Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ- ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΣΠΙΤΙΟΥ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΖΟΝ


niki-carmen

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα!! Πρώτα από όλα εύχομαι σε όλους σας να είναι τα παιδιά σας γερά και ευτυχισμένα. :lol:

Με λένε Νίκη και παρακολουθώ το site εδώ και πολύ καιρό μιας και έχω και εγώ 2 παιδάκια (αγοράκια) το μεγάλο είναι 4,5 χρονών και το μικρό 6 μηνών. Θα ήθελα τη βοήθειά σας στο θέμα των Καλοκαιρινών διακοπών.

Επειδή θα είναι το μοναδικό καλοκαίρι μετά από πολλά-πολλά χρόνια που θα έχω όλο το καλοκαίρι ελεύθερο και μιας και το ευνοούν οι συνθήκες, σκεφτόμασταν να νοικιάσουμε επιπλωμένο σπίτι για τους καλοκαιρινούς μήνες. Γνωρίζει κανείς σας, ή έχει πάει σε κάποια από τις παραλίες της Ηλείας (έχω ακούσει για μια παραλία Αρκούδι) που να υπάρχουν τέτοια σπίτια?? Εχω ψάξει στο διαδίκτυο και το μόνο που έχω βρει είναι ξενοδοχεία ή ενοικιαζόμενα δωματια για τις συνηθισμένες διακοπές (των 2 εβδομάδων) δεν βρήκα κάτι όμως για 2 μήνες. :cry: Φυσικά βασικές προϋποθέσεις : Το σπίτι να είναι σχετικά κοντά (αν όχι δίπλα!!) ρηχή και ζεστή με άμμο θάλασσα και η περιοχή να έχει και μια υποτυπώδη υποδομή (super market, κλπ) Θα εκτιμούσα κάθε πρόταση ακόμα και σε άλλη περιοχή αν γνωρίζετε. Σας ευχαριστώ πολύ.[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


νομιζω οτι αυτο που λες ειναι οτι καλυτερο για τα παιδια

αλλα μονο με μια ημερισια εκδρομη θα λυθει το θεμα

καθενας μας εχει διαφορετικα θελω και... εγω την πατησα ετσι

πανε να τα δεις με τα ματακια σου

ειναι καλυτερα

και μια προταση. λατρευω τη ζωη στα καμπινκ, και υπαρχουν πολλα που νοικιαζουν τροχοσπιτα, καλαμοκαλυβες, ξυλινα σπιτακια και τετοια

τα παιδια ολη μερα να τρεχουν και να παιζουν σε κλειστο, ελεγχομενο περιβαλλον, να κανουν φιλους και ποδηλατο, ασε που και συ δεν θα κανεις τις δουλειες που εχει σε ενα σπιτι. ολος ο κοσμος γυρο σου χαλαρος και φιλικος.

δεν ξερω εγω ξετρελαθηκα το ιδιο και τα παιδια μου, να σκεφτεις φετος πηραμε δικο μας τροχοσπιτο!!!!!!!!!!

οτι και αν αποφασισεις ευχομαι να περασετε υπεροχα

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΗ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΥΡΓΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΗ ΣΠΙΑΤΖΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΚΟΛΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΤΑ..ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ {ΠΑΤΡΙΔΑ} ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΚΕΙ ΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ.ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..ΑΝ ΑΚΟΥΣΨ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ??ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΕΣ??ΦΙΛΙΑ ΓΩΓΩ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...