Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΘΑΝΟΣ. ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ


Recommended Posts

ανιτα κοιτα και αυτό http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=43857

 

Εγώ μια φορά τον έχω επισκεφτεί, είναι καλά οργανωμένο κέντρο αλλά λίγο εμπορικό. Πάντως πολλές κοπέλες έχουν πιάσει εκεί. Και μια φίλη μετά από πολλές αλλού έπιασε εκεί, άλλες που έχουν κάνει εκεί πάλι όχι. Είναι και θέμα τύχης μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα Ανίτα. Σου απαντώ με μεγάλη μου χαρά γιατί γιά μένα ο Παράσχος ειναι σαν Θεός. Μετά απο πολλά βάσανα που σίγουρα γνωρίζεις ότι περνάει ενα ζευγάρι με ΄πρόβλημα΄και μετά απο μιά σύσταση γνωστής γνωστού είπα να πάω και στον Παράσχο. Τελικά είμουν τυχερή και έκανα το μωρό μου με τον Θάνο. Είναι νέος άνθρωπος και μου κέρδισε την εμπιστοσύνη από την αρχή..... ;)

Link to comment
Share on other sites

anita g. σου εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι και να αποφασίσεις! Εγώ έκανα τρεις εξωσωματικές στο συγκεκριμένο κέντρο με τον Παρασχό. Η πρώτη βιοχημική, η δεύτερη και η τρίτη παλλινδρόμησαν. Όπως κατάλαβες την έκαναν την δουλειά τους (επίτευξη εγκυμοσύνης) άλλα αν και είχα ήδη μία παλλίνδρομη πριν πάω, δηλαδή πλέον ανήκω στον κλαμπ των καθ' εξιν αποβολών, δεν ασχολήθηκε με το πρόβλημά μου, δηλαδή το να πάρω ένα μωράκι στο σπίτι και όχι να μείνω απλά έγκυος. Όλα πάντα ήταν καταπληκτικά και πάντα είχαμε άσχημη κατάληξη! Ήθελα να μου προτείνει κάτι παραπάνω από το να μου πει την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλά (γιατί δεν πήγαν)! Το κέντρο είναι πολύ καλό και οι κοπέλες πολύ καλές άλλα γενικώς έχουν ένα θεματάκι με την ενημέρωση, δηλαδή εγώ μάθαινα πόσα έμβρυα θα μου μεταφέρουν όταν ήμουν ηδη μέσα έτοιμη και ερχόταν ο Παράσχος με τα έμβρυα. Δεν μου είπαν καμία από τις τρεις φορές ούτε πόσων κυττάρων ήταν (που λένε άλλες κοπέλες) φυσικά ούτε φωτογραφίες, τίποτα, μόνο ότι ήταν όλα καταπληκτικά! Βέβαια σου ξαναλέω πως ουσιαστικά έμεινα τρεις φορές έγκυος και εάν προχωρούσε κάποια από αυτές ίσως να είχα διαφορετική γνώμη!

Και πάλι σου εύχομαι τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα Ανίτα. Σου απαντώ με μεγάλη μου χαρά γιατί γιά μένα ο Παράσχος ειναι σαν Θεός. Μετά απο πολλά βάσανα που σίγουρα γνωρίζεις ότι περνάει ενα ζευγάρι με ΄πρόβλημα΄και μετά απο μιά σύσταση γνωστής γνωστού είπα να πάω και στον Παράσχο. Τελικά είμουν τυχερή και έκανα το μωρό μου με τον Θάνο. Είναι νέος άνθρωπος και μου κέρδισε την εμπιστοσύνη από την αρχή..... ;)

Ζoza μου πολυ χαιρομαι για σενα!! να χαιρεστε το μωρακι σας!!

Μακαρι να καταφερουμε κ εμεις καποια στιγμη να αποκτησουμε το δικο μας μωρακι..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας.. Ειμαι πολυ αγχωμενη, δεν μπορω να αποφασισω ποιο κεντρο να εμπιστευτω.. Για ολα ακους και καλα και ασχημα..

