Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γιατρος κουτρουμανης στο αλεξανδρας


evdokia86

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι εγκυος στον πρωτο μηνα και ψαχνω γυναικολογο σε δημοσιο μαιευτηριο λογω οικονομικων.Μια γνωστη μου προτεινε τον Κουτρουμανη Πελοπιδα που ειναι στο Αλεξανδρας. Εκει γεννησα και την πρωτη μου κορη αλλα δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη απο τον γιατρο που ειχα. Μηπως ξερει καμια που τον ειχε ποσα περνει για την γεννα και την επισκεψη?  Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτόν τον γιατρό έχει η νονά του γιου μου και είναι πολύ ευχαριστημένη. Της τον σύστησαν άλλεσ δύο φίλες που ξεγέννησαν σε αυτόν. Λέει οτι είναι εξυπηρετικός και μπορεί εύκολα να τον βρεί στο τηλ και πως για γιατρός σε δημόσιο είναι πολύ φιλικός. Απο ότι ξέρω είναι νέος και έχει κάνει μετεκπαίδευση στο εξωτερικό. Εγώ δεν πήγα σε αυτόν γιατί ενω είχα ιστορικό παλλίνδρομης και βιοχημικής στην τώρα εγκυμοσύνη που ξεκίνησε με αιματάκια μου είπε να πάμε για υπέρηχο μετα την έβδομη εβδομάδα πράγμα που δεν μου κόλλαγε. Νομίζω πάντως οτι υπάρχουν αρκετές καταχωρήσεις για αυτόν στο ίντερνετ. Για χρήματα μάλλον δεν μπορώ να γράψω δημόσια αν θελεις μπορώ να σου στείλω πμ.

Φιλικά

Με το καλό το καινουριο μωράκι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ για την απαντηση σου!Σημερα μιλησα μαζι του και μενα μου ειπε να παω στην εβδομη εβδομαδα να κανουμε τον πρωτο υπερηχο!Πραγμα που ειναι φυσιολογικο μιας και νωριτερα δεν μπορουν να δουν καθαρα αυτα που πρεπει. Και στο πρωτο μου παιδι στην 7η εβδομαδα εκανα τον πρωτο υπερηχο.(Με αλλο γιατρο) Βεβαια στην δικη σου περιπτωση οντως επρεπε να το ψαξει περισσοτερο!Οσο για τα λεφτα αν ξερεις και μπορεις στειλε μου pm!Και μενα νεος μου φανηκε στο τηλεφωνο!Σε ευχαριστω και παλι!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera, na sas po kai ego tin diki mou empeiria. Ego diakomistika sto Aleksandras apo eparxia kai efimereve o Koutroumanis o opoios me parakolouthouse apo tin ora pou mpika sxedon mexri tin ora pou gennisa giati teleiose kai i efimeria tou. itan toso poli eugenikos kai eksipiretikos me iremouse se oli tin diarkeia kathos eixa eisaxthei me aimoragia! otan gennisa kai afou vgika apo to nosokomeio zitisa to tilefono tou. Einai para poli kalos giatros ton sistino anepifilakta!!!

 

ps tora eimai egios sto 3o mou paidakia. eimai eparxia an imoun athina sigoura autos tha me parakolouthouse

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω ελενιτσα, και γω μια φορα που μιλησα μαζι του ηταν πολυ ευγενικος και εδειξε πολυ ενδιαφερον!!!και μαλιστα μου ειπε οτι τα απογευματα που θα μπορω εγω να πηγαινω εκεινος ειναι στα εξωτερικα ιατρεια του Αλεξανδρας και θα μου κλεινει εκεινος ραντεβου για υπερηχους. Οποτε ισως μου βγει και οικονομικοτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
kalimera, na sas po kai ego tin diki mou empeiria. Ego diakomistika sto Aleksandras apo eparxia kai efimereve o Koutroumanis o opoios me parakolouthouse apo tin ora pou mpika sxedon mexri tin ora pou gennisa giati teleiose kai i efimeria tou. itan toso poli eugenikos kai eksipiretikos me iremouse se oli tin diarkeia kathos eixa eisaxthei me aimoragia! otan gennisa kai afou vgika apo to nosokomeio zitisa to tilefono tou. Einai para poli kalos giatros ton sistino anepifilakta!!!

