Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΣ Κ ΒΡΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ..ΕΙΜΑΙ 21 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟ ΤΑ 14 ΜΟΥ(ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!)ΚΑΙ ΣΤΑ 18 ΜΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ(5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ)..ΣΥΖΗΣΑΜΕ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑ 19 ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ..Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ???ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΤΑΝΕ..ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ..ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ..15 ΣΕΠΤΕΜΡΙΟΥ 2009 ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..Η ΘΛΙΨΗ?Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ?ΤΟ ΚΕΝΟ ΜΟΥ?ΑΒΑΣΤΑΧΤΑ ΟΛΑ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ..Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ:ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΥΣ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ..ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΑΥΜΑ..ΑΛΛΑΞΑ ΧΑΠΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ,ΑΓΩΝΙΟΥΣΑ... ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ..ΤΙΠΟΤΑ...23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ,ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ..ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΕΝΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ,ΕΙΧΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΕΚΡΟ..ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ,ΑΠΟΞΕΣΗ..ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ..ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ?...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΞΑΝΑΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ..ΤΙΠΟΤΑ..(ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΤΗΜΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΔΕΙΧΝΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ,ΕΒΛΕΠΕ ΟΤΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΕΘΑΙΝΩ,ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ,ΚΙ ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΠΕΡΑΣΑ ΜΗΝΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕ ΚΑΝ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ..ΠΕΘΑΙΝΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ)ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ..ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ.ΕΙΧΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ,ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ,ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ,ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ..ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕ ΚΑΤΑΡΡΑΚΩΣΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ??ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ,ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ,ΣΤΗΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΑΘΗΝΑ(ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΜΑΣΤΕ)..ΚΑΝΑΜΕ ΝΗΣΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΚΑΛΟΓΡΙΕΣ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ..Κ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ... ΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΩ..ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ 1,5 ΧΡΟΝΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ..ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΠΟΝΑΩ,ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ?ΜΠΟΡΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ..ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ.Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΨΥΧΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΖΗΣΑ,ΠΟΥ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ..ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΖΩΗ ΜΟΥ,Σ'ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γλυκο μου κοριτσι ο πονος ειναι μεγαλος αν και δεν τον εχω νιωσει και ευχομαι ποτε να μην το ξανανοιωσεις,δεν εχω λογια και δεν χρειαζονται απλα ηθελα να σου πως πρεπει παντα να εχεις πιστη ο θεος ειναι μεγαλος και εσυ εισαι ενα νεοτατο κοριτσι στο ανθος τησ ηλικιας σου προσπαθησε να απαλυνεις τον πονο σου για να μπορεσεις να δεχθεις το επομενο αγγελουδι που θα σου στειλει συντομα ο θεοςΕιμαι σιγουρη πως το λουλουδι σου σε βλεπει και θα σου στειλει μια ψυχουλα που θα σου δωσει την διπλη αγαπη,την αγαπη που σου εχει αυτο αλλα και την αγαπη του επομενου,πιστεψε το και θα δεις ολα θα σου ερθουν,ευχομαι παντα να εισαι ευτυχισμενη και πολυ συντομα να κρατας στην αγκαλια σου το ονειρο σου,Σε φιλω και αν ησουν κοντα θα σου εκανα και μια πολυ σφιχτη αγκαλια σαν να ησουν η αδερφη μου γιατι εχετε την ιδια ηλικια,να προσεχεις

Link to comment
Share on other sites

Καρδουλα πονεμενη διαβασα οσα εγραψες και με συγκινησες πολυ.

Εκανες πολυ καλα που τα μοιραζεσαι με τοσες γυναικες εδω μεσα που θα σου πουν αντιστοιχες ιστοριες και θα σου δωσουν κουραγιο και πολυ δυναμη!!!

 

Ηθελα να σε ρωτησω, αλλα δεν θελω να φανω αδιακριτη..τι εννοεις οτι ο αντρας σου δεν σε στηριξε;

 

κινουμαι στον χωρο της υγειας και ηθελα να σου προτινω να πας σε καποιον ειδικο.το εχω δει παρα πολλες φορες στον χωρο της εργασιας μου οτι οι ψυχολογοι και συμβουλοι γαμου βοηθουν πολυ τα ζευγαρια μετα απο τετοιες καταστασεις.

