Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημέρα.Το Σεπτεμβριο βαφτίζω το βλασταρι μου και θα κάνουμε το γλέντι στον κήπο του πεθερού μου.Ψάχνω για δοκιμασμένο και οικονομικο catering καθώς θα είμαστε 120 άτομα και το μαγειρέψουμε μόνοι μας δεν παίζει.Μόνο κανένα + σε αυτά που θα έχουμε.

Ξέρετε κανένα καλό.οχι με finger food με κανονικό μπουφέ αλλά οχι τρελά πράγματα.

Κορίτσια θα εκτιμούσα πολλή αν απαντουσατε γιατί ακου ο κάτι 35 38 40 ευρώ και φρικάρω και δε θέλω να καταφύγω στη λύση που λέει η πεθερά μου.(Να μας ψήσουν μπριζόλες και πατάτες και τζατζίκια και να κάνουμε πατάτες.)Ετσι ξέρω να πάω και σε ταβέρνα.

ο εξοπλισμός υπάρχει οπότε μιλάμε μόνο για φαί.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα.

 

Έκανα τη βαφτηση του παιδιού μου την Κυριακή που μας περασε.

 

Είχα κλείσει catering με καρέκλες 100 και τραπέζια. Φέρανε μόνοι τους και τέντες και ομπρέλες και στήσανε γιατί έβρεξε.

 

Το φαγητο υπεροχο, οι υπηρεσίες τους φανταστικές, ο επαγγελματισμός τους μου έσωσε τη βάφτηση.

 

Κόστος 13 ευρώ+ΦΠΑ+ 4 σερβιτόροι.

 

Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω μύνημα γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπεται να γράψε το όνομα.

Link to comment
Share on other sites

joela 40e το άτομο???:shock:

 

Ακριβώς.¨Οπως το άκουσες.Είναι τρελοί.Οτι θέλουν ζητάνε.Τώρα μια συμφορουμίτησα μου έδωσε κάποιο και ένω εκείνη το έκανε με 12Ε το άτομο,στην προσφορά μου στείλανε 17Ε χωρίς φπα, ξεχωριστά 3Ε για τραπεζοκαθίσματα,4.5Ε για ποτά και 80Ε έκαστος ο σερβιτόρος(αυτό ήταν ίδιο)Ολα χωρίς φπα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Seniora και Aggeloudia θα ήθελα και εγώ αν μπορείτε τα ονόματα από το catering. Ειδικά από την seniora γιατί είμαι στο Ζούμπερι και ίσως να εξυπηρετεί αυτός που χρησιμοποίησες αν η βάπτισή σας έγινε στον Γέρακα. Αν και νομίζω ότι και σε άλλα posts αναφέρουν κανονικά τα ονόματα χωρίς να υπάρχει προβλημα.

 

Εγώ πήρα προσφορά από ένα ζαχαροπλαστείο στη Νέα Μάκρη για 70 άτομα με τραπέζια και καρέκλες 1,150 ευρώ. Και σκέφτομαι και ρωτήσω και αλλού για να τσεκάρω τιμες.

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσια καλησπερα! Εμεις βαφτιζουμε τη μικρη μας σε εικοσι μερες και το κετερινγκ μας κρεμασε. Αν μπορειτε στειλτε και σε μενα καμια πληροφορια γιατι εχω παθει κριση :mad::mad::mad:

uslPp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου θα ηθελα και εγω σε πμ τα τηλ !!σενιορα -αγγελουδια αν μπορειτε να μου τα στειλετε ?? θα το εκτιμουσα πολυ -πολυ !!φιλακια πολλλλλλλλλλλλα !!!

Ειμαι η ποιο χαζομαμα του κοσμου !:-P

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ επίσης! 13ευρώ;;;;Εμένα μου είπαν 32!

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το club service ειναι κοντα σου και ειναι πολυ καλο τωρα τιμές δεν ξερω παρε τηλέφωνο.

Κοντά σου ειναι και το athens catering που ειχα στην βαφτιση και ειχε πολυ καλό φαγητο και θα κανει καλή τιμή πιστεύω. Εαν θελεςι τηλέφωνα πεςμ ου να τα βρω να στα στείλω.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι έχει αλλάξει απο τότε -η ποιότητα σίγουρα οχι γιατι ξαναεφαγα απο τοτε- να σας δώσω το τηλ της κοπέλας που μου τα εκανε σχεδόν ολα -και το κετερινκ- να σας τα δωσει αυτή και ισως και έχει τώρα και κάποιο αλλο που τότε που βάπτιζα δεν το ειχε.