 

ps tora eimai egios sto 3o mou paidakia. eimai eparxia an imoun athina sigoura autos tha me parakolouthouse

 

Καλησπερα και απο μενα, ειμαι εγκυος 6 εβδομαδων σε διδυμα, εχω ηδη ενα κοριτσακι 4 ετων και μενω στην επαρχια.Εχω ακουσει πολυ καλα λογια γι αυτο το γιατρο.....και θελω οπωσδηποτε να γεννησω στο Αλεξανδρας λογο νεογνολογικου.Στο πρωτο μου παιδακι γεννησα σε ιδιωτικη κλινικη και καναμε αεροδιακομιδη για παιδων.............δε το ξαναπερναω!!!!!οποια μπορει να μου στειλει τηλεφωνο......θα το ηθελα πολυυυυυυυ!

Link to comment
Share on other sites

kalimera, na sas po kai ego tin diki mou empeiria. Ego diakomistika sto Aleksandras apo eparxia kai efimereve o Koutroumanis o opoios me parakolouthouse apo tin ora pou mpika sxedon mexri tin ora pou gennisa giati teleiose kai i efimeria tou. itan toso poli eugenikos kai eksipiretikos me iremouse se oli tin diarkeia kathos eixa eisaxthei me aimoragia! otan gennisa kai afou vgika apo to nosokomeio zitisa to tilefono tou. Einai para poli kalos giatros ton sistino anepifilakta!!!

 

ps tora eimai egios sto 3o mou paidakia. eimai eparxia an imoun athina sigoura autos tha me parakolouthouse

 

 

Μπορεις σε παρακαλω να μου στειλεις το τηλεφωνο του?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια καλησπερα,

Και εγω τον Κουτρουμανη εχω και γενναω σε ενα μηνα, οποτε τον ρωταω για το χρηματικο αποφευγει να απαντησει και επισκεψη δεν μου εχει χρεωσει ποτε!

Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη και οσες φορες τον χρειαστηκα συνατηθηκαμε αμεσως, ακομα και βραδυ, ομως ειμαι περιεργη και επειδη δεν θελω να βρεθω προ εκπληξεως, μπορει καποια να μου πει τι χρεωνει τελικα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

καλησπερα κοριτσια, ειμαι στον πεμπτο μηνα της εγκυμοσυνης μου,σκεφτομαι να γεννησω στο αλεξανδρας,θα ηθελα σας παρακαλω να μου πειτε σε πρωσοπικο μηνυμα το τηλεφωνο του γυναικολογου του κυριου Κουτρουμανη και ποσο πανω κατω χρεωνει σαν γυναικολογος για τις επισκεψεις,για την γεννα και ποσο το αλεξανδραςάν ξερετε και μπορειτε να με ενημερωσετε πειτε μου,ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! ο κος Κουτρουμανης με ξεγεννησε σε εφημερια στο πρωτο μου παιδι. Ηταν δυσκολος τοκετος μιας κ ημουν 24εμβδομαδων κ 6ημερων κ ομως μου εβγαλε το κοριτσακι μου αθικτο και ζωντανο και εκτελεσε μεχρι και χρεη ψυχολογου ο ανθρωποσς σε μενα. Η καισαρκη που μου εκανε ηταν παρα πολυ καλη κι ενα χρονο μετα γεννησα κ τον γιο μου παλι με τον ιδιο. τωρα ειμαι 14+1 στο τριτο μου νινι και απο θεμα γιατρου νιωθω ασφαλης. Απανταει παντα στα τηλεφωνα [η με παιρνει πισω πολυ συντομα] ακουει κ την παραμικρη ανησυχια που εχω στο κεφαλι μου κ γενικα ειναι υπεροχος ανθρωπος. Για το κοστος του νοσοκομειου πρεπει να μιλησεις με το λογιστηριο αναλογα τη θεση θες και τι ασφαλεια εχεις. εγω πηγα στα απλα δωματια γιατι τα οικονομικα μας ειναι χαλια και δν πληρωσα τπτ..Η ΜΕΝΝ ειναι παρα πολυ καλη [αχρειαστη να ναι]. αλλα να ειμαι ειλικρινης μια χαρα με βοηθησαν μαιες κλπ και αρκετα καθαρα ηταν [ε με το θηλασμο μην περιμενεις κ πολλα ψαξου λιγο μονη σου απο πριν] παντως εγω εμεινα ικανοποιημενη σε γενικες γραμμες.. Θα σου στειλω το κιν του γιατρου με πμ.

