Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΡΜΑΤΑΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ


Recommended Posts

γεια σας μανουλες!!! ειμαι νεα μαμα,μολις 6 ημερων και τρισευτυχισμενη!!ανοιγω αυτο το θεμα για να ευχαριστησω τον γιατρο μου κο Αρματα και τη μαια μου Ναντια για την ολη τους συμβολη στον τοκετο μου!!Μου φερθηκαν αψογα σα να μουν συγγενεις τους! γεννησα το κοριτσακι μου κι ηταν διπλα μου και μου κρατουσαν το χερι!οχι απλα σαν γιατρος και μαια..γεννησα στο Γαια κι εμεινα πααααααααρα πολυ ευχαριστημενη κι απο το προσωπικο και απο το μαιευτηριο στο συνολο!ευχομαι σε ολες τις μανουλες να χαιρονται τα μωρα τους!και σε οσες δεν εχουν ακομα να κανουν συντομα!! ειναι φοβερο συναισθημα να φερνεις μια ζωη στον κοσμο! ευχαριστω doctor και Ναντιακι!!!

3IrTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Angie! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Και εγώ τον ίδιο γυναικολόγο είχα και την ίδια μαία αλλά γένησσα στο Μητέρα! Πραγματικά είναι υπέροχοι!Πως ήταν το Γαία; και που είναι ακριβώς;

Link to comment
Share on other sites

Angie! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Και εγώ τον ίδιο γυναικολόγο είχα και την ίδια μαία αλλά γένησσα στο Μητέρα! Πραγματικά είναι υπέροχοι!Πως ήταν το Γαία; και που είναι ακριβώς;

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ κοριτσια~!!!!!!!!!

κι εσυ τον Αρματα εχεις??δεν ειναι πολυ καλος??εμεινα παρα πολυ ικανοποιημενη και απο τη Ναντια που ηταν συνεχεια διπλα μου και μου κραταγε το χερι!

το Γαια καμια σχεση με το Μητερα που χα παει καποιες φορες για εξετασεις!σαν να σαι εκδρομη!νεες κοπελιτσες οι μαιες,προσωπικο φοβερο,τρεχανε με το που παταγες το κουμπι!απο ολες τις αποψεις ηταν πρωτυπο μαιευτηριου!

3IrTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζησει το μωρακι σου !!!! τον κ. Αρματα τον εχω γνωρισει , αλλα εγω εχω γυναικολογο την γυναικα του την κα. Ισμηνη !!!! Με την οποια την μερα που γενναγαμε ( ολοι μαζι , μαια , αντρας μου , η κα. Ισμηνη ) περασαμε τελεια !!!! μια γεννα απιστευτη , γρηγορα και ανωδυνη !!! Τελικα παντως υπαρχουν και ανθρωποι οι οποιοι σε βλεπουν σαν ανθρωπο , σαν φιλο ! εγραψα και εγω πριν κανα 6μηνο μια ευχαριστια για την γιατρο και την μαια μου αλλα ........ δεν θα το σχολιασω ξανα ! πολυ χαιρομαι που το εκανες και εσυ και εγραψα εδω , και που οσες σχολιασαν χαρηκαν με αυτο που εκανες !!!! Να σου ζησει και παλι !

:lol: smile !!!
Link to comment
Share on other sites

kajoe 2 η κα Ισμήνη ήταν μαζι μας στο χειρουργείο,αν και δεν πρόλαβα να την γνωρίσω! αλλά ξερω οτι κι εκεινη ,οπως κι ο κος Αρματάς είναι αστέρι!! αξίζει όχι μια ευχαριστία,αλλά πολλές! και για να ενημερωνονται κοπελες που θελουν γιατρο,και για να μην υπαρχουν μονο τα παραπονα προς τους γιατρους!!ο τοκετος ειναι η πιο σημαντικη εμπειρια στη ζωη μιας γυναικας και πρεπει να τη θυμαται με τον καλυτερο τροπο~!!

3IrTp3.png
Link to comment
Share on other sites

την αγαπαω πολυ την κα ισμηνη ! ειναι πολυ ξεχωριστος ανθρωπος ! σημερα σπανιζουν γενικα οι ανθρωποι ! ναναι καλα και αυτη και ο αντρας της και τα παιδια της !!!! και μακαρι να εχουν παντα επιτυχιες οπως στις δικες μας περιπτωσεις ! δεν θα ξεχασω ποτε , που οταν εφυγα διακοπες με συσπασεις , με επαιρνε τηλεφωνο στις 1 τα μεσανυχτα να με ρωτησει τι κανω . ουτε οι γονεις μου δεν με επαιρναν τετοια ωρα . το χωρις οφελος πλεον σπανιζει ...

:lol: smile !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
γεια σας μανουλες!!! ειμαι νεα μαμα,μολις 6 ημερων και τρισευτυχισμενη!!ανοιγω αυτο το θεμα για να ευχαριστησω τον γιατρο μου κο Αρματα και τη μαια μου Ναντια για την ολη τους συμβολη στον τοκετο μου!!Μου φερθηκαν αψογα σα να μουν συγγενεις τους! γεννησα το κοριτσακι μου κι ηταν διπλα μου και μου κρατουσαν το χερι!οχι απλα σαν γιατρος και μαια..γεννησα στο Γαια κι εμεινα πααααααααρα πολυ ευχαριστημενη κι απο το προσωπικο και απο το μαιευτηριο στο συνολο!ευχομαι σε ολες τις μανουλες να χαιρονται τα μωρα τους!και σε οσες δεν εχουν ακομα να κανουν συντομα!! ειναι φοβερο συναισθημα να φερνεις μια ζωη στον κοσμο! ευχαριστω doctor και Ναντιακι!!![/

 

Angie μου καλημέρα θα μου στείλεις το τηλ του και πως να κλείσς ραντεβου???σε ευχαριστς πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Angie ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..........ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΡΕΣΚΟΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΕΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΙΑ.........ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΖΗΣΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...