Μη με παρεξηγησεις, αλλα νομιζω οτι ολη σου η καθημερινοτητα ειναι καταθλιπτικη. θελω να σκεφτεις και αναλογιστεις πως ειναι η μερα σου;

 

μπορεις να αλλαξεις το συναισθημα αυτο, μιλωντας στον ειδικο, σαν εξομολογηση ενα πραγμα, να τα βαλεις κατω, να στηριχτεις στα ποδια σου, να ξεκινησεις παλι απο την αρχη!

 

ο θεος ειναι μεγαλος και θα κρατησεις στα χερια σου ενα γερο μπεμπακι.

εισαι πολυ νεα για να απογοητευεσαι.

 

Χρειαζεσαι βοηθεια καδουλα μου! Σωσε την ψυχουλα σου πρωτα, ερωτευτειτε ξανα κι απο την αρχη και ξεκινηστε χερακι χερακι για μια νεα προσπαθεια.

 

ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!! εχε πιστη!!!!!!

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

Καρδουλα πονεμενη διαβασα οσα εγραψες και με συγκινησες πολυ.

Εκανες πολυ καλα που τα μοιραζεσαι με τοσες γυναικες εδω μεσα που θα σου πουν αντιστοιχες ιστοριες και θα σου δωσουν κουραγιο και πολυ δυναμη!!!

 

Ηθελα να σε ρωτησω, αλλα δεν θελω να φανω αδιακριτη..τι εννοεις οτι ο αντρας σου δεν σε στηριξε;

 

κινουμαι στον χωρο της υγειας και ηθελα να σου προτινω να πας σε καποιον ειδικο.το εχω δει παρα πολλες φορες στον χωρο της εργασιας μου οτι οι ψυχολογοι και συμβουλοι γαμου βοηθουν πολυ τα ζευγαρια μετα απο τετοιες καταστασεις.

Μη με παρεξηγησεις, αλλα νομιζω οτι ολη σου η καθημερινοτητα ειναι καταθλιπτικη. θελω να σκεφτεις και αναλογιστεις πως ειναι η μερα σου;

 

μπορεις να αλλαξεις το συναισθημα αυτο, μιλωντας στον ειδικο, σαν εξομολογηση ενα πραγμα, να τα βαλεις κατω, να στηριχτεις στα ποδια σου, να ξεκινησεις παλι απο την αρχη!

 

ο θεος ειναι μεγαλος και θα κρατησεις στα χερια σου ενα γερο μπεμπακι.

εισαι πολυ νεα για να απογοητευεσαι.

 

Χρειαζεσαι βοηθεια καδουλα μου! Σωσε την ψυχουλα σου πρωτα, ερωτευτειτε ξανα κι απο την αρχη και ξεκινηστε χερακι χερακι για μια νεα προσπαθεια.

 

ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!! εχε πιστη!!!!!!

 

 

αφου θα συμφωνησω απολυτα θελω να συμπληρωσω οτι εισαι πολυ μικρη και πρεπει να κανεις πολυ κουραγιο και πολυ υπομονη...η Παναγια γρηγορα θα γεμισει την κοιλιτσα σου απλα πρεπει να ηρεμησεις και να σκεφτεις και λιγο θετικα..

μην βαραινεις την ψυχουλα του παιδιου που εφυγε..δεν πρεπει ..

με εχεις συγκινησει απιστευτα ..μεινε δυνατη μην λυγιζεις και ολα ειναι θεμα χρονου..

θα ειμαστε εδω για σενα .

