Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βαφτιση!!καμια ιδεα???


μαρια γιακ

Recommended Posts

καλημερα!!!το σεπτεμβριο θα βαφτισω την κορουλα μου θα ειναι 10 μηνων!!θα την βγαλουμε "ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ"λοιπον....ειχα σκεφτει να κανω μπουμπουνιερες γλειφιτζουρι σοκολατα αλλα παει αυτη η ιδεα γιατι με την ζεστη θα εχουμε προβλημα.σκεφτηκα να εχω γλειφιτζουρια αλλα θα ηθελα να γραφει το ονομα της!!!!μηπως ξερετε κανεναν να φτιαχνει????θελω να εχω και πολλα ζαχαρωτα στολισμενα καμια αλλη ιδεα???που θα μπορουσα να βρω οικονομικα???ευχαριστω:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια.... εγω δεν ξερω καποιον να φτιαχνει γλυφιτζουρια με ονομα πανω (αν και θα ειναι πολυ ακριβα αν βρεις )...αν δεν βρεις μια αλλη καλη ιδεα ειναι να γραψεις πανω στην κορδελα το ονομα της μικρουλας, θα σου βγει πιο οικονομικα ειναι 0.30 λεπτα το μετρο μαζι με την κορδελα......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!ελενα σ'ευχαριστω!το εχω σκεφτει και για την κορδελα.ξερεις καποιον συγκεκριμενα που την εχει τοσο?και για γλειφιτζουρια μηπως γνωριζεις κανεναν με οικονομικα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Μαρία Γιακ τον Σεπτεμβρη βαφτίζω και εγω την μικρή μου και θα έχω σαν θέμα νεραιδες,ετσι την προηγούμενη εβδομαδα είδα μια συνταγή με γλυφιτζουρια και ειπα να τα φτιάξω ,δεν ήταν δύσκολο πήρα σχήμα αστεράκι και εφτιαξα γλυφιτζούρια ράβδακια !Βγαίνουν αρκετά οικονομικα και διαφορετικα απο αυτα που πουλάνε στο JUMBO.Επίσης μία ιδέα με ζαχαρωτά είναι να πάρεις καλαμακι απο σουβλακι και να βαλεις διαφορα σχέδια απο ζαχαρωτα τα έχει το Jumbo με 1,5 ευρω την σακουλα και να τα διακοσμήσεις με ζελοφαν και κορδέλες!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!ελενα σ'ευχαριστω!το εχω σκεφτει και για την κορδελα.ξερεις καποιον συγκεκριμενα που την εχει τοσο?και για γλειφιτζουρια μηπως γνωριζεις κανεναν με οικονομικα?

 

suxess http://www.suxess.gr τους πηρα τηλ και μου εδωσαν προσφορα παρτους ενα τηλ και θα σου στειλουν εμαιλ... δεν πηρα απο εκει διοτι ηθελαν ελαχ παραγ 400 μετρα δηλ 90 ευρω... και ειχα παρει ηδη εγω κορδελα οποτε δεν πηρα τελικα αλλα ειναι ωραιο αποτελεσμα πιστευω...σημερα μπηκα στην καλλιθεα σενα καταστημα με ειδη ραπτικης και τυπωνουν και εκει σε κορδελες ,και ρωτησα για να σου πω αν ηταν πιο οικονομικο και τι μου ειπε το ατομο:eek: οτι ειτε παρω 10 η 100μετρα θα μου παρει 100ευρω επειδη λεει οτι και καλα το μεταλλικο με το ονομα ειναι αυτο που κοστιζει πιο πολυ,,, ακου εκει και τι με νοιαζει:eek::shock: οταν του ειπα για την προσφορα αρχισε να το αλλαζει,,, οποτε παρε πολλες προσφορες για να ξερεις πανω κατω απο αυτα να μην σε κοροιδεψουν....ακου εκει 10 μετρα 100 ευρω,,,,,,,,,,,,:shock::eek::?:confused:να παρω καλυτερα 400 και ας τα κοιταω παρα να του τα χαρισω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

suxess www.suxess.gr τους πηρα τηλ και μου εδωσαν προσφορα παρτους ενα τηλ και θα σου στειλουν εμαιλ... δεν πηρα απο εκει διοτι ηθελαν ελαχ παραγ 400 μετρα δηλ 90 ευρω... και ειχα παρει ηδη εγω κορδελα οποτε δεν πηρα τελικα αλλα ειναι ωραιο αποτελεσμα πιστευω...σημερα μπηκα στην καλλιθεα σενα καταστημα με ειδη ραπτικης και τυπωνουν και εκει σε κορδελες ,και ρωτησα για να σου πω αν ηταν πιο οικονομικο και τι μου ειπε το ατομο:eek: οτι ειτε παρω 10 η 100μετρα θα μου παρει 100ευρω επειδη λεει οτι και καλα το μεταλλικο με το ονομα ειναι αυτο που κοστιζει πιο πολυ,,, ακου εκει και τι με νοιαζει:eek::shock: οταν του ειπα για την προσφορα αρχισε να το αλλαζει,,, οποτε παρε πολλες προσφορες για να ξερεις πανω κατω απο αυτα να μην σε κοροιδεψουν....ακου εκει 10 μετρα 100 ευρω,,,,,,,,,,,,:shock::eek::?:confused:να παρω καλυτερα 400 και ας τα κοιταω παρα να του τα χαρισω....

 

σ'ευχαριστω παρα πολυ την ξερω την suxxes θα τους παρω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...