Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ζηλια??αγχος η ορμονες??


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας!!

τις τελευταιες μερες εκτος απο το αγχος το οτι ερχετε η μπεμπουλα μου και εχω και τη μετακομοιση,εχω και τη μανα του καλου μου να μου πεταει βομβες του τυπου <<ΑΑ!!ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ,ΚΑΝΤΕ ΑΛΛΟ ΕΣΕΙΣ>>,<<ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΑΘΩ,ΘΑ ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΗΝ ΡΑΝΩ>>εχω θυμωσει παρα πολυ εχθες ανοιξε την τσαντα για το νοσοκομειο με τα λιγα ρουχαλακια που εχω παρει μπας και χρειαστουν και αρχησε τι ειναι αυτα,και οχι φορεματακι,και εγω την θελω πλουσια και ομορφη και το ενα και το αλλο και αυτα τα σεντονια δεν ειναι ωραια γιατι ειναι χρησιμοποιημενα και αλλα τετοια!!οτι θα ερθει στο νοσοκομειο απο την πρωτη μερα και θα μενει μαζι μου!!οτι θα ερθει σπιτι πολυ κοσμος!!να τονισω οτι η οικονομικη κατασταση μου και του καλου μου ειναι παρα πολυ δυσκολη,και ρουχαλακια εχω παρει καινουργια αλλα πηρα και απο την αδελφη μου που ηταν μια χαρα φορμακια;);)επεισης εγω δεν τα παω καλα με τον πολυ κοσμο,,ειμαι περιεργη το ξερω,,αλλα θελω να ζησω της πρωτες στιγμες με το παιδι μου μαζι με τον ανδρα μου οι τρεις μας:oops::oops:το φανταζεστε με το που βγω απο το νοσοκομειο 30 ατομα σπιτι μου να ταραζουν την ηρεμια μου και να φτιαχνω καφεδες και να δινω γλυκα:evil::evil:και ρωταω νευριαζω αδικα??ειμαι παραλογη??ζηλευω??να τονισω οτι η μαμα του καλου μου οταν με γνωρησε και εγω πλεον ειχα μετακομοισει με το ανδρα μου μονοι μας,του ειχε διξει φοτογραφια μιας πλουσιας για να τον παντρεψει!!ελεος απο μπροστα αλλιος και απο πησω φιλαξου:cry::cry:στεναχοριεμαι,,εχθες ενιωθα την καρδια μου ετοιμη να σπασει επαθα κριση αγχους δεν μπορουσα να αναπνευσω:cry:φοβηθηκα οτι θα κανω κακο στην κορουλα μου:cry::cry:απο τοτε που εμαθε για το παιδι με πριζει ξερω ομως δεν με θελει μονο το παιδι θελει!!εχθες το ειπα στον ανδρα μου, ολα τα ειπα!!στεναχωρεθηκε και μετανοιωσα που τα ειπα αλλα τι να κανω!!απαγορεψα στους δικους μου να ερθουν για να ειμαστε μονη:cry:και θα ερθουν αυτοι να μου τα πριξουν:evil::evil:θα γινω πολυ κακια!!!!!!!!δεν ειμαι καλα!!!!!!!!!!!

 

βοηθεια κοριτσια!!!μια συμβουλη κατι!!ειμαι τοσο περιεργη???:cry:

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περιεργη?

Εγω θα ειχα γινει εγκληματιας.

Πες στον συζυγο γλυκα γλυκα να μαζεψει την μανουλα του γιατι κατι οι ορμονες , κατι η ταλαιπωρια της γεννας....

δεν θελεις και πολυ να βουτηξεις μαλλι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Αφου εχεις τον συζυγο με το μερος σου ολα θα λυθουν αναιμακτα.

 

Με το καλο να υποδεχθειτε την μπεμπουλα σας.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ elenik μου και εσυ οτι επιθυμεις και πανω απο ολα υγεια και χαρα!!!

εχεις 2 αγοραρους ε? να σου ζησουν τα μαναρια σου!!