Ο γιατρος μου μου ειχε προτεινει τον Αρκουλη αλλα δεν ξερω γιατι δεν ενιωσα "ασφαλεια" μαζι του..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλες σας!!

Να ρωτήσω κάτι? εγώ μόλις πέρασα από την επιτροπή εξωσωματικής και τώρα πρέπει να πάω να μου γράψουν τα φάρμακα, ξέρετε τη διαδικασία? εγώ βιβλιάριο ΙΚΑ και έχω βρεί έναν καλό γυναικολόγο στο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έχετε κάποια συμβουλή?

Φιλιά

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Αν και διαβάζω αρκετό καιρό το forum μόλις εκανα εγγραφή.Θα ήθελα να ρωτήσω την εμπειρία σας απ αφαίρεση ινομυώματος.Εχω ένα ινομύωμα 8.εκ και μέχρι στιγμής μόνο ο Παράσχος μπορεί να το αφαιρέσει λαπαροσκοπικά.Μένω θεσσαλονίκη και εδω οι γιατροί μου προτείνουν κανονικό χειρουργείο -καισαρική με όλες τις δύσκολες συνέπειες της αννάρωσης.Επίσης συνιστούν μετα απ 8-12 μήνες επαφή για πιθανή εγκυμοσύνη.Εχω ανχωθεί απ όλα αυτά που διαβάζω για τον Παράσχο εδώ στο φόρουμ.Αν μπορεί να προσθέσει κάποια κοπέλα την εμπειρία της θα με βοηθούσε πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Αν και διαβάζω αρκετό καιρό το forum μόλις εκανα εγγραφή.Θα ήθελα να ρωτήσω την εμπειρία σας απ αφαίρεση ινομυώματος.Εχω ένα ινομύωμα 8.εκ και μέχρι στιγμής μόνο ο Παράσχος μπορεί να το αφαιρέσει λαπαροσκοπικά.Μένω θεσσαλονίκη και εδω οι γιατροί μου προτείνουν κανονικό χειρουργείο -καισαρική με όλες τις δύσκολες συνέπειες της αννάρωσης.Επίσης συνιστούν μετα απ 8-12 μήνες επαφή για πιθανή εγκυμοσύνη.Εχω ανχωθεί απ όλα αυτά που διαβάζω για τον Παράσχο εδώ στο φόρουμ.Αν μπορεί να προσθέσει κάποια κοπέλα την εμπειρία της θα με βοηθούσε πολύ.

 

icon γιατι οι γιατροι εκει σου λενε οτι θελει κανονικο χειρουργειο?Ειναι σε δυσκολο σημειο? Ειναι ενδοτοιχωματικο? Ψαξτο καλα πριν αποφασισεις τι θα κανεις γιατι μου φαινεται παραξενο,και αν μπορεις να αποφυγεις τη λαπαροτομια! Κοιτα λιγο τα προσωπικα σου μηνυματα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Αν και διαβάζω αρκετό καιρό το forum μόλις εκανα εγγραφή.Θα ήθελα να ρωτήσω την εμπειρία σας απ αφαίρεση ινομυώματος.Εχω ένα ινομύωμα 8.εκ και μέχρι στιγμής μόνο ο Παράσχος μπορεί να το αφαιρέσει λαπαροσκοπικά.Μένω θεσσαλονίκη και εδω οι γιατροί μου προτείνουν κανονικό χειρουργείο -καισαρική με όλες τις δύσκολες συνέπειες της αννάρωσης.Επίσης συνιστούν μετα απ 8-12 μήνες επαφή για πιθανή εγκυμοσύνη.Εχω ανχωθεί απ όλα αυτά που διαβάζω για τον Παράσχο εδώ στο φόρουμ.Αν μπορεί να προσθέσει κάποια κοπέλα την εμπειρία της θα με βοηθούσε πολύ.