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΣ Κ ΒΡΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ..ΕΙΜΑΙ 21 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟ ΤΑ 14 ΜΟΥ(ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!)ΚΑΙ ΣΤΑ 18 ΜΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ(5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ)..ΣΥΖΗΣΑΜΕ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑ 19 ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ..Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ???ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΤΑΝΕ..ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ..ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ..15 ΣΕΠΤΕΜΡΙΟΥ 2009 ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..Η ΘΛΙΨΗ?Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ?ΤΟ ΚΕΝΟ ΜΟΥ?ΑΒΑΣΤΑΧΤΑ ΟΛΑ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ..Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ:ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΥΣ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ..ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΑΥΜΑ..ΑΛΛΑΞΑ ΧΑΠΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ,ΑΓΩΝΙΟΥΣΑ... ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ..ΤΙΠΟΤΑ...23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ,ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ..ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΕΝΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ,ΕΙΧΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΕΚΡΟ..ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ,ΑΠΟΞΕΣΗ..ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ..ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ?...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΞΑΝΑΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ..ΤΙΠΟΤΑ..(ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΤΗΜΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΔΕΙΧΝΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ,ΕΒΛΕΠΕ ΟΤΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΕΘΑΙΝΩ,ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ,ΚΙ ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΠΕΡΑΣΑ ΜΗΝΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕ ΚΑΝ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ..ΠΕΘΑΙΝΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ)ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ..ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ.ΕΙΧΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ,ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ,ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ,ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ..ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕ ΚΑΤΑΡΡΑΚΩΣΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ??ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ,ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ,ΣΤΗΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΑΘΗΝΑ(ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΜΑΣΤΕ)..ΚΑΝΑΜΕ ΝΗΣΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΚΑΛΟΓΡΙΕΣ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ..Κ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ... ΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΩ..ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ 1,5 ΧΡΟΝΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ..ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΠΟΝΑΩ,ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ?ΜΠΟΡΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ..ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ.Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΨΥΧΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΖΗΣΑ,ΠΟΥ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ..ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΖΩΗ ΜΟΥ,Σ'ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ..

καρδουλα πονεμενη η αληθεια ειναι πωσ δεν μπορω να σε νιωσω.ο θεοσ εμενα δεν μου εχει στειλει ακομα παιδακι αν και `περναω δυσκολεσ μερεσ και μηνεσ.ολα για τον ανθρωπο ειναι.καλα εκανεσ και πηγεσ στην αγ.ειρηνη πηγα και εγω και προσευχηθηκα με κλαματα στα ματια και ξερω πωσ θα με βοηθησει το νιωθω.μην απελπιζεσαι ο θεοσ θα σου στειλει παιδακι και ολα θα πανε καλα.οσο για τον ανδρα σου ποναω και αυτοσ και δεν τ αντεχει..οι ανδρεσ ειναι διαφορετικοι.να προσευχεσαι και ολα θα πανε καλα.μην στεναχωριεσαι μονο καλο δεν σου κανει...:lol:να χαμογελας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ...

ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ 9ο ΜΗΝΑ..Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ Κ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΑ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ...ΔΕ ΛΕΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΗΜΑ Κ ΟΤΙ ΔΕ ΠΛΗΓΩΘΗΚΕΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΕΡΝΑ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.

Link to comment
Share on other sites

λυπαμαι πολυ και σε καταλαβαινω πως νιωθεις! Ειστε πολυ πολυ νεο ζευγαρι και αν εχεις πιστη ο χρονος με τη βοηθεια του Θεου θα σου δωσει ενα μωρακι στην αγκαλια σου! Κι εγω ειμαι παιδι που η μαμα μου με ειχε ταξει στην Αγ.Ειρηνη.Εχε πιστη και το πιο σημαντικο ηρεμησε και προσπαθησε να μην αγχωνεσαι! Για να μεινεις εγκυος ειναι σημαντικος παραγοντα να εισαι ηρεμη εσυ πρωτα και μετα να εισαι καλα με τον αντρα σου.........οποτε ηρεμησε συγκεντρωσου σε εσας τους δυο και ολα θα σου φαινονται μελλοντικα σαν ενα κακο ονειρο του παρελθοντος!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκο, ξερω πως νιωθεις. :(

Η απωλεια αυτη, ακομα κι'αν ειναι τοσο νωρις οπως συνεβη σε σενα, ειναι ενα βαρυ φορτιο πονου που θα το κουβαλας παντα. Ακομα κι'όταν ερθει το μωρακι σου, αυτο δε θα σβησει απλα θα μαλακωσει πολυ.

