Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν ανταποκρινεται ο γιος μου


Recommended Posts

Εχω διδυμα,ενα κοριτσι και ενα αγορι,ειναι 3.5 μηνων, η κορη μου μας κοιταει γελαει αντιδραει εδω και ενα μηνα σχεδον, ο γιος μου δεν με κοιταει,κοιταει ομως τα αρκουδακια του και τα παιχνιδια του επισης κοιταει το φως εντονα και την τηλεοραση. Απλα στεναχωριεμαι γιατι οταν τουμιλαει δεν ανταποκρινεται.Μου ειπαν μηπως δεν ακουει,εκανα ενα πειραμα κοιμοταν και χτυπησα την πορτα και τρομαξε.Δεν ξερω αρχιζει και με προβληματιζει παρα πολυ. Ο παιδιατρος του βαζει ενα κοκκινο αρκουδακι και το βλεπει και χτυπαει παλαμακια και αντιδραει και μου ειπε οτι αντιδραει εκει που θελει.

Δεν ξερω.....Εχει περασει κανενας τετοια κατασταση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενη γεια σου!

 

 

Τα αγορια ειναι λιγο τεμπεληδες να ξερεις. Μη τον συγκρινεις με τη κορη σου. Λογικα η κορη σου θα τα κανει ολα γρηγοροτερα. Η απαντηση του παιδιατρου σου μου φαινεται πολυ λογικη....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τη Ραννια(hi!!:))Ειναι τεμπελοσκυλα τα αγορια...αφου τρομαξε με την πορτα παντως σημαινει οτι ακουει,μην ανησυχεις,απλως η κορη θα ειναι πιο τσαπερδωνα!!!Να σου ζησουν!!!:-)

N9Urp2.pngGowOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...