 

εχω κανει αφαιρεση οινομ.και κυστης το σεπτεμβριο και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη΄.:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Αγαπητή danai74 έχω προσωπική εμπειρία από το Θάνο τον Παράσχο γιατί με τη βοήθεια του έχω αποκτήσει μία κόρη που σήμερα είναι 7 ετών και δίδυμα αγοράκια που είναι 4 ετών. ΄Τη κόρη μου την έκανα με την τρίτη προσπάθεια και τα αγόρια με τη δεύτερη.Μπορεί να δείχνει αδιάφορος,ψυχρός και πολλα άλλα , πίστεψε με όμως ξέρει ανα πάσα στιγμή τι του γίνεται.Μην απογοήτευσε και συνέχισε να προσπαθείς, θα πετύχεις.Μετά την πρώτη φορά που πήγα γιατί μου τον σύστησε ο γυναικολογος μου δεν τον ήθελα ούτε ζωγραφιστό, όμως ο γιατρός μου επέμενε και έτσι δεν είχα αλλη επιλογή και έτσι πήγα ξανα και τώρα έχοντας τα τρία αγγελούδια μου τον έχω πια ξεχάσει.Τα προβλήματα μας μεγάλα αλλα για τον Παράσχο όχι αξεπέραστα.

Link to comment
Share on other sites

lagudaki, το ανάποδο. στο κέντρο εξωσωματικής του Παράσχου μας το βγάζανε άχρηστο, ενώ έξω που πήγαμε ήταν το ακριβώς ανάποδο.

 

Thaleias, να σου ζήσουν τα μωράκια σου. Εμένα προσωπικά με απογοήτευσε. Μετά την πρώτη φορά που τον είδαμε, δεν τον ξαναείδα ποτέ παρά μόνο την ώρα της διαδικασίας. Πάντα με κοιτούσαν άλλοι, δεν άκουσα ούτε μια κουβέντα συμπαράστασης και γενικότερα ένιωσα άσχημα. Θα προσπαθήσουμε πάλι αλλά αυτην την φορά θα πάμε αλλού.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κορίτσια κι εμενα ο γιατρός μου είναι ο Θανος Παράσχος και είμαι ευχαριστημένη, όπως επίσης και από το προσωπικό της κλινικής. Εϊναι εξυπηρετικοί. Ημουν σε άλλο γιατρό, στον οποίο παρόλο που ηταν ευγενικός, μου τα εξηγούσε όλα, συζητούσε, δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη, καθως είχε κάνει πολλά λάθη.

Πηγα στο embio, μου ζητησε όλες μου τις εξετάσεις και μου εδωσε και κατι συμπληρωματικές ανοσολογικές και ξεκινησαμε.

Μεχρι στιγμης δεν εχω πετύχει αλλα δεν νομίζω ότι είναι θέμα γιατρού.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!

Σκέφτομαι ν' αλλάξω γυναικολόγο και επειδή μάλλον θα πηγαίνω από 'δω και πέρα στον Θάνο Παράσχο (πιστεύω τον γνωρίζετε αν όχι όλες,αρκετές),θα 'θελα να μου πείτε όσες τον ξέρετε..

Είναι καλός γιατρός?

Προσωπικά από κανα 2 γνωστές μου,έχω ακούσει τα καλύτερα..

<<Απ' ό,τι ζήτησα & απ' ό,τι θα ζητήσω,μέσα μου για πάντα θα σ' έχω σαν ένα μικρό φυλαχτό!..>>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδη ειναι εξωσωματικος βασικα...εσυ θελεις να πας σε αυτον γιατι εχετε καποιο προβλημα υπογονιμοτητας?Σορρυ που ρωταω αλλα εχει σημασια.

 

Όχι,όχι..

Για απλό γυναικολόγο τον θέλω..

Για το ετήσιο τεστ Παπ κτλ.