οσο για την πεθερα τι να πω και τι να κανω!!πραγματικα πιστευει οτι ειναι δικο της παιδι!!!!!ελεοοοος θα γινω πολυ στριγλα!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Θεέ μου.... με εξόργισες πραγματικά μ'αυτά που έγραψες ότι περνάς! Ανέβηκε η πίεσή μου!!:evil::evil::evil::evil::evil: Ευτυχώς έχεις τον άντρα σου με το μέρος σου. Η γνώμη μου είναι να της μιλήσεις. Με καλό τρόπο στην αρχή και αν δεν καταλάβει... υπάρχει πάντα και το άλλο άκρο! Δεν μπορεί να χώνεται και να το παίζει μάνα με το δικό σου μωρό. Ούτε ζήλια είναι, ούτε άγχος, ούτε ορμόνες όπως έγραψες στον τίτλο...είναι κάλος στον εγκέφαλο και σίγουρα όχι στον δικό σου!! Περίεργη εγώ θα έλεγα ότι είσαι...επειδή την αντέχεις και δεν τη διαολοστέλνεις!!! Εγώ θα είχα μαλώσει σίγουρα. Προσπάθησε να της εξηγήσεις ότι το μωρό δεν είναι αξιοθέατο για να φέρνει συνέχεια κόσμο να το βλέπουν. Ας της μιλήσει πρώτα και ο άντρας σου που έχει πιο πολύ άνεση μαζί της. Αλλά πρέπει να συνέλθει... άκουσον άκουσον! Να ανοίγει την βαλίτσα σου και να ψαχουλεύει!!:evil::evil::evil::evil::evil:

 

ΥΓ. Κι αν αυτή δεν σε θέλει μια φορά, εσύ δεν τη θες χίλιες!!!

an1cHjo0g410030MDAwMDkyZHwyMTQ3NDE4N2xqYXxlcGl0ZWxvdXMgaXJ0aGVzISEh.gif

Link to comment
Share on other sites

μην κανεις το λαθος που εκανα στο πρωτο μου την ειχα 40 μερες στο σπιτι ΠΕΘΑΝΑ δεν υπαρχει αλλη λεξη!να εχεις την μανουλα σου κοντα σου και η πεθερουλα να δει το μωρο στην κλινικη και μετα τα 40-50 μερων πατα ποδι γτ θα υποφερεις ακουμε

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πρέπει να βρεις μια δικαιολογία για να κόψεις τον αέρα όσο είναι νωρίς αλλιώς θα σου κατσικωθούν για τα καλά..Ετσι και αλλιώς το μωρό τις πρώτες 40 μέρες, μη σου πω τους 2 πρώτους μηνες πρέπει να είναι μακρυα από κόσμο για να μην κολλήσει τιποτα ιώσεις, μικρόβια κλπ. Ξέρω παιδάκι που νοσηλεύτηκε 20 ημερών με βρογχίτιδα από κάτι θειες που δεν καταλαβαίνουν και αν και άρρωστες αγκαλιάζουν τα νεογέννητα.

ISGLp2.pngilpPp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλη δικαιολογια ειναι ο ιος των χοιρων μια γνωστη μου που γεννησε τωρα εβαλε την πεθερα της να κανει το εμβολιο και μετα να δει το μωρο