Εισαι πολυ μικρη κι'αυτο ειναι εξαιρετικα παρηγορο.

Σε μενα συνεβη στα 37 μετα απο χρονια προσπαθειων με εξωσωματικη. Κι'ομως η Παναγια δεν ξεχναει κανεναν. Ειμαστε πολλοι και δεν μας προλαβαινει παντα την ωρα που θα θελαμε αλλα αργα ή γρηγορα θα σου χαρισει αυτο που τοσο επιθυμεις.

Να εχεις πιστη και να προσπαθησεις να κανεις πραγματα που θα κρατανε το μυαλο σου "απασχολημενο".

Σου στελνω μια ζεστη αγκαλια.

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ..nikena ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΛΙΩΝΩ,ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ,ΜΕΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ..ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ''ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ''...ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙ,7 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..ΟΤΑΝ ΗΜΟΥ 14 ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ Κ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ..Μαρια2010 ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ,ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ..demi ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΒΑΡΑΙΝΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΔΑΚΡΥΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..pinakiii Ο ΠΟΝΟΣ Σ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ..Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ..ερινα ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ Σ ΦΕΡΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..Εν ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ,ΠΟΝΑΩ,ΥΠΟΦΕΡΩ,ΛΙΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΚΥΛΑΝΕ ΠΟΤΑΜΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ..ΚΙ ΟΜΩΣ...ΕΦΤΑΣΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ..ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΩ,ΠΟΣΟ..ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ..ΠΟΝΑΩ..ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ,ΦΟΡΑΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ,ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ Κ ΘΛΙΨΗ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΔΥΝΑΤΗ,ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ...(ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΝΑΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ)ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ..ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκο, ξερω πως νιωθεις. :(

Η απωλεια αυτη, ακομα κι'αν ειναι τοσο νωρις οπως συνεβη σε σενα, ειναι ενα βαρυ φορτιο πονου που θα το κουβαλας παντα. Ακομα κι'όταν ερθει το μωρακι σου, αυτο δε θα σβησει απλα θα μαλακωσει πολυ.

Εισαι πολυ μικρη κι'αυτο ειναι εξαιρετικα παρηγορο.

Σε μενα συνεβη στα 37 μετα απο χρονια προσπαθειων με εξωσωματικη. Κι'ομως η Παναγια δεν ξεχναει κανεναν. Ειμαστε πολλοι και δεν μας προλαβαινει παντα την ωρα που θα θελαμε αλλα αργα ή γρηγορα θα σου χαρισει αυτο που τοσο επιθυμεις.

Να εχεις πιστη και να προσπαθησεις να κανεις πραγματα που θα κρατανε το μυαλο σου "απασχολημενο".

Σου στελνω μια ζεστη αγκαλια.

 

