Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

κοριτσια τα φωτα σας.γνωριζει καποια μανουλα κανεναν ανιματερ στη Θεσσαλονικη για παιδικο παρτυ με παιδακια 8 χρονων?να τα απασχολησει και να εχει μαζι του και μηχανηματα για μουσικη?ειναι μεγαλουτσικα τα παιδια .μονο με μπαλονια και face painting δεν ικανοποιουνται..θελω το κατι παραπανω.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα και απο εμενα σου εστειλα προσωπικο μηνυμα για ανιματερ.

 

τωρα οσο για το θεμα νομιζω πως δεν χρειαζεται καποιο συγκεκριμενο θεμα γιατι ειναι μεγαλη η κορη σου. βεβαια μπορεις να κανεις τουρτα με σχεδιο οπως καποια φωτογραφια της αν μπορει ο ζαχαροπλαστης η αν της αρεσει καποιος ηρωας πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι σου προτειναν εγω παντως πριν ενα μηνα πηρα καποιον απο τα δελφινακια και απογοητευτηκα οικτρα!!! ενω ειχα τονισει πολλες φορες οτι προκειται για μικρα παιδακια ( 3 ετων ) αυτος που ηρθε τους εκανε παιχνιδια που δεν μπορουσαν να συμμετεχουν και απλα κοιτουσαν αποσβολωμενα... η απογοητευση ηταν μεγαλη..!!! περιμενα πως και πως να φυγει!!!ασε που απο οργανωση μου φανηκαν αστα να πανε

Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινα απο τα ανεμοσκορπισματα τον Δημοσθενη. Εχω ξαναπαρει απο το συγκεκριμενο καποια κοπελα η οποια δεν ηταν τοσο καλη. Προς Θεου δεν εχω καμια σχεση με τον ανθρωπο απλα εμεινα πολυ ικανοποιημενη απο τη δουλεια του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι ακριβως εκανε στα παιδια αυτος ο Δημοσθενης?θα μπορουσες να μου πεις ?ποσα χρηματα ζητανε?εχω παρει παλαιοτερα κλοουν (οχι απο τα ανεμοσκορπισματα) και απογοητευτηκα οικτρα.δεν θελω να την ξαναπατησω.θελω δοκιμασμενο animater.οχι μου παν σου πες...

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως εκανε στα παιδια αυτος ο Δημοσθενης?θα μπορουσες να μου πεις ?ποσα χρηματα ζητανε?εχω παρει παλαιοτερα κλοουν (οχι απο τα ανεμοσκορπισματα) και απογοητευτηκα οικτρα.δεν θελω να την ξαναπατησω.θελω δοκιμασμενο animater.οχι μου παν σου πες...

Ο Δημοσθενης εκανε -απ'οτι θυμαμαι - μουσικοκινητικα παιχνιδια με πολυ ομως κεφι, σηκωσε και τις μαμαδες και παιξαμε ολοι μαζι παιχνιδια σε ομαδες καθε μανουλα με το παιδακι της. Περασαμε υπεροχα! Τωρα τι κανουμε? Τον ψαχνω κι εγω για το επομενο παρτι των παιδιων μου κι ειναι κλεισμενος. Ψαχνω κι εγω τωρα στα τυφλα οποτε αν βρεις κατι καλο ...

