και πώς!!! :lol::lol::lol:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...