Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕΘΟΔΟΣ SIMMEONS


Recommended Posts

Κορίτσια, έχει ακούσει κάποια για αυτή την μέθοδο αδυνατίσματος ?

 

Κάνεις ενέσεις με κάποια ορμόνη - αυτή που αυξάνεται στην β χωριακή και καταλαβαίνεις ότι είσαι έγκυος, δεν μου κατεβαίνει με τίποτα αυτή την στιγμή - και ξυπνάς τον μεταβολισμό σου. Καις σε 2-3 μήνες όλο το περισσευούμενο λίπος του οργανισμού σου. Λένε ότι κυριολεκτικά λιώνεις. Πολλά κιλά και είναι λίπος. Μετά θέλει προσοχή στην διατροφή για να διατηρηθείς αλλά το αποτέλεσμα είναι άμεσο.

 

Την αναφέρει πολύ ο ΦΙΚΙΩΡΗΣ και νομίζω ότι την έκανε πελάτισσα της μαμάς μου με την αδερφή της. Δεν έχω θάρρος να την ρωτήσω, αλλά η διαφορά είναι απίστευτη !!!!

 

Σε ένα χρόνο έγινε όπως δεν την θυμάμαι ποτέ, ούτε στα πρώτα της νιάτα. Δεν μιλάω απλώς για τα κιλά, τα πόδια της π.χ. δεν ήταν ποτέ τόσο ίσια, αν καταλαβαίνετε τι λέω. Όταν την ρώτησα, μου είπε ότι με δίαιτα ΜΟΝΟ τα κατάφερε. Ούτε καν γυμναστική.

 

ΈΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΤΙ ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καταρχην θα πρεπει να απευθυνθεις σε γιατρο για να σου γραψει τις ορμονες. Μετα με το φτωχο μου το μυαλο χωρις να την εχω δοκιμασει μπορω να σου πω οτι εγω παρα την αυξηση της χοριακης και στις 2 εγκυμοσυνες απο την πρωτη στιγμη αρχισα να βαζω βαρος μια και δεν ειχα αναγουλες - εμετους...

Α! και επειδη οι εγκυμοσυνες ηταν με υποβοηθηση εχω κανει 5-6 φορες την ενεση αλλα δεν θυμαμαι ουτε στιγμιαια να μου ελαττωσε την ορεξη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...