6947800190 .Εγω ειχα το splendid και ήταν όλα υπέροχα αλλά είχα πάρει πολύ καλές τιμές και από αλλά 2 που θυμάμαι τα ονόματα των υπεύθυνων ομως μονο.

 

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

:roll:

Κόστος 13 ευρώ+ΦΠΑ+ 4 σερβιτόροι.

 

Παιδια ψάχνω για κατι οικονομικο και εχω απελπιστεί! Ειδα αυτο το μυνημα που ίσως με σώσει. Λέω να κάνω την βάπτιση του γιου μου τον Οκτ. του 2010 που θα ειναι 8 μηνων. Τωρα ειναι ακομα 4...

Μπορεις να μου στειλεις κανενα τηλ να επικοινωνήσω μαζί τους??

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα! Και εγω βαφτιζω τον Σεπτεμβρη και ψαχνω για catering στο σπιτι μου! Μεχρι τωρα εχω παρει προσφορα απο το anais για το οποιο εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα παει γυρω στα 32 ευρω το ατομο(βεβαια για αυτα που εχει μεσα η τιμη ειναι καλη, απλα ακριβη για τα δικα μου δεδομενα). Μου ειπαν οτι και το despina catering εχει καλες τιμες οπως και το athens-catering και τωρα περιμενω προσφορα και απο αυτους.Θα σας ενημερωσω οτν εχω νεοτερα!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα! Τελικα βρηκα ακρη. Aggeloudia σε ευχαριστω παααρα πολυ για την αμεση απαντηση, πηρα τηλεφωνο , αλλα επειδη θα κανουμε το τραπεζι σε κτημα, μας προτειναν απο εκει ενα αλλο με το οποιο συνεργαζονται και για καλη μας τυχη ηταν στα ιδια λεφτα. Συν τοις αλλοις μας καλεσαν το Σαββατο σε εναν γαμο που ειχαν αναλαβει και δοκιμασαμε κιολας, ειδαμε το σερβις και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι. Μαζι μας ηταν και αλλο ενα ζευγαρι που ηταν της περιοχης που εδρευει το κετερινγκ και που το ειχαν κλεισει για το γαμο τους. Μας ειπαν τα καλυτερα οποτε ολα καλα. Αν χρειαστειτε πληροφοριες θα σας στειλω πμ, ενδεικτικα σας λεω πως το μενου για μπουφε ξεκινα απο τα 28 ευρω συμπεριλαμβανομενων τω ποτων, του εξοπλισμου και των σερβιτορων. Και παλι ευχαριστω για το ενδιαφερον. Σας φιλω!

uslPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι έχει αλλάξει απο τότε -η ποιότητα σίγουρα οχι γιατι ξαναεφαγα απο τοτε- να σας δώσω το τηλ της κοπέλας που μου τα εκανε σχεδόν ολα -και το κετερινκ- να σας τα δωσει αυτή και ισως και έχει τώρα και κάποιο αλλο που τότε που βάπτιζα δεν το ειχε.

6947800190 .Εγω ειχα το splendid και ήταν όλα υπέροχα αλλά είχα πάρει πολύ καλές τιμές και από αλλά 2 που θυμάμαι τα ονόματα των υπεύθυνων ομως μονο.

 

 

Aυτό το τηλ. σε πιο κετερινγκ ανηκει?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο...χαιρομαι που βρηκες άκρη!!!!!!

Τελος καλό ...οοοολα καλά...

 

Το τηλέφωνο ειναι της κοπέλας που μου εφτιαξε τασ περισσοτερα περι βαπτισης και εχει επαφη με 2-3 κετερινκ...Εγω ξερω μονο το ενα -οπωε εξηγω στο παραπάνω μυνημα- κάποιο θα σας κάνει φαντάζομαι...

Δεν εχω τα τηλέφωνα των αλλων κετερινκ...γιαυτο σας δεινω το τηλ της κοπέλας

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

kai εγω εχω ακουσει για καλες προσφορες! Ψαξτο λιγο καλυτερα και θα βρεις. εγω εκανα σε εκκλησια με 12 εuro τοα τομο με πολυ καλο Menu αλλα μου κανανε καλη τιμη γιατι ειχα πολλα ατομα. ψαξτο κατι θα βρεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, CATERING ME KALO MENOY ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15 ΕΥΡΩ ΜΕ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΟ.

ΑΝ ΨΑΞΕΤΕ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΟΛΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...