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου οχι μονο ΔΕΝ εισαι κακια αλλα μαλλον παραεισαι ΚΑΛΗ!!!Στειλε τη στον αγυριστο την παλιοβρωμιαρα που θα τολμησει να σου κανει κουμαντο!!! Αιντε πια με τις %^$#@πεθερες μην πω καμμια κουβεντα νυχτιατικα και με στειλουν στο Αρχειο!!! Αιντε με τις παλιοβρωμιαρες,κουνιαδες και πεθερες ολες στο ιδιο καζανι βραζουνε!!!Μη συγχυζεσαι καλη μου,πεστα στον αντρα σου και [εστου να τη βαλει στη θεση του,ηπια ομως,οχι με καυγα οπως κανω εγω,γιατι εγω το αντιθετο πετυχαινω γιατι χανω το δικιο μου με τον τροπο μου.Ακους εκει τημ κ@#$γρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή μου όντως το παιδί θέλει και όχι εσένα, είναι το γνωστό σύνδρομο, πεθερά γκιόσα. Για μένα μίλα απλά και ξεκάθαρα εκτός αν είσαι νευρικιά σαν εμένα. "Κορμάρα πεθερούλα αν τα θες όλα πλούσια και ακριβά τότε σκάσε παραδάκι γιατί είμαι ταπί....εκείνη η πλούσια η νύφη τι κάνει είπαμε...μπορεί να μας στείλει κανένα φορμάκι;;;" Πέξτο και λίγο τρελλή. Και όσο για το νοσοκομείο και τα 30 άτομα, εδώ δεν ξέρω. Εγώ θα έλεγα ότι είναι καλό για το παιδί να μην μαζευτεί όλο το σόι τώρα πάλι αυτό είναι δύσκολο. Για τα κεράσματα κλπ. Στείλε τον καλό σου να πάρει γλυκά και αναψυκτικά και να κερνάει αυτός. Εσύ θα είσαι λεχώνα. "Καλέ πεθερούλα.......κάνε και καμιά δουλειά...τι σε έχουμε πως θα πάρει το παιδάκι μας το όνομα σου" και ΄"τώρα που το βλέπω σε εσένα μοιάζει". Εγώ είχα μια σχέση πριν που έβαζα την μάνα του και μαγείρευε, την είχα τρελάνει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητή μου όντως το παιδί θέλει και όχι εσένα, είναι το γνωστό σύνδρομο, πεθερά γκιόσα. Για μένα μίλα απλά και ξεκάθαρα εκτός αν είσαι νευρικιά σαν εμένα. "Κορμάρα πεθερούλα αν τα θες όλα πλούσια και ακριβά τότε σκάσε παραδάκι γιατί είμαι ταπί....εκείνη η πλούσια η νύφη τι κάνει είπαμε...μπορεί να μας στείλει κανένα φορμάκι;;;" Πέξτο και λίγο τρελλή. Και όσο για το νοσοκομείο και τα 30 άτομα, εδώ δεν ξέρω. Εγώ θα έλεγα ότι είναι καλό για το παιδί να μην μαζευτεί όλο το σόι τώρα πάλι αυτό είναι δύσκολο. Για τα κεράσματα κλπ. Στείλε τον καλό σου να πάρει γλυκά και αναψυκτικά και να κερνάει αυτός. Εσύ θα είσαι λεχώνα. "Καλέ πεθερούλα.......κάνε και καμιά δουλειά...τι σε έχουμε πως θα πάρει το παιδάκι μας το όνομα σου" και ΄"τώρα που το βλέπω σε εσένα μοιάζει". Εγώ είχα μια σχέση πριν που έβαζα την μάνα του και μαγείρευε, την είχα τρελάνει.

εισαι το ινδαλμα μου!!!!!!!!!!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσια ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση σας!!

εμαθα και ποτε θα γεννησω...χιχιχι 10/2 θα παρω το μπεμπακι μου αγκαλια πρωτη φορα!!οσο για τους αλλους ουτε στο νοσοκομειο ουτε πουθενα!!!!εγινα πολυ σκυλα!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

<<ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΑΘΩ,ΘΑ ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΗΝ ΡΑΝΩ>>εχω θυμωσει παρα πολυ εχθες ανοιξε την τσαντα για το νοσοκομειο με τα λιγα ρουχαλακια που εχω παρει μπας και χρειαστουν και αρχησε τι ειναι αυτα,και οχι φορεματακι,και εγω την θελω πλουσια και ομορφη και το ενα και το αλλο και αυτα τα σεντονια δεν ειναι ωραια γιατι ειναι χρησιμοποιημενα και αλλα τετοια!!οτι θα ερθει στο νοσοκομειο απο την πρωτη μερα και θα μενει μαζι μου!!οτι θα ερθει σπιτι πολυ κοσμος!!:

 

τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει......!!!ααααα εμενα μου θυμιζει τις πρωτες μερες μετα τη γεννα να προσπαθω να συνελθω απο τη καισαρικη,να θηλασω να προσαρμοστω και να εχω τον καθε ασχετο να ερχεται οοοοοοτι ωρα να ναι να φτιαχνω καφεδες και να κερναω.........:cry::cry::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::evil::evil::

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει......!!!ααααα εμενα μου θυμιζει τις πρωτες μερες μετα τη γεννα να προσπαθω να συνελθω απο τη καισαρικη,να θηλασω να προσαρμοστω και να εχω τον καθε ασχετο να ερχεται οοοοοοτι ωρα να ναι να φτιαχνω καφεδες και να κερναω.........:cry::cry::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::evil::evil::