Despoina 27/5/2010

Dimitris 12/6/2011

Marilou 9/8/2013

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι εγκυος στον πρωτο μηνα και ψαχνω γυναικολογο σε δημοσιο μαιευτηριο λογω οικονομικων.Μια γνωστη μου προτεινε τον Κουτρουμανη Πελοπιδα που ειναι στο Αλεξανδρας. Εκει γεννησα και την πρωτη μου κορη αλλα δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη απο τον γιατρο που ειχα. Μηπως ξερει καμια που τον ειχε ποσα περνει για την γεννα και την επισκεψη?Μπορειτε να μου στειλετε και pm. Ευχαριστω!!

 

 

Γεια σας.!!!Έχω επιθσκεφθεί το συγκεκριμένο γιατρό, είναι πολύ καλός!απλα είναι εύκολο κάποια να μου στείλει το κινητό του γιατί το έχασα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι εγκυος στον πρωτο μηνα και ψαχνω γυναικολογο σε δημοσιο μαιευτηριο λογω οικονομικων.Μια γνωστη μου προτεινε τον Κουτρουμανη Πελοπιδα που ειναι στο Αλεξανδρας. Εκει γεννησα και την πρωτη μου κορη αλλα δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη απο τον γιατρο που ειχα. Μηπως ξερει καμια που τον ειχε ποσα περνει για την γεννα και την επισκεψη?Μπορειτε να μου στειλετε και pm. Ευχαριστω!!

το τηλέφωνό του είναι ........... Όποια το θέλει ας μου στείλει καλύτερα ε-μαιλ στα προσωπικά μηνύματα Πραγματικά είναι πολύ καλός, συμφωνώ με όλα τα θετικά σχόλια που γράψατε παραπάνω-ήταν γιατρός μου στο 1ο μου μωρό πριν 2 χρόνια και τώρα πάλι με παρακολουθεί στο 2ο μου μωράκι που θα γεννηθεί σε 1,5 μήνα.

Link to comment
Share on other sites

το τηλέφωνό του είναι ........... Όποια το θέλει ας μου στείλει καλύτερα ε-μαιλ στα προσωπικά μηνύματα Πραγματικά είναι πολύ καλός, συμφωνώ με όλα τα θετικά σχόλια που γράψατε παραπάνω-ήταν γιατρός μου στο 1ο μου μωρό πριν 2 χρόνια και τώρα πάλι με παρακολουθεί στο 2ο μου μωράκι που θα γεννηθεί σε 1,5 μήνα.

 

καλησπέρα. επειδή παρακολούθησα τη συζήτηση σας γύρω απο τον κ. Π. Κουτρουμάνη και πράγματα όλες οι εμπειρίες από όλες τις μανούλες ειναι θετικές και ενθαρρυντικές, βοηθούν και εμένα στο να αποφασίσω να τον επισκεπτώ.

Είμαι 2μηνών στο δεύτερο μωράκι και λόγω οικονομικών έχω προβληματιστεί αρκετά. το πρώτο μου παιδί γεννήθηκε σε ιδιωτική κλινική και γενικά ήμουν πολύ ευχαριστημένη με τον γιατρό που με παρακολούθησε. τώρα λόγω της γενικής κατάστασης σκέφτομαι τον συγκεκριμένο γιατρό επειδή και απο γνωστή μου έχω ακούσει τα καλύτερα, αλλά δεν σας κρύβω ότι ένα αγχος το εχω, ίσως επειδή δεν έχω πάει ποτέ σε δημόσιο νοσοκοκομείο και επειδή γενικά ακούμε τελευταία όλοι μας ότι στα δημόσια δεν υπάρχουν ούτε καν τα βασικά αναλώσιμα....

 

έχει καποια μανούλα πρόσφατη εμπειρία γύρω απο το συγκεκριμένο νοσοκομείο;