<<Απ' ό,τι ζήτησα & απ' ό,τι θα ζητήσω,μέσα μου για πάντα θα σ' έχω σαν ένα μικρό φυλαχτό!..>>

Link to comment
Share on other sites

Niki γνωρίζεις τον κ Παράσχο; Ρωτάω γιατί θέλω να κάνω υστεροσκόπηση στο ιατρείο όχι σε χειρουργίο και είδα στην ιστοσελίδα του ότι κάνει. Σκέφτομαι να κλείσω στον Δημήτρη Δούμπλη μίλησα και μαζί του και μου φάνηκε πολύ καλός, μου είπε και τα καλύτερα λόγια μια κοπέλλα από το φόρουμ. Είπα να ρωτήσω και για τον Παράσχο αφού είναι πολύ γνωστός. Πως σου φαίνεται, δίνει σημασία ή επειδή έχει πολύ κόσμο όχι και τόση πολλή σημασία στην κάθε κοπέλλα;

V5vWp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ξέρει κα΄ποιο κοριτσακι πόσο χρεωνει την εξωσωματική φυσικου κύκλου Ο Παρασχος; Στο σαιτ λεει 800 ευρω αλλα ισχυει αυτη η τιμή ή υπαρχουν και έξτρα χρεωσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Δεν έχω μπει στη διαδικασία της εξωσωματικής γιατί ακόμα δε μου έχει πει κανείς ότι χρειάζεται, αλλά πήγα πρόσφατα στον Παράσχο γιατί είχα 3 αποβολές και ήθελα τη γνώμη ενός ΠΙΟ ειδικού. Η πρώτη εντύπωση είναι ίσως αρνητική γιατί η γυναικολογική εξέταση διαρκεί ελάχιστα συγκριτικά με αυτό που έχουμε συνηθίσει από άλλους γιατρούς, αλλά ο χρόνος που αφιερώνει στο γραφείο του μετά την εξέταση είναι αρκετός για να λύσει κάθε απορία σου και να σε κάνει να τον εμπιστευτείς. Δε βιάζεται να σε ξεπετάξει και απαντά σε κάθε σου ερώτηση, όσο χαζή και αν είναι. Να σημειώσω ότι εγώ πήγα με διάθεση να κάνω εξωσωματική μιας και έχω απογοητευτεί με τις αποβολές και δε μου το πρότεινε ακόμα.Από την εμπειρία μου και τις ιστορίες που έχω ακούσει αυτό είναι σπάνιο για έναν εξωσωματικό γιατρό.Επίσης αν και έχω κάνει ένα "κάρο" εξετάσεις μου έδωσε να κάνω μια ακόμα όπου κανένας δε μου την είχε αναφέρει και είναι τελικά αρκετά σημαντική μιας και δείχνει την ποιότητα των ωαρίων μου, που τελικά δεν ήταν και τόσο καλή αν και ο αριθμός τους ήταν πάρα πολύ καλός.Αυτή ήταν η προσωπική μου εμπειρία και προτείνω να μη βιαστείτε να βγάλετε συμπέρασμα αμέσως γιατί ίσως να είναι λανθασμένο!Εγώ στη δεύτερη επίσκεψη τον εμπιστεύτηκα απόλυτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα σας, ειμαι και εγω μια πονεμενη που εχει καημο για να αποκτησει μωρακι. Εγω πριν 15 μηνες ειχα αποβολη (φυσιολογικη εγκυμοσυνη) λογω ανεπάρκειας τραχηλου στο τελος του 4ου μηνα. Απο τοτε δεν μπορεσα να ξαναμεινω εγκυος. Και εδω και μηνες παρακολουθω τα παντα σε οτι αφορα εξωσωματική γονιμοποίηση και εχω ακουσει τα καλύτερα για το Θάνο Παράσχο και απο εδω και απο την τηλεοραση. Εγω απο την Κύπρο ειμαι. Εκανα εξωσωματικη εδω στη Λευκωσία με 2 βλαστοκυστες αλλα την 10η μερα ειδα αιμα και καφε μαυρα κομματια πηγα σήμερα εκανα χοριακη 0 το αποτελεσμα. Αυτο που θελω να σας πω ειναι οτι ο γιατρος μου εχει ονομα στο νησι, και ειδικός στην εξωσωματική αλλα δεν παιζει μονο αυτο ρολο στο προβλημα που εχουμε δυστυχως συντεινουν και αλλα που ομως απο την πικρα μας και την απογοήτευση μας συνηθως προσπαθουμε να βρουμε τι και ποιος έφταιξε και ο πρωτος φταιχτης ειναι ο γιατρος.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Κορίτσια καλησπέρα! Ειμαι νεα στο forum