καισαρικη θα κανω και εγω,και ειναι το πρωτο μου παιδακι:D:D

σημερα μιλησα με τον ανδρα μου και ειπε ριτα....κανεις στο σπιτι μεχρη να σαραντισω και στο νοσοκομειο οπωτε αποφασισω να αφησω καποιον!!!!αν γινει ομως αυτο που λες θα κανω φονο κυριολεκτικα<λεμε τωρα,απλα θα τσακωθω> και ο σεβασμος και η ντροπες θα πανε στο βροντο:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

:confused:κακια?εισαι με τα καλα σου?η γυναικα ειναι περιπτωση κι απορω πως κρατιεσαι!!οχι κοριτσακι μου ουτε κακια εισαι,ουτε παραλογη και φυσικα δεν εισαι περιεργη επειδη θες να ειστε μονοι με τον αντρα και το παιδι σου τις πρωτες μερες..στο νοσοκομειο θα σου προτεινα να της πεις οτι θα εχεις την μητερα σου μαζι-δεν μπορεις να εχεις και τις δυο κι εννοειται οτι δεν μπορει να σου φερει αντιρρηση..τωρα για το σπιτι,μενετε ολοι μαζι?γιατι μου φαινεται παραλογο να κουβαλαει οποιον θελει στο δικο σας σπιτι..στην τελικη μην ανοιγεις σε κανεναν κι οποιος εχει λιγο μυαλο..καλα για την τσαντα σου που την ανοιξε κι αρχισε να σχολιαζει δεν θα μιλησω..ασε γιατι ειμαι και στον μηνα μου,θελω ηρεμιααα!!!:mrgreen:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο την αρχη της σχεσης μου με τον καλο μου ειχα ξεκαθαρισει τη θεση μου!!στο σπιτι των γονιων του μονο επισκεψη θα παω!!και περασε το δικο μου εννοειτε!!τωρα τα αλλα θα τα κοψω μολις ερθει η συζητηση!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα, με το που γεννησα απαγορευσα τις επισκεψεις στο σπιτι... παρεξηγηθηκε η πεθερα αλλα δε με απασχολει καθολου. δεν αντεχω τις επιδειξης εξυπναδας σε τετοιες καταστασεις. κι η μανα και το παιδι εχουν αναγκη απο ηρεμια τις πρωτες μερες. οι αλλοι ας κατσουν σπιτια τους...ο καθενας εχει ενα ρολο, ας το τηρει λοιπον... καθε φορα που παει να ανακατευτει στο σπιτι μας, της λεμε απλα να κοιταει ο καθενας τη δουλεια του.

κοιτα να απολαυσεις το μωρακι σου και να εισαι εσυ καλα, κι αμα δε γουσταρεις να σηκωσεις το τηλεφωνο, μην το σηκωνεις, κι αμα δε γουσταρεις να ανοιξεις τη πορτα μην την ανοιγεις... οι στιγμες ειναι μαγικες και σου ανηκουν....

με το καλο!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσια να ξερατε τη δυναμη μου δινετε!!ειληκρινα σας ευχαριστω παρα πολυ!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι εγω απο τωρα της το εχω κοψει γιατι αρχισε και η δικη μου τα ιδια!

θα το παρει ολο το καλοκαιρι λεει στο χωριο και κατι τετοια κουλα που δεν θελω να τα σκεφτομαι γιατι ταραζομαι!!!εβγαλα ομως κυνοδοντες και φοβηθηκε!

λες να τις βαλουμε να κανουνε παρεα???

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσια να ξερατε τη δυναμη μου δινετε!!ειληκρινα σας ευχαριστω παρα πολυ!!

 

