Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ενοικιαση σπιτιου σε ξυλοκαστρο ή γυρω περιοχές


xristk

Recommended Posts

Κοριτσια ψαχνω να νοικιασω σπιτι κοντα στην παραλια στο Ξυλόκαστρο ή στις γύρω περιοχές. Εχω ενα μωρό 1 έτους οπότε θα ηθελα να έχει και κουζίνα για να φτιαχνω το φαγητό του. Μηπως μπορεί να με βοηθήσει καμιά σας που έχει επισκεφτεί την περιοχή? Είναι καλή για το μωρό? Αν ξέρετε να μου συστήσετε και κανένα οικονομικό σπιτάκι να νοικιάσω θα σας είμαι ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Σπίτι συγκεκριμένα δεν ξέρω να σου προτείνω, αλλά στο Ξυλόκαστρο και στα διπλανά χωριά υπάρχουν πολλά ενοικιαζόμενα και στούντιο..Κιάτο, Μελίσσι, Καμάρι και πάει λέγοντας.. Εμένα είναι το χωριό μου το Ξυλόκαστρο και κατεβαίνουμε συχνά..Είναι συμπαθητικό μέρος για διακοπές, κοντά στην Αθήνα και το καλοκαίρι μαζεύει πολύ κόσμο, οικογένειες κυρίως. Για το μωρό σου θα είναι άριστα πιστεύω γιατί ο παραλιακός δρόμος του Ξυλοκάστρου έχει πεζοδρομηθεί και είναι ό,τι πρέπει για βόλτες με το καρότσι. Στα συν είναι και ότι έχει Κέντρο Υγείας. Οργανωμένες παραλίες, beach bar, εστιατόρια, άπειρα φαρμακεία, μαγαζιά, super market...αυτά :-) Α! Και μπορείτε να πάτε εκδρομές στο βουνό στη Ζήρεια για αλλαγή αν θέλετε..Ελπίζω να βοήθησα :-)

 

"Πού να σε κρύψω γιόκα μου να μη σε φτάνουν οι κακοί

σε ποιο νησί του ωκεανού, σε ποια κορφή ερημική..."

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...