Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ( εκτός γυναικολόγων και παιδιάτρων )


Recommended Posts

Μηπως ξερετε αν η Παπαδοπουλου Μαρια παιδοενδοκρινολογος ειναι καλη???Η μηπως ξερετε αλλον καλο παιδοενκρινολογο στη θεσσαλονικη με εξειδικευση στη θυροειδη???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 5 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Γνωρίζει κανείς κάποιον καλό ομοιοπαθητικό;

 

Θεσσαλονικιές/είς, τα φώτα σας please! Θα χρειαστεί να δούμε ομοιοπαθητικό για πρώτη φορά μέσα στις επόμενες βδομάδες και ακόμη δεν έχουμε καταλήξει πού θα πάμε ελλείψει συστάσεων!:( Πείτε μας αν θέλετε ποιόν επισκέπτεστε εσείς ή αν έχετε ακούσει καλά λόγια για κάποιον συγκεκριμένο στη Θεσσαλονίκη! Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!

697577wcowvfyq3s.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Θεσσαλονικιές/είς, τα φώτα σας please! Θα χρειαστεί να δούμε ομοιοπαθητικό για πρώτη φορά μέσα στις επόμενες βδομάδες και ακόμη δεν έχουμε καταλήξει πού θα πάμε ελλείψει συστάσεων!:( Πείτε μας αν θέλετε ποιόν επισκέπτεστε εσείς ή αν έχετε ακούσει καλά λόγια για κάποιον συγκεκριμένο στη Θεσσαλονίκη! Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!

 

Eγώ πήγα μια φορά τη μητέρα μου στον Τσαμασλίδη (τον γιο - 2310 320330) γιατί μου τον είχε συστήσει η παιδίατρος μας. Αν θες ομοιοπαθητικό παιδίατρο εμείς πηγαίνουμε στην Άννα Πατσούρου (2310 421477) αλλά διάβασα καλά λόγια και για την Αθηνά Ξανθάκου (2310 413244). Πάντως αν πας σε κάποιον και είναι καλός πες μας γιατί κι εγώ πάντα εχω το νου μου μήπως ακούσω για κανέναν πολύ καλό ομοιοπαθητικό.

 

Δ.

Τα κορίτσια μου !

Ζωή 10/01/2008

Φωτεινή 24/07/2012

Link to comment
Share on other sites

daphne, η Πατσούρου γιατί σας παρέπεμψε σε άλλον ομοιοπαθητικό;

 

Μας είχε παραπέμψει στον Τσαμασλίδη γιατί ήθελα να πάω τη μητέρα μου που έχει νευρολογικό πρόβλημα. Για την μικρή μας πηγαίνουμε στην Πατσούρου που είναι παιδίατρος. Ο Τσαμασλίδης είναι γενικός ομοιοπαθητικός ιατρός αν δεν κάνω λάθος. Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορούσα να πάω τη μαμά μου στην Πατσούρου :)

Τα κορίτσια μου !

Ζωή 10/01/2008

Φωτεινή 24/07/2012

Link to comment
Share on other sites

(Σ' ευχαριστώ για τις απαντήσεις!:)) Το λέω γιατί απ' όσο ξέρω στην ομοιοπαθητική δεν παίζει ρόλο η ειδικότητα του γιατρού... Στην κορούλα σου εφαρμόζει ομοιοπαθητική ή όχι (ή αναλόγως την περίπτωση);

697577wcowvfyq3s.gif
Link to comment
Share on other sites

(Σ' ευχαριστώ για τις απαντήσεις!:)) Το λέω γιατί απ' όσο ξέρω στην ομοιοπαθητική δεν παίζει ρόλο η ειδικότητα του γιατρού... Στην κορούλα σου εφαρμόζει ομοιοπαθητική ή όχι (ή αναλόγως την περίπτωση);

 

Τις περισσότερες φορές ναι, μας δίνει ομοιοπαθητικά σκευάσματα. Ναι το ξέρω ότι δεν παίζει ρόλο η ειδικότητα αλλά δεν μπορούσα να πάω την 60χρονη μαμά μου να τη δει η Πατσούρου :)

Τα κορίτσια μου !

Ζωή 10/01/2008

Φωτεινή 24/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλη την παρέα,

ψάχνω για καλό παιδοπνευμονολόγο στην Θεσ/νικη και μου είπαν για τον Κυρβασίλη Φώτη στο Ωραιόκαστρο.Είναι λέκτορας στην ομάδα του Τσανάκα στο Ιπποκράτειο και τα ραντεβού του είναι πολύ πιο σύντομα από του Τσανάκα.Τον γνωρίζετε??Δεν ξέρω τι να κάνω,ο μικρός μου είναι σε έξαρση και συνεχώς του κάνω "κοκτέιλ" φαρμάκων και αποτέλεσμα δεν βλέπω.Να τον πάω ή να περιμένω πότε θα με δεχτεί ο Τσανάκας?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Πηγαίνουμε το παιδάκι μου σε ιδιώτη παιδοοφθαλμίατρο, αλλά θα ήθελα να βρώ κάποιον καλό σε δημόσιο νοσοκομείο αν γνωρίζετε!Τα οικονομικά μας δε μας επιτρέπουν πλέον τις επισκέψεις σε ιδιωτικό ιατρείο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...