ειλικρινά πάντως βάλε την στην θέση της όσο είναι καιρός.....διαφορετικά θα τα λουστείς. Εγώ είμαι ο πιο καλός άνθρωπος στον κόσμο και το savoir vivre το είχα παραμάσχαλα αλλά κατάλαβα ότι όταν ο άλλος θέλει να κάνει τα δικά του τον βάζεις κατευθείαν στην θέση του για να επανέλθει η ισορροπία, διαφορετικά θα γίνει χάλια η κατάσταση. Όσο για τον καλό σου να μην του λες τίποτα για την μάνα του, δεν χρειάζεται να την κατηγορείς κλπ. Αυτή η γυναίκα τον γέννησε άλλωστε. Εξήγησε του όμως ότι "Αγάπη μου σέβομαι την μαμά σου και είναι η γυναίκα που σε έφερε στον κόσμο και σε έχω αλλά σε ότι με ενοχλεί θα της το λέω απευθείας και θα ήθελα σε παρακαλώ να μην επέμβεις γιατί δεν σε θέλω να κακιώνεις μαζί της, όχι όμως και να πικραίνεσαι μαζί μου". Μην κρατάς την αγωγή σου και τους τρόπους σου σε ανθρώπους που δεν καταλαβαίνουν από τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι εγω απο τωρα της το εχω κοψει γιατι αρχισε και η δικη μου τα ιδια!

θα το παρει ολο το καλοκαιρι λεει στο χωριο και κατι τετοια κουλα που δεν θελω να τα σκεφτομαι γιατι ταραζομαι!!!εβγαλα ομως κυνοδοντες και φοβηθηκε!

λες να τις βαλουμε να κανουνε παρεα???

καλα ακου συμπτωση και εγω μια μερα ειπα θα κατεβω στο νησι για δουλεια το καλοκαιρι και με κοιταξε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια και λεει θα μου αφησεις ο παιδι και απαντω οχι θα ερθει μαζι μου και στραβωσε ασχημα και μου λεει ποιος θα το προσεχει και απαντω η αδελφη και η μανα μου...:lol::lol::lol:αφηστε ολο δικια μου και δικια μου λεει οτι ειναι για το δικο μου παιδι:evil::evil::evil:με ποιο δικαιωμα....υψωσα λοιπον τονο φωνης..λιγο...:twisted::twisted: και ειπα το παιδι ειναι μονο δικο μου και εγω αποφασιζω

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά πάντως βάλε την στην θέση της όσο είναι καιρός.....διαφορετικά θα τα λουστείς. Εγώ είμαι ο πιο καλός άνθρωπος στον κόσμο και το savoir vivre το είχα παραμάσχαλα αλλά κατάλαβα ότι όταν ο άλλος θέλει να κάνει τα δικά του τον βάζεις κατευθείαν στην θέση του για να επανέλθει η ισορροπία, διαφορετικά θα γίνει χάλια η κατάσταση. Όσο για τον καλό σου να μην του λες τίποτα για την μάνα του, δεν χρειάζεται να την κατηγορείς κλπ. Αυτή η γυναίκα τον γέννησε άλλωστε. Εξήγησε του όμως ότι "Αγάπη μου σέβομαι την μαμά σου και είναι η γυναίκα που σε έφερε στον κόσμο και σε έχω αλλά σε ότι με ενοχλεί θα της το λέω απευθείας και θα ήθελα σε παρακαλώ να μην επέμβεις γιατί δεν σε θέλω να κακιώνεις μαζί της, όχι όμως και να πικραίνεσαι μαζί μου". Μην κρατάς την αγωγή σου και τους τρόπους σου σε ανθρώπους που δεν καταλαβαίνουν από τέτοια.

αχ αυτα με σωσανε....αυτα ειπα στον ζουζουνο μου και ηρθε με τις παρτες μου!!ουτε τσακωθηκα ουτε τπτ,ακριβος οπως μου τα εγραψες:-)

σε ευχαριστω!!!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σου!!!και εμενα νομιζει τι το μωρο θα ειναι δικο της και οτι ολη μερα θα ειναι στο σπιτι μας!!χαχα!!νομιζει!!!

προχθες πηγαμε και παραγγειλαμε την κουνια και μας εκανε σκηνη που δεν την πηραμε μαζι για να αποφασισει!!επειδη ομως τα ιδια μου και στον γαμο και τοτε τα δεχτηκα τωρα ξερω και με το γαντι,ποτε με φωνες,την βαζω στη θεση της!

εχει καλεσει ολο το χωριο να ερθει οταν γεννησω.της ειπα λοιπον οτι αν δεν σαραντισει το μωρο με το καλο,δεν θα το δει κανεις.εκανε μουτρα,πηρε τον γιο της να παραπονεθει αλλα την εβαλε καλυτερα στη θεση της και απο τοτε μουγκα!!

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου ειπε ηλιθιο τον καλο μου οταν εμαθε οτι θα κατεβουμε στο νησι!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...