Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΕΦΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ....

 

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΜΑ... ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ

ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ???

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1 ΕΤΟΥΣ.

 

ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΑΘΜΟ

ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ... ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ...

ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ... ΠΟΛΥ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

 

Εμένα ο μεγάλος δεν πήγε παιδικό λόγω προβλήματος υγείας, αλλά εχω ακούσει πολύ καλά λόγια γι' αυτόν που βρίσκεται απέναντι απο την Αγ. Μαύρα, "Χρυσαλλίδα" λέγεται αν θυμάμαι καλά...Η κοπέλα που τον έχει είναι πολύ καλή κι ευγενική, είχα την ευκαιρία να μιλήσω μαζί της όταν σκεφτόμουν να τον στείλω παιδικό και συζητούσα μαζί της για τις ιδιαίτερες συνθήκες της περίπτωσής μας...Τελικά δεν χρειάστηκε, αλλά μου είχε κάνει καλή εντύπωση.

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ

ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους

 

Είμαι ο Παναγιώτης, μένω Παγκράτι και αναζητώ παιδικό στην (ευρύτερη) περιοχή, για την κορούλα μου που το Σεπτέμβρη γίνεται 3.

 

Από το προηγούμενό μου post έχω παει σε άλλους 10 (σύνολο 30 μέχρι στιγμής) στις γύρω περιοχές και πλέον κινούμαι προς τον παιδικό «ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ» στην Ηλιούπολη.

 

Γνωρίζει μήπως κάποιος/κάποια κάτι από ιδία πείρα?

 

Ευχαριστώ

Παναγιώτης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ,

 

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΣΤΑΘΜΟ.

 

ΤΟΝ ΜΟΝΟ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΜ-ΤΟΜ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ... Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΛΟΣ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.

 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΣΤΙΣ ΕΥΡΥΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ... ΑΛΛΑ ΚΑΘΩΣ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑ , ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΚΑΜΙΑ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

 

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Silmaril, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ..... ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ........

 

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥ !!!! : :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Επαναφέρω το θέμα!! Ο μικρός μας είναι 9 μηνών και αν δεν καταλήξουμε σε κοπέλα θα τον πάμε βρεφικό! Ήθελα να ρωτήσω τις μανούλες απο τις γύρω περιοχές αν έχουν άποψη απο κάποιο σταθμο που να εξυπηρετεί την Ηλιούπολη! Είτε θετική είτε αρνητική!! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...