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΙ ΕΣΥ.ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ..ΕΚΑΝΕ 16 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ(ΕΙΜΑΙ ΔΙΔΥΜΗ)ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ,ΜΕΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ,ΗΡΘΑΝ ΔΥΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΣΠΟΡΑΚΟΣ..ΥΠΟΜΟΝΗ,Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κούκλα μου,καταλαβαίνω τον πόνο της απώλειες.Από το μήνυμα σου ''αντίκρισα'' μια κοπέλα 21 χρόνων σπασμένη σε κομμάτια.Ο κάθε άνθρωπος βιώνει διαφορετικά το πένθος.Είσαι μικρή για να σταματήσει όλη σου η ζωή σε ένα αγγελάκι που ξαναγύρισε στον ουρανό.Δεν πρέπει να σε χαροποιεί μόνο το ενδεχόμενο μιας νέας εγκυμοσύνης.Είσαι σε μια ηλικία που θα ήθελαν πολλοί να ξαναγυρίσουν.Μπορείς να κάνεις τα πάντα.Ρίξε το βάρος αλλού!Ενδεχομένως στις σπουδές σου,στη δουλειά σου...σε κάτι παραγωγικό που να σε κάνει ευτυχισμένη!Μην παραμελείς την σχέση με το σύντροφο σου.Προφανώς εκείνος το ξεπέρασε γρηγορότερα και τώρα σε χρειάζεται πίσω.Η ζωή σου συνεχίζεται,όπως εκατομμύρια άλλων γυναικών που έχασαν ένα μωρό αλλά ξαναχαμογέλασαν!Διασκέδασε...βγες με φίλους.Πήγαινε ένα ταξίδι με τον άντρα σου.Κάνε ό,τι σε χαλαρώνει.Το δεύτερο μωρό μου ''πιάστηκε'' όταν ήμασταν και οι δύο απόλυτα χαλαροί.Τα διάφορα μήλα,τα τεστ ωορρηξίας κτλ. μόνο να διογκόσουν το άγχος σου θα καταφέρουν.Ζωντανό παράδειγμα φίλη μου που όσο αγχωνόταν και σκεφτόταν ΜΟΝΟ την εγκυμοσύνη δεν έμενε έγκυος.Την πήρε ο άντρας της και πήγαν ένα ταξίδι στα ελληνικά νησιά και γυρίσανε τρεις στο σπίτι τους.Διασκέδαζε όμως,δεν σκεφτόταν το μωρό.

Καλή τύχη!

byhrp3.png

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ξερω τι νιωθεις και το εχω περασει και εγω, για την ακριβεια ειμαι ακριβως στην ιδια κατασταση!!! Εχασα ενα μωρακι τον Σεπ 09 και απο το Ιαν 10 που ξαναπροσπαθουμε δεν ερχετε!!! Αλλα θα σου πω το εξης πριν λιγο καιρο νομιζα οτι τα ειχα καταφερει και οταν αδιαθετησα αρχισα να κλαιω παρα πολυ με αποτελεσμα ο αντρας μου να νευριασει και να μην μου μιλαει (οπως ελεγα και εγω να μην με καταλαβαινει) Τελικα οταν μιλησαμε γυρισε και μου ειπε οτι δεν μπορει να με βλεπει να γ@μ@ω τον εαυτο μου, να αυτοκαταστρεφομαι γιατι αυτος δεν μπορει να με βοηθησει και στεναχωριεται πιο πολύ!!! Ειστε πολύ μικροι και εγω θα σου προτινα να βρεις τροπους να ξεσκας να κανεις πραγματα που σου αρεσουν να κανονισεις διακοπές!!!! Μην το βαλει στοχο της ζωης σου αυτο θα ερθει (ξερει το δρομο) αλλα θα ερθει οποτε θελει αυτό!!!! Ερχετε καλοκαιρι βγες για καφεδες τα χρονια δεν γυρναν πισω και εσυ εισαι σε μια υπεροχη ηλικια!!!! Καλή επιτυχια

dum spiro spero

Οσο ζω ελπίζω

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να σκέφτεσαι πως αφού μπόρεσες να μείνεις μια φορά έγκυος σημαίνει πως θα μπορέσεις και δευτερη!Βλέπεις πως όλη σου η στάση δεν σε βοηθάει πουθενά.Μάλωσες με τον άντρα σου,είσαι χάλια ψυχολογικά,ήρθες δυο φορές κοντά στον θάνατο,δεν μπορείς να συλλάβεις....Γιατί δεν προσπαθείς ν'αλλάξεις;Φυσικά δεν υπάρχει κουμπί για να πατήσεις και ν'αλλάξει η διαθεσή σου αλλα φρόντισε να κάνεις πράγματα που σ'ευχαριστούν και σου απασχολουν το μυαλό.Μην λες συνέχεια στον ευατό σου ωχ τι είναι αυτό που με βρήκε;τι έπαθα;τι θα γίνει τώρα;Θα σηκώνεσαι κάθε πρωί,θα κάνεις το σταυρό σου και θα λες θεέ μου μη με ξεχάσεις όπως δεν σε ξεχνάω και εγώ και θα ρίχνεις και ενα μεγάλο χαμόγελο.Θα δεις θα έρθει η μέρα που θα πλημμυρίσεις απο χαρά και πάλι.

