Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΟΚΕΤΟΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ.... ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ κ. ΣΟΪΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ? ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και με το καλό!

 

Δυστυχώς στο πρώτο σου μήνυμα θα φας και κίτρινη κάρτα γιατί το θέμα έχει ξανασυζητηθεί...Πήγαινε στην κατηγορία Τοκετός και Μαιευτήρια και στο υποθέμα Κλινικές και Μαιευτήρια (ελπίζω να τα θυμάμαι καλά) και θα δεις το ίδια θέμα...

 

Για τον συγκεκριμένο γιατρό πάντως έχω ακούσει σχετικά καλά λόγια, αλλά πολύ θεωρητικά-με την έννοια ότι δεν έχει γεννήσει με αυτόν καμία γνωστή μου για να ξέρω από πρώτο χέρι...Πάντως, αν εσύ νιώθεις καλά με αυτόν, να συνεχίσεις μέχρι τη γέννα...Για το νοσοκομείο, τα γράφω εκεί που σου είπα, μην επαναλαμβάνομαι (θα γίνει λογικά και συγχώνευση θεμάτων) και το θέμα σου θα μεταφερθεί...

EukOp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...