Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ειδικο βαρος στα ουρα?


Recommended Posts

καλημερα!!!

ξερει καμια κοπελα οταν το ειδικο βαρος στα ουρα ειναι μικροτερο απο 1005 (φυσιολογικες τιμες 1015-1025) τι μπορει να ειναι? ολα τα αλλα ειναι καλα και η καλλιεργεια πολυ καλη.

επισης την μικρη την αλλαζω κατα της 10 το βραδυ και μετα παλι της 10 το πρωι γιατι κοιματε. η πανα πρεπει να ειναι πολυ βαρια μετα απο τοσες ωρες? της δικιας μου εχει μεν ουρα αλλα οχι παρα πολλα ΄. ειναι σχεδον 6 μηνων τωρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και μένα ακριβώς τα ίδια!Ειδικό βάρος 1010 και αν δεν τη ταισω τη νυχτα στον υπνο της η πανα το πρωι είναι άδεια.Και μένα η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών.Λες και μιλάμε για το ίδιο μωράκι.Εσένα τι σου είπε ο γιατρός;

Link to comment
Share on other sites

ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι χαμηλο επειδη το θηλαζω.δεν ειναι κατι ανησυχητικο.πριν της παρω τα ουρα την ειχα θηλασει και της ειχα δωσει νερο.το μικρο ειδικο βαρος ειναι οτι τα ουρα ειναι πιο αραια.

Link to comment
Share on other sites

το μικρο ειδικο βαρος ειναι οτι τα ουρα ειναι πιο αραια.

 

Ακριβως.....ειναι πιο αραια τα ουρα κ σιγουρα ειναι πιο ανοιχτοχρωμα......αυτο συμβαινει κ σ εμας τους ενηλικες...

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...