Link to comment
Share on other sites

μπηκα στο σαιτ που εχουν τα ανεμοσκορπισματα και δεν βρισκω τους κλοουν ή εμψυχωτες.δεν τους εχει καπου να τους βλεπουμε?ποσα χρηματα σου πηρε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω αν ειναι καλοι αλλα εγω ζητησα γενικα καποιον να κανει τον spiderman και να απασχολησει 3χρονα...και στα δυο απετυχαν παταγωδως!!! η στολη μονο spiderman δεν θυμιζε...κατι σαν μπλε-κοκκινος πιεροτος και το μονο που εκανε ηταν μαγικα που δεν καταλαβαινε κανενα παιδακι (ΕΙΧΑ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΑΓΙΚΑ!!)..να φανταστεις ουτε μουσικη δεν ειχε φερει τουλαχιστον να χορεψουν...τα παιδακια κοιτουσαν αποσβολωμενα και οταν εφυγε το χαρηκαν ιδιαιτερως!!! σκεφτηκα να παρω να διαμαρτυρηθω αλλα δυστυχως σε τετοιους καιρους ειναι ασχημο να χανει καποιος την δουλεια του ( αν την εχανε) και η ζημια ειχε ηδη γινει...ασε που μου ειπαν οτι θα επικοινωνουσε ο animateur πριν ερθει αλλα δεν το εκανε ποτε..επαιρνα και ξαναεπαιρνα τηλ. και μου λεγανε θα σας παρει αλλα ...μεχρι την στιγμη του παρτυ ημουν με την αγωνια αν θα ερθει...Επισης , οταν μια επιχειρηση οριζει την τιμη με και χωρις αποδειξη και μονο απο αυτο ειναι απαραδεκτη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Κορίτσια βοηθήστε με παρακαλώ!! Νεράιδα για παιδικό πάρτυ στην ανατολική θεσσαλονίκη και κυρίως οικονομική. Αν έχετε κάποια υπόψη σας πείτε μου σας παρακαλώ. Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Επαναφέρω το θέμα, αλλά για περιοχή της Αθήνας.

Σκέφτομαι για το πάρτυ του γιού μου που είναι 9 ετών να το κάνω στο καφε ενός φίλου μας που έχει ειδικό χώρο & μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Αλλά χρειάζομαι κάποιον άνθρωπο για να κατευθύνει τα παιδιά στο παιχνίδι τους, να τα οργανώσει σε ευχάριστες ασχολίες, για να μην αρχίσουν τους τσακωμούς & τις φασαρίες. Όχι κλόουν ή face painting. Σκεφτόμουν για κάποια ταχυδακτυλουργικά ίσως, ή διαγωνισμούς χορού & τραγουδιού, μόνο το καθένα ή σε ζευγάρια, ή ομαδικές απλές κατασκευές & άλλα ήσυχα παιχνίδια... κάτι που να κρατήσει το ενδιαφέρον σε μεγάλα παιδιά. Οποιος έχει καμμιά καλή ιδέα, παρακαλώ να μου πει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επαναφέρω το θέμα, αλλά για περιοχή της Αθήνας.

Σκέφτομαι για το πάρτυ του γιού μου που είναι 9 ετών να το κάνω στο καφε ενός φίλου μας που έχει ειδικό χώρο & μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Αλλά χρειάζομαι κάποιον άνθρωπο για να κατευθύνει τα παιδιά στο παιχνίδι τους, να τα οργανώσει σε ευχάριστες ασχολίες, για να μην αρχίσουν τους τσακωμούς & τις φασαρίες. Όχι κλόουν ή face painting. Σκεφτόμουν για κάποια ταχυδακτυλουργικά ίσως, ή διαγωνισμούς χορού & τραγουδιού, μόνο το καθένα ή σε ζευγάρια, ή ομαδικές απλές κατασκευές & άλλα ήσυχα παιχνίδια... κάτι που να κρατήσει το ενδιαφέρον σε μεγάλα παιδιά. Οποιος έχει καμμιά καλή ιδέα, παρακαλώ να μου πει...

 

Καλημέρα, έχω μια ιδέα που μπορεί να σου κάνει μιας που έχεις ήδη κανονίσει και τον χώρο. Δημιουργική απασχόληση παιδιών. Συνεργάστηκα και εγώ με τους ανθρώπους αυτούς και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Θα σου πω τις εντυπώσεις μου σε πμ. Κάποια κοπέλα στο φόρουμ τους είχε αναφέρει και είπα να δοκιμάσω. Εξαιρετικοί στη συνεργασία, ευγενικοί και ξέρουν ακριβώς τί κάνουν!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...