Ευχαριστώ θερμά

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! ο κος Κουτρουμανης με ξεγεννησε σε εφημερια στο πρωτο μου παιδι. Ηταν δυσκολος τοκετος μιας κ ημουν 24εμβδομαδων κ 6ημερων κ ομως μου εβγαλε το κοριτσακι μου αθικτο και ζωντανο και εκτελεσε μεχρι και χρεη ψυχολογου ο ανθρωποσς σε μενα. Η καισαρκη που μου εκανε ηταν παρα πολυ καλη κι ενα χρονο μετα γεννησα κ τον γιο μου παλι με τον ιδιο. τωρα ειμαι 14+1 στο τριτο μου νινι και απο θεμα γιατρου νιωθω ασφαλης. Απανταει παντα στα τηλεφωνα [η με παιρνει πισω πολυ συντομα] ακουει κ την παραμικρη ανησυχια που εχω στο κεφαλι μου κ γενικα ειναι υπεροχος ανθρωπος. Για το κοστος του νοσοκομειου πρεπει να μιλησεις με το λογιστηριο αναλογα τη θεση θες και τι ασφαλεια εχεις. εγω πηγα στα απλα δωματια γιατι τα οικονομικα μας ειναι χαλια και δν πληρωσα τπτ..Η ΜΕΝΝ ειναι παρα πολυ καλη [αχρειαστη να ναι]. αλλα να ειμαι ειλικρινης μια χαρα με βοηθησαν μαιες κλπ και αρκετα καθαρα ηταν [ε με το θηλασμο μην περιμενεις κ πολλα ψαξου λιγο μονη σου απο πριν] παντως εγω εμεινα ικανοποιημενη σε γενικες γραμμες.. Θα σου στειλω το κιν του γιατρου με πμ.

 

Εγω τον επισκέφθηκα εχτες στο απογευματινό το ραντεβου ήταν 7:00 και με εξέτασε στις 10:00 να φανταστείς απο την πολύωρη αναμονή σε εκείνα τα καθίσματα έπαθα αποκόλληση . Καλός μου φάνηκε αλλα έτρεχε σαν τρελός εχει πολυ ζήτηση . Η εξέταση ήταν πολυ σύντομη για πρώτη φορά . Τέλος πάντων θ δείξει θα με ξαναδεί σε τρεις εβδομάδες ελπίζω μα μην εχει τόσο κόσμο την επόμενη φορά

:wdZ6p3.png

 

arhIp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα κοριτσια! ηθελα να μου πειτε αν ξερετε ποσα παιρνει επισκεψη ο κουτρουμανησ το απογευμα στο νοσοκομειο. εχω κλεισει ραντεβου μαζι του και θελω να δω τι παιζει. αν καποια ξερει ασ μου στειλει προσωπικο μηνυμα!!! ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα κοριτσια! ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας ανακινοσω πως τα καταφεραμε και οτι εδω και 12 μερες πεταω στα συνεφα απο ευτυχεια με το νεο μελος της οικογενειας μου τη κορουλα μου:P!!! Οσον αφορα των κ. Κουτρουμανη για μενα προσωπικα ειναι ο επιγηος θεος μου και κατι παραπανω!!! επι 9 μηνες ηταν δηπλα μου και η αποκοριφωση το τελικο σταδιο του τοκετου και της καισαρικης(εχω το πρωτο μου παιδακι που το ειχα γεννιση με καισαρικη τελειομηνη κυηση 2-10:D στο νοσοκομειο καλαματας το δευτερο 30 ευδομαδων φυσιολογικος τοκετος στο αλεξανδρας 1-12 ομως δεν τα καταφερε:( και η μπεμπα 8-13 37 εβδομαδων κ 4 ημερων ξεκινησαμε με σησπασης περασαμε ολες της ωδηνες λογων που μου ειχε χωριγηθει κορτιζωνη για το αναπνευστικο του μωρου και οταν ημασταν ετημοι μπηκαμε χειρουργειο!!!:P)ο ανθροπως δεν χειρουργει κενταει μηλαμε το απογευμα γεννησα στης 5:30 και την επομενη στης 9 το πρωι σηκωθικα και περπατουσα κανονικα μου αφερεσαν τους ορους τον ουροκαθετιρα ολα ημουν λες και δεν ειχα κανει χειρουργειο ενω στη πρωτη καισαρικη υποφερα παρα πολυ!!! οσες μερες εμεινα στο αλεξανδρας περνουσε και με παρακωλουθουσε τωρα στης 40 μερες θ ανεβω να με δει! οσο για το θεμα της αναμωνης στα ραντεβου τ απογευματινα δεν ειναι τπτ εγω 3 ωρες δρομο εκανα και μετα οσο χρειαζοταν περιμενα ομως αξιζε των κοπο:wink:! οσον αφορα την αμοιβη δεν περνει κεφαλια κοριτσια μην σκατε αλλα θα δειτε πως αξιζει παρα πολλα σαν ανθροπως κυριος κι ως επιστημωνας!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια γεια σας και απο μενα ! μολισ εμαθα οτι ειμαι εγκυοσ και ξεκινησα με τον κουτρουμανη. εχω ακουσει τα καλυτερα γιαυτον αλλα στο φορουμ που διαβαζω δεν ειδα καμια να γεννησε με φυσδιολογικο τοκετο μαζι του. τι γινεται? ξερετε αν ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου? αν γνωριζεται κατι θα ηθελα να μου πειτε γιατι εχω αρχισει να αγχωνομαι λιγακι. ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!Ο Κουτρουμάνης όχι απλά είναι υπέρ του φυσ.τοκετού,αλλά ξεγενναει με φυσιολογικό εκεί που οι άλλοι κάνουν καισαρική! Για παράδειγμα,μεγάλα μωρά,μωρά που κατεβαίνουν ανάποδα και,φυσικά,όταν έχει προηγηθεί καισαρική στην ίδια μητέρα!Γέννησα και τα δύο μου παιδιά σε αυτόν και τον λατρεύουμε οικογενειακώς!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!Ο Κουτρουμάνης όχι απλά είναι υπέρ του φυσ.τοκετού,αλλά ξεγενναει με φυσιολογικό εκεί που οι άλλοι κάνουν καισαρική! Για παράδειγμα,μεγάλα μωρά,μωρά που κατεβαίνουν ανάποδα και,φυσικά,όταν έχει προηγηθεί καισαρική στην ίδια μητέρα!Γέννησα και τα δύο μου παιδιά σε αυτόν και τον λατρεύουμε οικογενειακώς!

