Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μεταλλικα κοριτσακια-μπομπονιερα


katerinak

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλημέρα

 

Μετά από τις πληροφορίες για το συντριβάνι που μου έδωσες, ίσως να καταφέρω να βοηθήσω και εγω. :)

Εχεις πάει στο NIKOLIS στο κέντρο; Έχει πολύ μεγάλη ποικιλία και διάφορες τιμές.

Επίσης σε ένα άλλο μαγαζί στο κέντρο βρήκα μικρό κεραμικό κοριτσάκι με 0,17.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παει, θα το κοιταξω!ευχαριστω. για το συντριβανι, το παραγγειλαμε,ειπαν οτι ακυρωθηκε η παραγγελια κ περιμενουμε απαντηση για το λογο , θα ξαναδοκιμασουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγα στο νικολις στο κεντρο.τρελαθηκα απο τα πραγματα που εχει!πηρα κοριτσακια μεταλλικα , ειχα με 17 λεπτα , με 21..πολυ ομορφα.ξεκιναω μπομπονιερες!

Link to comment
Share on other sites

πηγα στο νικολις στο κεντρο.τρελαθηκα απο τα πραγματα που εχει!πηρα κοριτσακια μεταλλικα , ειχα με 17 λεπτα , με 21..πολυ ομορφα.ξεκιναω μπομπονιερες!

 

Μήπως μπορείς να με βοήθησεις με το nikolis??? Είχες επαγγελματικό ΑΦΜ ή όχι?? Ξέρεις εάν είναι ανοιχτά Σάββατο πρωί (που δεν νομίζω)?? Εχει και ασημένια πραγματάκια ή μονο μεταλλικά??

 

Sorry εάν σε έπρηξα!!:oops::oops:

 

Με το καλό η βάπτιση!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόλα είναι ανοικτός ο Νικολής Σάββατο πρωί και ναι έχει και ασημένια.

 

Mπράβο ρε Μάντι!!!Το έχεις ψάξεις πολύ καλά το θέμα!!!! Λες να είναι πιο οικονομικός από αυτόν που μου είπες??...Γιατί μου βγαίνουν μόνο τα ασημένια 400-600 ευρώ!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Σ' ευχαριστώ πολύ!!!:):)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και σ' αυτό άλλωστε είναι όλα αυτά πολύ κοντά το ένα στο άλλο, μια απ' τα ίδια δεν ενθουσιάστηκα.

Βέβαια είναι και θέμα γούστου...πήγαινε μια βόλτα από όλα και δες...

Όλα είναι ανοικτά Σάββατο και εγώ τότε πήγα.

Link to comment
Share on other sites

to Νικολις θελει αφμ στην αρχη με 50 ευρω αγορα κ μετα οτι θες. για λιανικη πανω απο 50 καθε φορα. αν χρειαστεις , εγω εχω ανοιξει λογαριασμο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγα στο νικολις στο κεντρο.τρελαθηκα απο τα πραγματα που εχει!πηρα κοριτσακια μεταλλικα , ειχα με 17 λεπτα , με 21..πολυ ομορφα.ξεκιναω μπομπονιερες!

 

Καλημέρα και με το καλό η βάπτιση...

Θα ήθελα να σε ρωτήσω από που έχεις αγοράσει τα υλικά για τις μπομπονίερες (εννοώ κουτιά,κορδέλες,κουφέτα) γιατί είμαι κι εγώ στην έρευνα αγοράς...

 

Φιλιά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και με το καλό η βάπτιση...

Θα ήθελα να σε ρωτήσω από που έχεις αγοράσει τα υλικά για τις μπομπονίερες (εννοώ κουτιά,κορδέλες,κουφέτα) γιατί είμαι κι εγώ στην έρευνα αγοράς...

 

Φιλιά.

 

πηρα κορδονια δερματακι κ οργατζα απο το στρουμπα στο περιστερι.πηρα κ πασχαλιτσες απο κει για να βαλω μικρες κ καποια κουτια πασχαλιτσα μεγαλα που ανοιγουν τα φτερα για τα παιδια. μεταλλικα κοριτσακια περιπου 19 λεπτα απο το νικολη στο κεντρο.κουφετα ρωτασα κεντρο, ειπαν απο 10-11 με γευσεις.αν θυμαμαι καλα στα πατησια στην ανθεων μου ειπαν λιγοτερο,θα παω να ριξω μια ματια κ εκει

Link to comment
Share on other sites

πηρα κορδονια δερματακι κ οργατζα απο το στρουμπα στο περιστερι.πηρα κ πασχαλιτσες απο κει για να βαλω μικρες κ καποια κουτια πασχαλιτσα μεγαλα που ανοιγουν τα φτερα για τα παιδια. μεταλλικα κοριτσακια περιπου 19 λεπτα απο το νικολη στο κεντρο.κουφετα ρωτασα κεντρο, ειπαν απο 10-11 με γευσεις.αν θυμαμαι καλα στα πατησια στην ανθεων μου ειπαν λιγοτερο,θα παω να ριξω μια ματια κ εκει

 

Μήπως μπορείς να μου δώσεις και διευθύνσεις σε παρακαλώ;Στρούμπας στο Περιστέρι δεν το έχω ξανακούσει...Καλά βέβαια είναι και μεγάλος δήμος το Περιστέρι.Θα περιμένω...

Καληνύχτα!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μου δώσεις και διευθύνσεις σε παρακαλώ;Στρούμπας στο Περιστέρι δεν το έχω ξανακούσει...Καλά βέβαια είναι και μεγάλος δήμος το Περιστέρι.Θα περιμένω...

Καληνύχτα!

 

ειναι γονατα 2α διπλα στο στοκ της λαπεν.στοο υψος κηφισου για μπουρναζι. το τηλ..

 

5772696

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...