Με τον άντρα μου μάλλον έχουμε πρόβλημα γονιμοποιησης. Ανησυχώ αρκετά και επικοινώνησα με τον Παράσχο για να μου προτείνει εξετάσεις και πιθανές διαδικασίες . Με ευχαρίστησε το γεγονός πως τόσο στο mail του όσο και τηλεφωνικά είχαμε άμεση επαφή ( δεν τον γνωρίζω κάν και μένω εκτός Αθηνών για να μπορέσω να τον επισκεφτώ ). Ανησυχώ πολυ. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να ξεκίνησε εκεί τις διαδικασίες εύρεσης προβλήματος; Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Είχα πάει πριν από μία τριετία περίπου όταν σκεφτόμουν να καταψύξω ωάρια για μελλοντική χρήση. Ο χειρότερος και πιο επώδυνος (βασικά ο μόνος επώδυνος) κολπικός υπέρηχος ever! Τα είχα ήδη "πάρει" πριν τον δω γιατί με είχε μια ώρα και να περιμένω. Στο τέλος η κυρία στην υποδοχή-ταμείο μου είπε "ο κος Παράσχος σας κάνει μία έκπτωση (δεν θυμάμαι με ποια αιτιολόγηση)". Ήταν η τελευταία φορά που τον είδα.

Ας έρθουμε στη δική σου περίπτωση τώρα. Μάλλον ένιωσες ότι υπήρξε καλή "χημεία" μεταξύ σας. Οπότε λέω να πας να τον δεις και απλά να κρατήσεις "μικρό καλάθι" μέχρι να επιβεβαιώσεις ότι τα πράγματα είναι έτσι όπως σου φάνηκαν από μακριά.

 

Καλη επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο βέβαιο ειναι αυτό. Σίγουρα και σε κάθε περίπτωση άλλη επαφή έχουμε απο ένα ψυχρό και τυπικό mail και άλλη απο κοντά. Όσον αφορά το θεμα της αναμονής ειμαι βέβαιη πως θα συμβεί κάτι ανάλογο και με εμένα. Ακόμα και η γραμματεία μου το είπε σχεδόν... Όπως και να χει όμως η ανησυχία και η λαχτάρα για ένα μωρο ειναι μεγάλη οπότε βλέποντας και κανοντας...

Ευχαριστώ πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Μιας και μιλάτε για συγκεκριμένους γιατρούς σε αυτό το θέμα, θα σας πω τη δική μου εμπειρία με τον Παράσχο και το κέντρο του.

Είναι πολύ πρόσφατη και ιδιαίτερα επώδυνη όταν τη φέρνω στο μυαλό μου, γιατί η γυναίκα μου συνεχίζει να έχει προβλήματα και να είναι σε κατάσταση "ψαξίματος" όχι αν είναι έγκυος αλλά αν είναι υγιής.

 

Πήγαμε στο κέντρο μετά από σύσταση γυναικολόγου. Επειδή είναι "τηλεοπτικός" γιατρός, εγώ προσωπικά δεν θα τον διάλεγα.

Αναμονή απίστευτη και εμπορευματοποίηση στο έπακρο. Αν πρατηρήσετε με ποιο τρόπο γίνονται τα ραντεβού θα νομίσετε ότι είστε σε γραμμή παραγωγής.

Αν πρόκειται να κάνει μια ασθενής υπέρηχο τη φωνάζουν στην αίθουσα εξέτασης, ετοιμάζεται και περιμένει, πότε θα έρθει ο γιατρός.

Κάνει τον υπέρηχο και φεύγει. Καμιά φορά μπορεί να κάνει εκτύπωση του υπερηχογραφήματος και να της το δώσει. Τις περισσότερες φορές δεν το εκτυπώνει. Αν το χρειάζεσαι και δεν το ζητήσεις έγκαιρα θα σε ξαναβάλει για υπέρηχο.