Να φροντίζεις τον εαυτό σου τόσο σωματικά όσο και ψυχολογικά για να είναι έτοιμος να δεχτεί το μικρό σου σποράκι!!!Μην απελπίζεσαι

fVLTp2.png

ο Αργύρης μου γεννήθηκε 10/10/10

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ..nikena ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΛΙΩΝΩ,ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ,ΜΕΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ..ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ''ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ''...ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙ,7 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..ΟΤΑΝ ΗΜΟΥ 14 ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ Κ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ..Μαρια2010 ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ,ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ..demi ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΒΑΡΑΙΝΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΔΑΚΡΥΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..pinakiii Ο ΠΟΝΟΣ Σ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ..Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ..ερινα ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ Σ ΦΕΡΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..Εν ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ,ΠΟΝΑΩ,ΥΠΟΦΕΡΩ,ΛΙΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΚΥΛΑΝΕ ΠΟΤΑΜΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ..ΚΙ ΟΜΩΣ...ΕΦΤΑΣΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ..ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΩ,ΠΟΣΟ..ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ..ΠΟΝΑΩ..ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ,ΦΟΡΑΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ,ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ Κ ΘΛΙΨΗ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΔΥΝΑΤΗ,ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ...(ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΝΑΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ)ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ..ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ..

καλημερα ελπιζω να ναι μια μερα γεματη χαρα .μην στεναωριεσαι ο θεοσ δεν ξεχνα.ολα για καποιο λογο γινονται .κουραγιο και να σε διπλα στον ανδρα σου αυτοι μασ στηριζουν πολυ περισσοτερο απ οτι καταλαβαινουμε.η αφαιρεση τησ ζωησ μασ ειναι δειλεια και πρεπει να χουμε δυναμη γι αυτουσ που μασ αγαπανε......:D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου καταλαβαινω οτι πονας αλλά απο την αλλη με φοβιζει λιγο οτι σε εχει καταβαλει τοσο πολυ μετα απο 1,5 χρονο και συμφωνω απολυτα με την nikena οτι ισως πρεπει να δεις καποιον ειδικο.

Εισαι παρα πολυ μικρη ακομα στην ανοιξη της ζωης σου ειναι κριμα να χασεις αυτα τα χρονια μεσα στην καταθλιψη στην οποια νομιζω οτι βρισκεσαι ,περα απο το μωρο που θα ερθει ( εχεις τοσα χρονια μπροστα σου ) εισαι σε μια ηλικια για δημιουργια ,σπουδες, διασκεδαση ,ταξιδια ,ερωτα μη τα χασεις ολα αυτα .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!κοριτσακι μου γλυκο εδω μεσα θα βρεις πολλες κοπελες με παρομοιες ιστοριες ή ακομα κ με ποιο δυσκολες ιστοριες,ολες αλλωστε προσπαθουμε για το ονειρο της ζωης,της νεας ζωης!!!!!

εμεινα εγκυος,εζησα μια ασχημη εγκυμοσυνη για 5μηνες κ τελικα γεννησα προωρα χωρις να καταφερω ποτε να αγκαλιασω το μικρο μου κοριτσακι...τωρα ενα χρονο μετα ξεκινησα τις προσπαθειες κ μεσα μου πιστευω πως θα τα καταφερω,δεν μπορει θα ζησω το θαυμα της ζωης!!!!

μην το βαζεις κατω,ολα θα περασουν κ το μωρακι σου θα ρθει,θα σου δωσει την χαμενη σου χαρα...ομως παλεψε το,εισαι τοσο μικρουλα,γλεντησε την καθε μερα σου κ ειμαι σιγουρη πως οταν πιανουμε την ευτυχια απο το χερι τοτε ενα μαγικο ραβδακι μας φερνει τα καλυτερα!!!

