Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

4d απεικονιση στον υπερηχο


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια εχω μια απορια.......στον υπερηχο β επιπεδου ειχατε δει το νινακι σας ετσι δεν ειναι? οταν γεννησατε εμοιαζε με αυτο ποθ ειχατε δει στον υπερηχο....οκ σιγουρα θα μεγαλωσε κ ισως αλλαξε αλλα καποια ομοιοτητα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια εχω μια απορια.......στον υπερηχο β επιπεδου ειχατε δει το νινακι σας ετσι δεν ειναι? οταν γεννησατε εμοιαζε με αυτο ποθ ειχατε δει στον υπερηχο....οκ σιγουρα θα μεγαλωσε κ ισως αλλαξε αλλα καποια ομοιοτητα?

 

την κορη μου την ειχαμε δει σε τρισδιαστατο λιγες μερες πριν τον τοκετο, και εμοαζε αρκετα

το μπεμπη τον ειδαμε τη β' επιπεδου αλλα δε νομιζω να βγει ετσι, θ αλαξει πολυ μεχρι να γεννηθει

Link to comment
Share on other sites

Εμάς ήταν σχεδόν ίδια με τον υπέρηχο της β΄επιπέδου.

Η μόνη διαφορά ήταν ότι είχε μαλλί!!

[url=http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers][img]http://global.thebump.com/tickers/ttc0e67.aspx[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου λενε ολοι πως οπως την ειδαμε στο υπερηχο ετσι θα βγει.

ενος φιλικου μας ζευγαριου παντως, ηταν ιδια η κορη τους με τον υπερηχο.

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ετσι ξερω οτι οπως τα βλεπεις μεσα ετσι και γεννιουνται τωρα πιστευω οτι ισχυει της ξαδερφης μου ο μικρος οπως φαινιταν στον υπερηχο ιδιος βγηκε,οταν θα γεννησω θα σε πω και για το μπεμπη μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εμεις τον ειδαμε τον μπεμπη στη β επιπεδου σε 4d, απο τοτε το εχουμε ξαναδει στο γιατρο(εχει κι αυτος 4d) κι εχει αλλαξει, εχει μαγουλακι τωρα..κι εμενα μου εχουν πει οτι οταν γεννηθει θα μοιαζει με αυτο που εχω δει στον 4d υπερηχο.μεχρι το σαββατο θα εχω γεννησει, οποτε θα δω..

 

IeQ6p3.png?PEXPOjBc

Link to comment
Share on other sites

Απο τον υπερηχο β΄επιπεδου ηδη ξεραμε σε ποιον μοιαζει το μωρο και, παρολο που ολοι μας κοροιδευαν,τελικα πραγματι επιβεβαιωθηκαμε!! Δεν ειναι και τοσο κουφο, αν σκεφτει κανεις οτι στους υπερηχους σκιαγραφονται κυριως τα οστα του προσωπου του μωρου.Ε, αυτα δεν αλλαζουν δραματικα μεχρι το τελος και οντως μπορουν να δωσουν μια καποια εικονα....;)

Link to comment
Share on other sites

ε ναι δεν ειπα οτι 100% ειναι ομοιο απλα ηθελα να μαθω κατα ποσο ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα......εγω εχω πητ 28/4 κοντευω και θα το επιβεβαιωσω απλα ειχα την απορια ...οντως ειναι φοβερο να μπορεις να εχεις μια σχετικη εικονα απο το μωρακι σ αν φανταστεις οτι πριν απο λιγα χρονια ουτε ο υπερηχος δεν υπηρχε

 

 

χριστινα αν θυμαμαι καλα και εσυ πητ εχεις στα κοντα ιπποκρατειο θα πασ?

Link to comment
Share on other sites

Έτυχε να μου φέρει ένα παιδάκι στο σχολείο τον υπέρηχο του σε θέμα που είχε σχέση με την εξέλιξη μας κ το πώς μεγαλώνουμε..Έπαθα πλάκα! Έμοιαζε πάρα πολύ! Το καταλάβαινες δηλαδή άνετα ότι ήταν αυτό το παιδί! Και φαντάσου ότι ήταν 4 χρονών κ όχι μωρό.

 

Φοβερό πράγματι!

"Great is the human who has not lost his childlike heart"-Mencius

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...