Η ασθενής ντύνεται και περιμένετε σε ένα γραφείο να έρθει ο γιατρός (όταν έρθει).

Έρχεται σας βλέπει, σας λέει λίγα πράγματα, πάντα αισιόδοξα, και σας παραπέμπει για τα υπόλοιπα σε μια από τις κοπέλες και ξαναφεύγει.

Έρχεται η κοπέλα-μαία και σας λέει τη διαδιακασία.

Υπομονή να έχεις να περιμένεις σε όλα τα στάδια.

 

Αν παρατηρήσετε τον γιατρό θα τον δείτε να μπαίνει από το ένα γραφείο στο άλλο και από τη μια αίθουσα εξέτασης στην άλλη. Εκτελεί παράλληλη επεξεργασία. Κάνει τον υπέρηχο στη μια και περνάει σε άλλο γραφείο να δει κάποια άλλη. Ιδέα δεν έχω πότε ενημερώνεται για το ιστορικό της κάθε ασθενούς. Σίγουρα δεν είναι κέντρο για εξατομικευμένη αντιμετώπιση.

 

Πήγαμε για να εξετάσουμε την περίπτωση τεχνητής γονιμοποίησης (όχι σώνει και καλά εγκυμοσύνη), και από πριν υπήρχε διαγεγνωσμένη ύπαρξη ευμεγέθους ινομυώματος.

Είπε να προχωρήσουμε, δεν πειράζει το ινομύωμα.

Δοκιμάσαμε καποιες φορές.

Σε καμιά περίπτωση η ενημέρωση δεν ήταν σωστή. Όλα τα μαθαιναμε τελευταία στιγμή. Οι εμβρυολόγοι ήταν σφίγγες, ποτέ δεν επικοινωνούσαν από νωρίς μαζί μας. Έπαιρναν τηλέφωνο μια μέρα πριν όταν δεν μπορούσε να αλλάξει καμία απόφαση πια.

Έγινε ωοληψία και ενημέρωσαν την αμέσως επόμενη ημέρα, νωρίς το μεσημέρι, για να γίνει η εμβρυομεταφορά. Εκ των υστέρων μάθαμε ότι ναι μεν περιμένεις να διαρεθεί το ωάριο μετά τη γονιμοποίηση αλλά χρειάζεται και ένα χρονικό διάστημα ασφαλείας για να αποφασιστεί αν είναι κατάλληλο για μεταφορά.

Ειλικρινά ένοιωσα στο τέλος ότι περάσαμε μια επώδυνη διαδικασία (σωματικά και ψυχικά) και το μόνο που γινόταν ήταν να "εμφυτεύουν" αέρα κοπανιστό".

Μετά την τελευταία προσπάθεια θυμήθηκε ο γιατρός να πει ότι πρέπει να γίνει αφαίρεση του ινομυώματος γιατί εμποδίζει.

 

Δύο μήνες μετά η γυναίκα μου βρέθηκε με μια ωραιότατη κύστη στην ωοθήκη που έγινε την τελευταία φορά ωοληψία. Από τότε τρέχουμε και δε φτάνουμε, όχι για να επιτευχθεί εγκυμοσύνη αλλά για να βεβαιωθούμε ότι δεν κινδυνεύει η υγεία της. Δεν ήταν απλά μια κύστη.

 

Εύχομαι σε όσους μπαίνουν σε αυτή τη διαδικασία να βρίσκουν γιατρούς σωστούς, ειλικρινείς και ανθρώπινους. Είναι μεγάλο το βάρος το ψυχικό.

 

Το ξέρω ότι κάποιος θα πει ότι είναι δυσφήμηση αυτά που γράφω.

Είναι η δική μας ξεχωριστή περίπτωση, όπως ξεχωριστή είναι κάθε ζευγαριού που το περνάει αυτό.

Καλή τύχη με τους γιατρούς!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα....εχω πολύ κακη εμπειρίας απο το γιατρό αυτο κι άλλους εξωσωματικους που μας βλέπουν ως ενίσχυση του τραπεζικού τους λογαριασμού αγνοώντας το ιστορικό μας...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...