Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μπομπονιερα σταχτοδοχειο


nefeli

Recommended Posts

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω σταχτοδοχεία (τύπου μουράνο) σε μοντέρνα σχέδια και χρώματα? τα ειδα σ'ενα μαγαζί με μπομπονιερεσ και μ'αρεσαν. με χάλασε ομωσ η τιμή τους 1,85 ευρώ.

Νομίζω οτι ειναι καλή ιδέα, μια και ειναι ομορφα και κανείσ δεν θα τα πεταξει. καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω σταχτοδοχεία (τύπου μουράνο) σε μοντέρνα σχέδια και χρώματα? τα ειδα σ'ενα μαγαζί με μπομπονιερεσ και μ'αρεσαν. με χάλασε ομωσ η τιμή τους 1,85 ευρώ.

Νομίζω οτι ειναι καλή ιδέα, μια και ειναι ομορφα και κανείσ δεν θα τα πεταξει. καμια ιδέα?

 

 

ΓΙΑ μουρανο δεν ξερω αλλα κοιτα εδω τυπου swaro..

http://www.elxisdoro.gr/list.php?subcatid=187

 

 

φιλια

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι άσχημα και αυτά, αλλά αυτά που λέω εγώ ειναι σε μοντέρνο στυλ.π.χ (οπωσ ειναι αυτα στην σελ. http://www.michael-glassartistic.gr )υπάρχουν πιατέλες, βάζα στο ιδιο χρώμα. ειναι και μεγαλύτερα περίπου 8χ8 εκατοστα.

σ'ευχαριστώ φιλίτσα!!!

Link to comment
Share on other sites

νεφελη με γεμιζεις πληγες... Τα λατρευω!!!

Δεν ξερω που μπορεις να βρεις σαν σε τιμες αποθηκης αλλα εχω δει βεβαια στην Πλακα που ειναι γεματη. Αλλα ειναι κ ακριβουτσικα νεφελη μου. Η τιμη που λες μου φαινεται καλη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...