να εισαι γερη κ ολα θα γινουν οπως πρεπει!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ ποσο σε καταλαβαινω ειμαι 23 χρονων κ εχω 3 παιδακια.πριν 4 μηνες ημουν παλη εγκυος δεν σας κρυβω πως ανχωθηκα αλλα οσο περνουσαν οι μερες ολο και μου αρεσε πως θα εκανα ενα ακομα μωρο ο αντρας μου πεταγε απο τ χαρα του.παω στο γιατρο ολα οκ την επομενη μερα βλεπω αιμα ο γιατρος μου λεει ξεκουραση δεν ανχωθηκα γιατι κ στα αλλα 3 ειχα αιμα ημουν 2 βδομ.στο κρεβατι κ τ αιμα ν ρεει.πηγα σ εκανα κεντρο κ εκανα υπερηχο το μωρο σου ειναι νεκρο ετσι απλα μου τ ειπε εκεινος ο γιατρος απο εκεινη τ στιγμη αλλαξαν τ παντα στη ζωη μου.πονεσα εκλαψα ελεγα γιατι θεε μου.μεχρι που μια μερα τ λογια τ κορης μου μ ξυπνησαν μαμα δεν μας δεν μας φροντιζεις οπως παλια δ μας αγαπας οπως παλια.και εγω επρεπε ν απολογιθω αλλα τ ν πεις σε ενα παιδι 5 χρονων.ακομα δεν το εχω ξεπεραση αλλα καταλαβα πως ηταν θελημα θεου και πως οπου και να ειναι θα ειναι καλα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ...ΜΕ ΤΟΣΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΝΙΩΘΩ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ..tsixlofouska ΕΙΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ,ΣΩΜΑΤΙΚΑ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΣ ΜΟΥ ΝΑ ''ΕΠΙΒΙΩΣΩ'' Σ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ''ΩΚΕΑΝΟ'' ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ..ΘΕΩΡΗ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ,ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΩ ΛΙΓΟ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ Κ ΤΡΩΓΟΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΞΕΡΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΘΑ ΕΣΦΙΓΓΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΚΙ ΕΓΩ..magda TS ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ..ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ,ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ,ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΕΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΕΝΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ,ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ''ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ''..ΜΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ..ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΘΕΙ..ΚΑΙ ΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΤΟΣΟ ΒΥΘΙΖΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΛΙΨΗ ΜΟΥ..ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ,ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΑΤΙΚΑ Κ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΕΙΝΩ..chrisa1980 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ,ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ..ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΠΟΛΥ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ..ερινα ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΔΕΙΛΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..mousmoulitsa ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΕΙΔΙΚΟΥ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..ΑΝΝΑ4 ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΩΝ ΣΑΣ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ..ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΣΥ,ΚΙ ΕΓΩ,Κ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ..ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ,ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΥΛΑΝΕ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ..βιολετα3 ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΝΩ ΖΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ..ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ,ΕΧΕΙΣ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ..ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΕΖΗΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΜΩΡΟ..ΦΥΣΙΚΑ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ,ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ 3 ΖΩΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ..ΣΦΙΓΓΕΙΣ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ??ΓΙΑ ΜΕΝΑ??ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΘΕΛΩ..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ...ΜΕ ΤΟΣΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΝΙΩΘΩ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ..tsixlofouska ΕΙΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ,ΣΩΜΑΤΙΚΑ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΣ ΜΟΥ ΝΑ ''ΕΠΙΒΙΩΣΩ'' Σ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ''ΩΚΕΑΝΟ'' ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ..ΘΕΩΡΗ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ,ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΩ ΛΙΓΟ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ Κ ΤΡΩΓΟΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΞΕΡΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΘΑ ΕΣΦΙΓΓΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΚΙ ΕΓΩ..magda TS ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ..ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ,ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ,ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΕΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΕΝΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ,ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ''ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ''..ΜΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ..ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΘΕΙ..ΚΑΙ ΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΤΟΣΟ ΒΥΘΙΖΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΛΙΨΗ ΜΟΥ..ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ,ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΑΤΙΚΑ Κ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΕΙΝΩ..chrisa1980 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ,ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ..ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΠΟΛΥ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ..ερινα ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΔΕΙΛΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..mousmoulitsa ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΕΙΔΙΚΟΥ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..ΑΝΝΑ4 ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΩΝ ΣΑΣ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ..ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΣΥ,ΚΙ ΕΓΩ,Κ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ..ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ,ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΥΛΑΝΕ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ..βιολετα3 ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΝΩ ΖΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ..ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ,ΕΧΕΙΣ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ..ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΕΖΗΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΜΩΡΟ..ΦΥΣΙΚΑ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ,ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ 3 ΖΩΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ..ΣΦΙΓΓΕΙΣ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ??ΓΙΑ ΜΕΝΑ??ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΘΕΛΩ..

