Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βρεφικος σταθμος στη Μεταμορφωση


Recommended Posts

καλησπερα ! ειμαι η Μαρίνα και ειμαι η μαμα μιας μπεμπούλας (6,5) μηνών. Στο φορουμ ειμαι καινουρια αλλα εχω παρακολουθησει αρκετες συζητησεις μελων από τοτε που ημουν εγκυος. Αυτο που με απασχολεί είναι αν ξερετε κανενα καλο βρεφικο σταθμό προς τη Μεταμόρφωση, ν.ηρακλειο και τα περίχωρα ακόμα, γιατι σιγα σιγα θα επιστρέψω στη δουλεια και θέλω να εχω το χρόνο να ψαξω το καλύτερο για τη μικρή μου...θα περιμένω τα σχόλια σας!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Καλώς ήρθες!

Το μόνο που ξέρω στη Μεταμόρφωση είναι το δημόσιο, αλλά δεν ξέρω αν σε βολευουν τα ωράρια. Είχε και το Λαμπετώ αλλά πλέον δεν παίρνουν μωρά, απο 2 ετών μόνο. Δεν είχαν πολλά μωράκια και έτσι δεν συνέχισαν την άδεια για βρέφη, αλλιώς θα με βόλευε πολύ. Μένω εκεί δίπλα και έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια απο κόσμο που μένει χρόνια στη Μεταμόρφωση!

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κωνκων...

Ευχαριστώ για την απάντηση σου..Για τους δημοσιους σταθμούς της Μεταμόρφωσης έχεις ακούσει τίποτα..?Εναν άλλο σταθμό που βρήκα , ιδιωτικο, έιναι ο κουκλότοπος στα σύνορα Μεταμόρφωσης και Ηρακλείου ...δεν ξέρω μόνο απο τι ηλικια δεχονται τα παιδάκια..ξερεις κάτι?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...