Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το "Elxis"...υπάρχει???


patousaki

Recommended Posts

εμένα το +10 ήταν το φυσιολογικό μου πριν την εγκυμοσύνη :lol:

καλέ χαλαρώστε.... νταξ, έχουμε κιλά... ε και?

αν κρινόμαστε από νούμερα και δει σε εκατοστά... δεν λένε ότι όσο πιο πολλά τα εκατοστά τόσο πιο καλά? :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χριστινάκι, Χριστινάκι... ποιά 15 κιλά ματάκια μου?

 

Εδώ λέμε ότι σταμάτησα να μετράω στα 20!!!

 

ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ???

 

Απλά ειχα ξεκινήσει από τα 46, οπότε δεν ανησυχούσε ο γιατρός μου... Μόνο οι καρέκλες ένιωθαν μια ανησυχία όποτε έβλεπαν το τρισχαριτωμένο και τριπλασιασμένο πισινάκι μου να τις πλησιάζει!!!

 

πατουσακι μου ξεκινησα στα 60 κιλα! εβαλα 20 και ειμαι 73!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμένα το +10 ήταν το φυσιολογικό μου πριν την εγκυμοσύνη :lol:

καλέ χαλαρώστε.... νταξ, έχουμε κιλά... ε και?

αν κρινόμαστε από νούμερα και δει σε εκατοστά... δεν λένε ότι όσο πιο πολλά τα εκατοστά τόσο πιο καλά? :lol:

 

Ωριωνομαμα... μπερδεψες σε τι θεωρειται καλο το μεγεθος!!!! :wink::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κρατιέμαι σε φόρμα γιατί όπως είχε πει η Αρια κάνω γιόγκα...

 

χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: :lol:

κιλά δε λέω, καλύτερα έχω να λέω την ηλικία μου παρά τα κιλά μου..εντάξει? ΄

 

Τωρα άσχετα με τη πλάκα ξέρω πολύ καλό μαγαζί στη Ν.Σμυρνη με μεγάλη ποικιλια ρούχων (΄και σε μεγάλα μεγέθη) και τσιμπημένες τιμές αλλά ρούχα σε πολύ καλή ποιότητα κατάλληλα και για βάφτιση, γάμους κτλ... αλλά και για καθημερινά (αν και δε συμφέρει στο καθημερινό).

Link to comment
Share on other sites

 

πατουσακι μου ξεκινησα στα 60 κιλα! εβαλα 20 και ειμαι 73!!!!!!!!!!

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΞΕΚΙΝΗΣΑ την εγκυμοσύνη 83

 

 

 

(το έχουμε σκίσει το θέμα, πρέπει να του αλλάξουμε τίτλο ή να μας μεταφέρουν στο καφέ της βάπτισης :oops: )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

λοιπόν... εγώ το μόνο που έχω κάνει, είναι που τελείωσα τα προσκλητήρια και έχω αρχίσει και τα μοιράζω

έχω αποφασίσει πως θα κάνω τις παιδικές μπομπονιέρες και έχω και τα περισσότερα υλικά

μου λείπουν μόνο τα ζαχαρωτά/καραμέλες που θα τα γεμίσω

μου λείπουν επίσης τα κουφέτα για τις μπομπονιέρες των μεγάλων

ναι, μου λείπει το φόρεμα και τα παπούτσια για το επίσης ανύπαρκτο φόρεμα

μου λείπει κι η κομμώτρια που θα με χτενίσει

χμ... πρέπει να φτιάξω και το γλυκό για τα βαζάκια που θα γεμίσω

θέλω να πλύνω και τα εσώρουχα και το πουκάμισο και το παντελόνι τα βαπτιστικά και να τα σιδερώσω

τι άλλο? τι άλλο?

α ναι! να πάω και στην ταβέρνα να κανονίσω το τραπέζι για μετά για 15 άτομα

 

ξεαγχώθηκες τώρα?

αν τα διαβάσει η κουμπάρα μου αυτά, θα πάθει εγκεφαλικό :lol:

 

 

πάντως στα σοβαρά...θες να πάρεις τα υλικά για τις μπομπονιέρες σου και να έρθεις εδώ να τα φτιάχνουμε όλοι μαζί? :lol:

 

Εγώ ειμαι καλύτερη γιατί με όλα τα παραπάνω που και εγώ δεν έχω κάνει δεν έχω μοιράσει και προσκλητήρια!!!!! :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να σας φανεί λίγο χαζή η ερώτησή μου..., αλλά έχω μείνει με αυτή την απορία...

 

Αυτό το "Elxis" είναι ανοιχτό ή έχουν βάλει λουκέτα στο μαγαζί και δεν έχω πετύχει ΠΟΤΕ στο τηλέφωνο ψυχή ζώσα???

 

Φυσικά, δεν αναφέρομαι στον Αύγουστο μόνο, που είναι ζόρικος από φυσικού του, αλλά γενικά ποτέ δεν έχουν απαντήσει.

 

Ποιά μαμά έχει πάει πρόσφατα? Θέλω να προμηθευτώ κουφέτα και έχω βρεθεί σε αδιέξοδο!!!

 

 

Τον πέτυχα χθες που άνοιξε!! Τα κουφέτα από εκεί είναι πιο φθηνά;

Link to comment
Share on other sites

Τον πέτυχα χθες που άνοιξε!! Τα κουφέτα από εκεί είναι πιο φθηνά;

 

Κοίτα να δεις Αγάπη μου... μασημένη γνώση σου δίνω και εγώ!!! Τα έχουν ψάξει πιο προκομμένες μάνες από εμένα!!!

 

Από εκεί που πήρα δοκιμαστικά ...δύο κιλάκια από αυτά με τις γεύσεις, έδωσα 14.50 ευρώ στο κιλό και ο μπαρμπα-Elxis τα έχει από ότι βλέπω 10.90, άρα, μάλλον με συμφέρει...

 

Υ.Γ.:Τα "δοκιμαστικά δύο κιλάκια" παρακαλώ να μην σχολιασθούν... Έχουν άλλωστε κατανεμηθεί με μαθηματική ακρίβεια εκατέρωθεν των γλουτών μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι σίγουρη ότι θα προλάβεται!!!!!! Απλά τώρα θέλει λίγο καλό συντονισμό. Το θέμα είναι να καταλήξεις στα σχέδια που σου άρέσουν και να βρεις προμηθευτές για τα υλικά, όλα τα άλλα θα ερθουν μόνα τους ..... Περιμένουμε με αγωνία το αποτέλεσμα δημοσιευμένο στο forum για να ασκήσουμε την " κριτική " μας - xi xi πλάκα κάνω- και να πάρουμε ιδέες!!!!!!

 

Άντε με το καλό και ΟΧΙ άγχος επιβαρύνει την εύθραυστη επιδερμίδα μας !!!!

 

Φιλάκια πολλά κορίτσια μου !!!!!!!

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...