 

μανουλα για παντα σευχαριστω. χαιρομαι πολυ γιαυτα που μου λεσ! ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη συν οτι φοβαμαι κ τα νοσοκομεια γενικα εχω χασει λιγο την μπαλα... εσυ ειχες κ μαια την ωρα του τοκετου?θα ηθελα αν δεν σου κανει κοπο να μου πεις για την ωρα του τοκετου .. αν εκανεσ επισκλυριδιο...ενιωσες πολλουσ πονουσ... εντομεταξυ εγω για να παω στο νοσοκομειο θελω τουλαχιστον μια ωρα λογου κινησης κ σκεφτομαι αν με πιασουν οι πονοι θα προλαβω??βεβαι ολα αυτα δεν τα συζητησα με τον γιατρο μου ακομη.. θα με περασει για τρελη αν κατσω απο τωρα να τον ρωταω γιαυτα... και γιαυτο αν μου απαντουσες θα χαιρομουν πολυ! και σορυ για το μακροσκελεσ μηνυμα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
μανουλα για παντα σευχαριστω. χαιρομαι πολυ γιαυτα που μου λεσ! ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη συν οτι φοβαμαι κ τα νοσοκομεια γενικα εχω χασει λιγο την μπαλα... εσυ ειχες κ μαια την ωρα του τοκετου?θα ηθελα αν δεν σου κανει κοπο να μου πεις για την ωρα του τοκετου .. αν εκανεσ επισκλυριδιο...ενιωσες πολλουσ πονουσ... εντομεταξυ εγω για να παω στο νοσοκομειο θελω τουλαχιστον μια ωρα λογου κινησης κ σκεφτομαι αν με πιασουν οι πονοι θα προλαβω??βεβαι ολα αυτα δεν τα συζητησα με τον γιατρο μου ακομη.. θα με περασει για τρελη αν κατσω απο τωρα να τον ρωταω γιαυτα... και γιαυτο αν μου απαντουσες θα χαιρομουν πολυ! και σορυ για το μακροσκελεσ μηνυμα....

 

ΑΓΑΠΙΤΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ! ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΠΤ. ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!:D ΟΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΑΖΩ ΜΕ ΤΠΤ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο κ. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΙΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 15 ΩΡΕΣ! ΚΑΤΑΡΧΑΣ Θ ΑΚΟΥΣ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕΙ ΣΕ ΟΛΑ (ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑΤΡΟΥ) ΑΠΟ ΠΗΡΑ ΣΟΥ ΜΗΛΑΩ ΕΖΗΣΑ 25 ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΤΟΥ! ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Μ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΘΑ ΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΙ ΕΚΑΤΟ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΠΤ. ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΤΗΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΑΛΩΣΤΕ ΠΑΙΔΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ?:wink: ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΡΩΜΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Θ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΡΗΣΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΠΤ!!!:P ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΠΕΡΙΘΟΡΙΟ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΙΣ ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΕΓΩ ΣΤΗΣ 19-8-13 ΣΤΗΣ 22:00 Μ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗ 1:00 ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ 20-8-13 ΕΚΑΝΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΘΗΝΑ! ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ! :lol: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ:cool: ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Μ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:grin:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...