Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

στα βαφτισια ειχαμε κ δωρεαν show!!!!


poukis

Recommended Posts

ακριβώς την ίδια σκέψη είχα κάνει κι εγώ πριν λίγες μέρες κι έδωσα εντολή στον άντρα μου ότι αν καταντήσω έτσι του δίνω άδεια να με χαστουκίσει (Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση θα του κόψω το χέρι και οτιδήποτε άλλο εξέχει στο σώμα του... είμαι σαφής ε? :lol: )

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Α πα πααααααα!!!!! Τι σκέψεις περνάνε απ' το μυαλό σου????? :lol::lol:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατ΄αρχήν να σου ζήσει ο ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Και τέλος... Ρε κορίτσια, τα ίδια καραγκιοζιλίκια θα κάνουμε και εμείς με τα παιδιά και τα εγγόνια μας? Τρέμω στην ιδέα ότι θα καταντήσω εγώ ή ο άντρας μου ποτέ έτσι! Θα δώσω εντόλή στο γιό μου αν κάνω κάτι τέτοιο ποτέ, να με πυροβολήσει εξ επαφής :shock: Τι να την κάνω τη ζωή?

 

Ευχαριστω πολυ πολυ!

Ξερεις το φοβαμαι κ γω πολυ αυτο,θα γινω η ογδοη

θανασιμη πεθερα!!!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζήσει ο Μάριος- Αναστάσιος! Να γίνει γερός και δυνατός! Να ρωτήσω εγώ κάτι? Δεν είχε γίνει καμία συζήτηση για το όνομα του παιδιού? Είχε κανέναν λόγο να πιστεύει ότι το παιδί θα έπαιρνε το όνομα του πεθερού? Προσπαθώ να καταλάβω πώς μπορούν κάποιοι να συμπεριφέρονται έτσι!

Link to comment
Share on other sites

να ζησει ο μικρουλης μαριος αναστασιος..παντα υγιης κ τυχερος....

 

εγω προσωπικα, σε τετοια σημαντικα ζητηματα....δεν συχωρω λαθη...και αυτο που εκαναν τα πεθερικα σου ξεπερναει τα ορια του λαθους....εκεινοι εγιναν ξεφτιλα..κ πραγματικα ντροπη τους...εγω ακομη κ να μετανιωναν κ να ζητουσαν συγνωμη...ουτε καλημερα δεν θα τους ελεγα......ποτε πια....δεν συμπεριφερεσαι ετσι...αν ηθελε να πει κατι..μπορουσε αφου τελειωσουν λα την επομενη να εκφρασει το παραπονο της στον αντρα σου...κ αυτο βεβαια...πολυ ειναι...ενας σωστος ανθρωπος ουτε αυτο θα εκανε.....μην σκας κουκλα μου για κανενα και οι ανθρωποι που εχουν κακια τη βρισκουν μπροστα τους αργα η γρηγορα............το παιδακι σου μονο εχει σημασια.......κ ο αντρας σου που θα στεναχωρηθηκε κ θα ντραπηκε ο ανθρωπος.....

 

να ζησεις μαριε -αναστασιε.............. :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...