Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ.ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝΕ ΤΟΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟ ΒΥΘΟ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΠΗΓΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΤΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΗ ΓΝΩΜΕΣ!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Να πας στον bad boy!!!στην κανάρη. Πολυ ωραίος παιδότοπος για όλες τις ηλικίες, εχει υπόγειο χώρο με αναρρίχηση, μπάσκετ, κλπ. Τέλειο σέρβις, μεγάλη ποικιλία σε κεράσματα, τα οποία ανανεώνονται συνεχώς, όπως ανανεώνονται και τα ποτά. Κάναμε πάρτυ φετος και μείναμε super ευχαριστημένοι και εμείς και οι καλεσμένοι μας!!! Και του χρόνου πάλι εκεί !!! Για αλλαγή κάποια στιγμή θα πάμε και σε αυτόν στη βουλγαρη. Μας τον πρότεινε κάποιος φίλος του ιδιοκτήτη. Όταν πάω θα ενημερώσω για εντυπώσεις.

3OaPp3.png CNKep3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά επισκεφτήκαμε τον μαγεμένο βυθό και μας άφησε πολυ καλές εντυπώσεις. Οι κοπέλες παίζουν και απασχολούν δημιουργικά τα παιδια, τα βαφουν, τους κάνουν παιχνίδια, μπαλόνια κλπ. Σημαντικό για μένα οτι ειναι χαρούμενες, γελαστές και πάρα πολλές!!! Μεγάλος χώρος, αλλα ευτυχώς ελέγχεις τα παντα. Το πρωτότυπο ειναι οτι σου προσφέρουν την ώρα του καφε ενα iPad για σερφαριςμα στο Internet!!! Ο καφές, όπως και σε όλους τους παιδοτοπους, δεν πίνεται....

3OaPp3.png CNKep3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας...να προτείνω και εγώ έναν παιδότοπο μετά από πολλές επισκέψεις που έχουμε κάνει και στο παλιό χώρο που ήταν αλλά και στον νέο...

"Fantasia" λέγετε και είναι κοντά στον πεζόδρομο της Καλαμαριάς την οδό δεν την θυμάμαι

ακριβώς (είναι μια κάθετος της Μεταμορφώσεως) Εχει κοντά και έναν παιδικό δημοτικό σταθμό.

Εμείς έχουμε μείνει απόλυτα ικανοποιημένοι από όλα...σας το συστήνω από προσωπική πείρα όπως όλοι μας νομίζω...

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...