Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

4ΟΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!


Recommended Posts

Κοριτσια να μαι ξανα 14 εβδομαδες πλεον και αυτο που με εχει τρελανει ειναι οτι δεν αισθανομαι τιποτα πια!!σαν μην ειμαι εγκυος ενα πραγμα ακομα και το στηθος μου δεν πονα καθολου και δεν ειναι τοσο πρησμενο θα το ελεγα πιο μαλακο!!!εχω αρχισει να φοβαμαι για το αν ολα ειναι καλα??!!!!:-(:sad::-(:sad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω παλι στη θεση σου θα χαιρομουνα αντι να εκανα εκανα εμετους μεχρι τη 18η βδομαδα και να ειμαι ενα ζωντανο πτωμα. Κοιτα βα τη χαρεις την εγκυμοσυνη σου και μην προβληματιζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να μαι ξανα 14 εβδομαδες πλεον και αυτο που με εχει τρελανει ειναι οτι δεν αισθανομαι τιποτα πια!!σαν μην ειμαι εγκυος ενα πραγμα ακομα και το στηθος μου δεν πονα καθολου και δεν ειναι τοσο πρησμενο θα το ελεγα πιο μαλακο!!!εχω αρχισει να φοβαμαι για το αν ολα ειναι καλα??!!!!:-(:sad::-(:sad:

 

Καλησπέρα!!!!ειμαστε στην ίδια εβδομαδα και μου συμβαίνει ακριβώς το ίδιο!!!!!δε νομίζω να ειναι κάτι κακό......

R4nKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να μαι ξανα 14 εβδομαδες πλεον και αυτο που με εχει τρελανει ειναι οτι δεν αισθανομαι τιποτα πια!!σαν μην ειμαι εγκυος ενα πραγμα ακομα και το στηθος μου δεν πονα καθολου και δεν ειναι τοσο πρησμενο θα το ελεγα πιο μαλακο!!!εχω αρχισει να φοβαμαι για το αν ολα ειναι καλα??!!!!:-(:sad::-(:sad:

 

Λοιποοον...

Οταν ημουν εγκυος επρεπε παση θυσια κατι να εχω αλλα δεν ειχα τιποτα, μεχρι που απο την υστερια μου δεν αντεξα και πηγα στο γιατρο απρογραμματιστα, φυσικο και επομενο ηταν ο ανθρωπος να ανησυχησει αφου με ειδε φαντη μπαστουνη μπροστα του :rolleyes:. Μπηκα στο ιατρειο του και με εμφανες εκπληκτο υφος περιμενε να ακουσει τα τερατα... Με ρωταει λοιπον με τετοιο υφος :shock::shock::shock: τι εχεις, τι συμβαινει??? και εγω του απανταω ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΓΙΑΥΤΟ ΗΡΘΑ... Καγκελο ο γιατρος!!!! Μου λεει, ηρθες μεχρι εδω για να μου πεις οτι εισαι καλα???? και απο ποτε η εγκυες πρεπει να μην ειναι καλα????? δεν ειναι δυνατον, εισαι τρελη μου λεει (και μεταξυ μας τοτε στην εγκυμοσυνη κουβαλουσα πολυ τρελα), εν τελει δεν ειχα τιποτα και ολα πηγαν καλα αφου με εβαλε και στον υπερηχο φυσικα γιατι ειχα μπαστακωθει λες και παριστανα τον φακιρη :D:D:D. Οπως βλεπεις και στην υπογραφη μου η αιτια του "ειμαι εγκυος, αρα πρεπει να ειμαι και κατα φαντασιαν ασθενης" ειναι πλεον 16 μηνων.

 

Μην αγχωνεσαι, ολα καλα θα πανε μεχρι τελους...!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια να μαι ξανα 14 εβδομαδες πλεον και αυτο που με εχει τρελανει ειναι οτι δεν αισθανομαι τιποτα πια!!σαν μην ειμαι εγκυος ενα πραγμα ακομα και το στηθος μου δεν πονα καθολου και δεν ειναι τοσο πρησμενο θα το ελεγα πιο μαλακο!!!εχω αρχισει να φοβαμαι για το αν ολα ειναι καλα??!!!!:-(:sad::-(:sad:

 

Τη Δευτέρα πήγα για υπέρηχο και ολα ειναι μια χαρά!!!!!!και εγω είχα άγχος που δεν ειχα πια συμπτώματα........

R4nKp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ τόσο στην πρώτη μου εγκυμοσύνη όσο και στην τωρινή (είμαι 3 μηνών) δεν είχα συμπτώματα. Πόνους περιόδου μόνο στην αρχή της εγκυμοσύνης και μετά τίποτα, σαν να μην είμαι έγκυος. Εύχομαι να συνεχίσει και αυτή η εγκυμοσύνη έτσι ωραία όπως και η πρώτη! Μην αγχώνεσαι είμαστε από τις τυχερές!

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τόσο στην πρώτη μου εγκυμοσύνη όσο και στην τωρινή (είμαι 3 μηνών) δεν είχα συμπτώματα. Πόνους περιόδου μόνο στην αρχή της εγκυμοσύνης και μετά τίποτα, σαν να μην είμαι έγκυος. Εύχομαι να συνεχίσει και αυτή η εγκυμοσύνη έτσι ωραία όπως και η πρώτη! Μην αγχώνεσαι είμαστε από τις τυχερές!

 

Μάλλον......εχω ακούσει για εγκυμοσύνη με εμετους μέχρι τον 9ο!!!!!!

R4nKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...