Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ!!!


Recommended Posts

Βρε κοριτσια για πειτε μου κατι...Τις τελευταιες 2-3 μερες το κοριτσακι μου δεν καθεται καθολου μα καθολου ησυχο...Το νιωθω συνεχεια να κουνιεται πολυ εντονα...Σημερα ομως ετσι οπως καθομαι και ξεστραβωνομαι μες στο φορουμ εκτος απο την κοιλια καθε φορα που κουνιεται νιωθω οτι κουνιουνται και ολα τα "απο κατω μου" να το θεσω κομψα...:-)

Νορμαλ ειναι αυτο?:confused:

IZvWp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια για πειτε μου κατι...Τις τελευταιες 2-3 μερες το κοριτσακι μου δεν καθεται καθολου μα καθολου ησυχο...Το νιωθω συνεχεια να κουνιεται πολυ εντονα...Σημερα ομως ετσι οπως καθομαι και ξεστραβωνομαι μες στο φορουμ εκτος απο την κοιλια καθε φορα που κουνιεται νιωθω οτι κουνιουνται και ολα τα "απο κατω μου" να το θεσω κομψα...:-)

Νορμαλ ειναι αυτο?:confused:

 

Εμενα οποτε μου το κανει αυτο ο μπεμπης μου, γελαω πολυ!! Νορμαλ ειναι, μην ανησυχεις, μεγαλωνουν τα παιδακια μας, ειναι λογικο να κανει "πιο πολυ φασαρια" στις κοιλιτσες!!

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα οποτε μου το κανει αυτο ο μπεμπης μου, γελαω πολυ!! Νορμαλ ειναι, μην ανησυχεις, μεγαλωνουν τα παιδακια μας, ειναι λογικο να κανει "πιο πολυ φασαρια" στις κοιλιτσες!!

 

:lol:

οκ τοτε...

Ειχα αρχισει να φρικαρω...:-D

Ευχαριστω καλη μου!!

IZvWp3.png
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα νορμαλ ειναι βρε τατοο!

 

με καλυψε κ η συνονοματη πιο πανω!:wink:

 

ολα καλα με τους γιατρους, επισκληριδιες, μεσες, μυωμα κτλ?

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol:

οκ τοτε...

Ειχα αρχισει να φρικαρω...:-D

Ευχαριστω καλη μου!!

 

Νασαι καλα!! Αφου να φανταστεις υπαρχουν φορες που μαλλον ριχνει γερες κλωτσιες και κουνιεμαι ολοκληρη, οχι μονο η κοιλια μου!!! Ζωηρος θα μου βγει :D!!

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα νορμαλ ειναι βρε τατοο!

 

με καλυψε κ η συνονοματη πιο πανω!:wink:

 

ολα καλα με τους γιατρους, επισκληριδιες, μεσες, μυωμα κτλ?

 

Θα σου πω στις 2 Μαιου που χω ραντεβου στην Αθηνα...

Η μεση με εχει τσακισει παρολο που μεχρι τωρα εχω κολησει στα 5 κιλα+ αν και τρωω τα μαλλα...Αλλα αυτο ειναι κατι που το χω μια ζωη δεν με πτοει πια...

Μου χει γυρισει λιγο το μυαλο με την ολη κατασταση και λεω αν τη βλεπω θετικα τη δουλεια δεν μπορει...ολα θα πανε καλα!!:-D

Αλλωστε οτι ειναι να γινει θα γινει με το να τρελλαινομαι δεν αλλαζει κατι...:-)

Ας ειστε καλα εσεις τα κοριτσια του φορουμ!!Οσο διαβαζω και ενημερωνομαι τοσο πιο ψυχραιμη ειμαι:-D

IZvWp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σημερα σκεφτομουν να ανοιξω το ιδιο θεμα!Ο μπεμπης κουνιεται ολη μερα!Απορω ποτε κοιμαται...Ακομη και οταν ειναι ησυχος και κανω υπερηχο μου λεει ο γιατροςοτι ειναι ξυπνιο!Εν τω το μεταξυ ειναι ανασκελα και φαινονται και χερια και ποδια!Στην πρωτη εγκυμοσυνη το ενιωθα μωρο καθε 1-2 ωρες...τωρα καθε 10-20 λεπτα!Αυτο συμβαινεει απο την 20-22η εβδομαδα!

Φανταστειται οτι αν φοραω κολλητη μπλουζα φαινονται οι κινησεις του στους περαστικους...Στο σ.μαρκετ εχθες χαζευαν την κοιλια μου!!!Αφου εχω αρχισει και τρομαζω...

Ελπιζω να τα δινει ολα τωρα και οταν γεννηθει να κοιμαται και λιγακι!ι

Link to comment
Share on other sites

Και μενα η μπουμπου μου κλωτσαει πολυ και βαζω και το χερακι μου για να την αισθανομαι καλυτερα . Καποιες φορες κι εγω εχω την αισθηση οτι με ταρακουναει ολοκληρη !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι τελεια να το αισθανεσαι μεσα σου , εγω το εχω συνηθισει ειμαι 29w και θα δεις και εσυ tattoo οτι σιγα σιγα γινεται ολο και ποιο δυνατα τα χτυπηματα.

Αν και καμια φορα κλωτσαει τοσο δυνατα που κι εγω πεταγομαι!

Δεν ξερω αν και εσεις το αισθανεστε πιο πολυ τις βραδινες ωρες ??

Δλδ οταν ξαπλωνω τοτε πιο πολυ νιωθω και τα χτυπηματα πιο δυνατα .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...