Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαγαζί με φθηνά υφάσματα, Ανατ. Θεσσαλονίκη


VASILIKI

Recommended Posts

Ψάχνω μαγαζί με υφάσματα στην Καλαμαριά. Αυτά που βρήκα είναι πανάκριβα και θέλω να φτιάξω αποκριάτικη στολή του μικρού. Δεν αξίζει νομίζω τον κόπο να δώσω μια περιουσία για κάτι που θα το φορέσει μία μέρα μόνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ψάχνω μαγαζί με υφάσματα στην Καλαμαριά. Αυτά που βρήκα είναι πανάκριβα και θέλω να φτιάξω αποκριάτικη στολή του μικρού. Δεν αξίζει νομίζω τον κόπο να δώσω μια περιουσία για κάτι που θα το φορέσει μία μέρα μόνο.

 

 

Κι εγώ στην Καλαμαριά μένω,αλλά δεν νομίζω να βρεις εδώ κάτι φτηνό.Πιστεύω ότι στο κέντρο έχει τις καλύτερες τιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Αν έχεις αυτοκίνητο τοτε απέναντι απο το ΤΙΤΑΝ είναι

ALPHA STOCK - ΑΦΟΙ ΣΤΟΥΠΑ ΑΛΦΑ ΣΤΟΚ ΕΠΕ

 

και μπορείς να πάρεις όσο θέλεις και σε τιμή υπερβολικά χαμηλή. Εγώ ψωνίζω πολύ τακτικά με 4 ευρώ το κιλό που αντιστοιχεί σε 3-4 μετρα περίπου :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Αν έχεις αυτοκίνητο τοτε απέναντι απο το ΤΙΤΑΝ είναι

ALPHA STOCK - ΑΦΟΙ ΣΤΟΥΠΑ ΑΛΦΑ ΣΤΟΚ ΕΠΕ

 

και μπορείς να πάρεις όσο θέλεις και σε τιμή υπερβολικά χαμηλή. Εγώ ψωνίζω πολύ τακτικά με 4 ευρώ το κιλό που αντιστοιχεί σε 3-4 μετρα περίπου :roll:

Πήγα στο Alpha Stock αλλά είναι μόνο χονδρική, δεν ξέρω εάν παλαιότερα έδινε λιανική αλλά πριν ένα μήνα που πήγα δεν έδινε.

Βρήκα όμως πολύ καλά υφάσματα στην Ερμού 1, στον Θεοδοσιάδη. Ξεπουλάει και έχει πολύ καλές τιμές. Εγώ έψαχνα για φόρεμα για γάμο και ύφασμα που άλλα μαγαζιά είχαν 29 ερώ/μέτρο αυτός το είχε 10!! Νομίζω αξίζει!! Έχει και με 5 και με 2 ευρώ, έχει διάφορα αλλά δουλεύει περιορισμένο ωράριο, 10.00-13.30 και 18.00-19.00. Αν θέλεις πες του ότι σε έστειλε η Σοφία μέσω του ίντερνετ. Δεν παίρνω ποσοστά, απλά έψαχνα πολύ καιρό για μαγαζί με φθηνά υφάσματα στη Θεσσαλονίκη και είχα αγανακτήσει, θέλω να μάθω να ράβω αλλά με τόσο ακριβά πανιά που έχει η αγορά δεν τολμούσα. Ελπίζω να βοήθησα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...