Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πάρτι-ζωακια φάρμας


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!Θα ήθελα τις πολύτιμες ιδέες σας για το πάρτι που ετοιμάζω για τη μικρή μου με θέμα τα ζωάκια της φάρμας αν και στην αρχή έλεγα για χιονάτη.Λοιπόν θα ήθελα να κάνω εγώ τις προσκλήσεις αλλά όχι ένα απλό χαρτί με εικόνες αλλά κάτι πιο περίπλοκο.Μία ιδέα είναι να κάνω ένα τρενάκι που μπροστά να είναι η μικρή και στα βαγόνια διάφορα ζώα.Τι λέτε?Επίσης τι ποιηματάκι να γράψω?Κλείνει τα 2.Κατι σχετικό με ζωάκια? Επίσης μήπως έχετε δει πουθενα πιατάκια κτλ με το θέμα.Για στολισμό?Ουφ!Σας ζάλισα αλλά ειλικρινά θα ήθελα τη βοήθειά σας.Πιο πολύ αγχώνομαι για την πρόσκληση.Καμιά ιδέα?Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Και εγώ είμαι στην φάση προετοιμασίας των γενεθλίων! Πότε είναι τα γενέθλιά σας; Μπορείς να δεις εδώ: http://www.partydelights.co.uk/barnyard_bash/barnyard_bash.asp . Κάποια κοπέλα έχει ήδη παραγγείλει από εδώ και έμεινε ευχαριστημένη! Και εγώ από εδώ λέω να παραγγείλω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mxv!Εμάς αργούν τα γενέθλιά μας,απλά θέλω να καταλήξω σε ιδέες ώστε να αρχίσω να τις φτιάχνω από Σεπτέμβριο.Βλέπεις Θέλω να τα κάνω όλα χεοροποίητα.Ωραία πιατάκια έχει το παραπάνω σάιτ ,πιατάκια κτλ θα τα παραγγείλω από εκέι αλλά τις προσκλήσεις τις φαντάζομαι πιο εντυπωσιακές και κάπως πρωτότυπες και όχι ένα χαρτί.Για αυτό λέω την ιδέα με το τρενάκι παραπάνω.Όποια άλλη ιδέα ευπρόσδεκτη.Με το καλό και οι δικές σου προατοιμασίες και ελπίζω να είμαστε σε επαφή για ανταλλαγή ιδεών.Φιλιά!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια αν και μου αρέσουν πολύ τα χειροποίητα ειδικά για την πρόσκληση αυτή την φορά δεν θα αφιερώσω πολύ χρόνο! Πιστεύω ότι ακόμη τα παιδάκια μας δεν καταλαβαίνουν και συνήθως οι μαμάδες τη διαβάζουν και την καταχωνιάζουν! Βέβαια υπάρχει και η άποψη την οποία υποστηρίζω εν μέρει "εμείς τα κάνουμε για τα παιδιά μας και γιατί μας αρέσει"! Πάντως τώρα που το σκέφτομαι γιατί δεν παίρνεις ένα μικρό λούτρινο (π.χ. μπρελόκ) ζωάκι που να κρατάει ένα χαρτάκι και να γράψεις τα σχετικά; Εγώ θα παραγγείλω τα σχετικά με τα "πρώτα" γενέθλια μιας και η μικρή μου θα σβήσει το πρώτο της κεράκι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...