Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΩΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ


vk

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!

Θέλω να φτιαξω χωνακια για να δωσω στα παιδακια. Αυτα τα δίνουν αντι για μπομπονιέρα στα παιδάκια ή δίνουν και μπομπονιέρα? Τί αλλο θα μπορούσα να βάλω εκτός απο τις κλασικές καραμέλες. Η βαφτιση είναι καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕια σου vk!Είναι πολύ καλή ιδέα αντι για τις κλασικές μπομπονιέρες να δώσεις στα παιδιά χωνάκια που θα τα ευχαριστηθουν κιόλας..μπορείς μέσα να βάλεις και καραμέλες ή διαφορα ζαχαρωτα μαζι με ένα γλιφιτζούρι ας πούμε..μια άλλη καλή ιδεα ειναι να βάλεις smarties :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα εφτιαξα μονη μου και αντι για smarties εβαλα καραμελες απο αυτες τις παλιες τυλιγμενες σε χαρτακια για να μπορουν να τα φανε και αργοτερα αν θελουν να μην πεφτουν κατω κλπ γιατι τα παιδακια κανουν και τις ζημιες τους. Επισης εδω ειχα διαβασει και για ποπ - κορν αλλα δεν το βρηκα πρακτικο. Θα πρεπε να βρουμε εναν τροπο να τα συσκευασω ωστε να μην πεφτουν δεξια και αριστερα. Επισης εγω τα εδωσα αντι για γλυκο τα χωνακια και για μπομπο ειχα κατι κρεμαστρουλες.

Στο θεμα βαφτιση ασπρο-κοκκινο τελος θα ανεβασω και τις φωτο το απογευμα αν προλαβω. Αν οχι σημερα καποια στιγμη στο εγγυς μελλον(ετσι γραφεται αυτο?).

Ευχομαι να βοηθησα. Αν σκεφτω κατι αλλο για το γεμισμα θα σου πω!Γιατι και εγω ηθελα κατι διαφορετικο αλλα ταφησα τελευταια στιγμη οποτε εκανα την πιο γρηγορη λυση.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα βαλω καραμελιτσες μέσα τυλιχτές διαφορες και 2 γλυφιτζουρακια. Απεξω θα περάσω ένα κορδονακι για κορδελακι και στις ακρες του θα κρεμασω 2 κουφετα. Κάνει για μπομπονιέρα΄ή πρέπει να βαλω και κατι που θα τους μείνει?? Οι μπομπονιέρες είναι κουτάκια με κρεμασμένα διαφορα ασημένια και δεν κάνει για παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

DSC02057.jpg

 

Eγω αυτα εκανα και ειχα βαλει και ενα στικ για δωράκι. Υπάρχουν τα ίδια χωνάκια και σε μικρότερα. Είχα βάλει μέσα διαφορες μινι σοκολατες, καραμέλες γλυφιτζουρια και σμαρτισ

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...