Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ LIDL


Recommended Posts

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗς CIEN ΤΗς ΑΛΛΕς ΠΗΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙς ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ lIDL ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΩς ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΣΧΟΛΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα!!!κι εγω απο το lidl και εχω μεινει καταπληκτη!!!κι ολες οι γνωστες μου απο εκει παιρνουν!!!!απο 6 μηνων τις παιρνω κι ουτε θα τις αλλαξω!!!εγω προσωπικ ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μεις κούκλα μου από 4 μηνών του lidl χρησιμοποιούμε και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα, μου φαίνεται οι cien είναι, το μπλε χρώμα χρησιμοποιούμε δηλ. το νούμερο 5. Αυτές πήρες και συ?(φυσικά όχι το νούμερο 5 γιατί φαντάζομαι είστε κάτω από τα 10 κιλά)

Τι ακριβώς δεν σου άρεσε?

Δεν κατάλαβα καλά έτσι όπως το έγραψες..

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμεις τις παιρνουμε εδω και 19 μηνες........εχουμε δοκιμασει ολες τις μαρκες, ακομα και οικολογικα οταν ειχαμε συγκαμματα αλλα δεν ειδα διαφορα η βελτιωση οποτε επιστρεψαμε στις λιντλ....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις χρησιμοποιώ στην κόρη μου 1 χρόνο περίπου ,τώρα ποια μόνο το βράδυ ,αλλα στον μπέμπη μου απο νεογέννητο και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Αντίθετα με τις pampers οι οποίες μύριζαν πολύ έντονα.

Αυτή τηνεβδομάδα οι πάνες του lidl έχουν αλλάξει συσκευασια και ονομασια και ακόμα δεν ξέρω πως είναι.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω τις χρησιμοποιω εδω και 1 χρονο σχεδον.ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!

πηρα την καινουργια συσκευασια και εχει τις εξης αλλαγες:

η καινουργια δεν εχει πλεον τη γραμμη για να ελεγχεις αν εχει κανει τσισα.

επισης,πισω δεν εχει πια το λαστιχακι αλλα οπως τα παμπερς ειναι στα πλαγια,στα αυτοκολλητα!!

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε φορέσει και lidl και ολες τις άλλες και ηταν ολες το ιδιο...οποτε επιστρέψαμε στις lidl για καθαρά θέμα τιμής...-μιση τιμη σε σχεση με τι΄ς άλλες...-

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Του lidl παίρνω απο 3 μηνών και δεν έχουμε πρόβλημα απο συγκάματα ή διαρροές. Αν έχω εκπτωτικά κουπόνια των pampers, θα τα πάρω αλλιώς lidl και η διαφορά στη τιμή είναι μεγάλη.

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τις είχα πάρει πιο παλιά αλλά μου μύριζαν κάπως,χρησιμοποιούσα τα πάμπερς εδώ και 1 χρόνο αλλά τώρα τελευταία δεν ξέρω γιατί και πως έχουμε συνέχεια διαρροές και δεν μπορω να πω ότι άλλαξε κάτι στον τρόπο που του τα φοράω :? ίσως τις ξαναπάρω να τις δοκιμάσω πάλι

Link to comment
Share on other sites

κι εμείς απο το lidl παίρνουμε απο τότε που έγινε ενός έτους ο μικρός, πριν λίγες μέρες άλλαξαν συσκευασία και νομίζω ότι οι καινούριες είναι καλύτερες και εξίσου ανθεκτικές. Εγώ τις βρίσκω πολύ καλές γενικώς και έχω δοκιμάσει όλες τις άλλες.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χρησιμοποιώ του lidl και είμαι ευχαριστημένη. Το ίδιο ευχαριστημένη είμαι και με του Dia τις οποίες αγοράζω πιο συχνά γιατί είναι πιο κοντά μου το κατάστημα και εχουν την ίδια τιμή. Μπορείς να τις δοκιμάσεις να δεις αν σου μυρίζουν.

Kiki + George = Panagiotis + Maria

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλες και η σχεση ποιοτητας-τιμης ειναι αριστη... Ενα διαστημα τις ειχα σταματησει περισυ γιατι ηθελα να εξακριβωσω αν οι ουρολοιμωξεις που παθαινε η μικρη ηταν απο τις πανες, αλλα μετα παλι εκει γυρισαμε παλι...

 

Τωρα της παιρνω τις πανες-βρακακια απο τα Λιντλ (μονο βραδυ φοραμε πια), πολυ καλυτερα απο τα Παμπερς που επαιρνα και σκιζοντουσαν ευκολα...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

LIDL και πάλι LIDL!!!

Σε όλα τα παιδιά! Κανένα πρόβλημα!

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για νεογέννητα όχι, δεν έχουν. Στο μωράκι μας μόλις φτάσει τα κιλά... θα μπει κι αυτό στα LIDL. Αναμένουμε την ανάπτυξη. :D Είναι μεγάλη οικονομία και πολύ καλή ποιότητα. Ούτε διαρροές, ούτε ερεθισμοί.

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Για 7-18 κιλα που παίρνω εγώ,γιατί

είμαστε λίγο παχουλοί,

¨Εχει 50 τεμάχια και κοστίζει 9,65 ευρώ.

Μάνθος 20/12/1987

Νίκος 10/10/1989

Τάσος 09/09/2008

Σταμάτης 17/05/2010

Link to comment
Share on other sites

Κοστίζουν γύρω στα 10 ευρώ (αν δεν κάνω λάθος) και έχουν -ανάλογα των κιλών- 44 τεμάχια (το μεγάλο νούμερο) έως 56 τεμάχια.

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτές παίρνω πλέον και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Μέχρι πρόσφατα φορούσαμε τις baby-dry των pampers (ακόμη έχω μερικές), αλλά το βράδυ τελευταία είχαμε διαρροές. Με των lidl δε μου έχει συμβεί το παραμικρό και η ποιότητά τους είναι πολύ καλή!! Δεν το συζητώ βέβαια για την τιμή!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...