καταρχας καλησπερα!και παλι εδω κ αυτο γιατι τα λογια σου μου δειχνουν τεραστια απογοητευση...και να σου πω την αληθεια δεν πρεπει.το να σου ξαναπω οτι εισαι παρα πολυ μικρη μαλλον περιττο γιατι στο λενε ολες οι κοπελες παραπανω αλλα κοιταξε να το συνειδητοποιησεις τωρα που ειναι νωρις δεν ειναι απλα λογια αλλα ουσιατικα λογια.η φραση σου οτι δεν υπαρχει λογος να συνεχισεις για σενα ειναι τρομερη.....το παιδακι σου δεν γυριζει πισω και ετσι θα ναι παντα θα ερθουν αλλα ειναι στο χερι σου να τα αποκτησεις κ στο χερι κανενος αλλου.δε ξερω αν εδωσες σημασια στα λογια μου παραπανω αλλα ειχαν το λογο τους..οπως σου ειπα εχασα το αγορακι μου 9 μηνων!το ενιωθα τα ειχα ετοιμασει ολα παντου παιχνιδια ειχα προετοιμαστει για ολα...και το χειροτερο δεν ειχε προβλημα αλλα απλα ετσι........χαθηκε.η ζωη ειναι πολυ μικρη και μη τη χαραμιζεις σε πραγματα που δεν εχουν επιστροφη στα λεω αυτα γιατι θα μπορουσα να ειμαι σε χειροτερη μοιρα απο σενα πολυ ευκολα αλλα δεν το βαζω κατω...κοιταω μπροστα...φυλαω ολα τα πραγματα ολες τισ στιγμες...ειναι ολα ετοιμα να υποδεχτουν το νεο μου μωρακι οταν αυτο θελησει να ερθει.

ο αντρας σου αν δε σε ξερει τοσα χρονια που ειστε μαζι ειλικρινα εχει προβλημα(!!!)να κατσεις κ να του εξηγησεις πως θες να σου φερθει κ να μην περιμενεις απ αυτον να το μαντεψει!δωστου τη λυση εσυ να σε βοηθησει..παλεψε για σενα γιατι κανενας δε θα σε καταλαβει...ποτε.οτι νιωθεις ειναι μοναδικο κ μονο εσυ το ξερεις και αν το βαλεις τωρα κατω ΖΗΤΩ ΠΟΥ ΚΑΗΚΕΣ ετσι ειναι ψεμματα να σου πω???

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΣ Κ ΒΡΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ..ΕΙΜΑΙ 21 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟ ΤΑ 14 ΜΟΥ(ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!)ΚΑΙ ΣΤΑ 18 ΜΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ(5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ)..ΣΥΖΗΣΑΜΕ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑ 19 ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ..Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ???ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΤΑΝΕ..ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ..ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ..15 ΣΕΠΤΕΜΡΙΟΥ 2009 ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..Η ΘΛΙΨΗ?Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ?ΤΟ ΚΕΝΟ ΜΟΥ?ΑΒΑΣΤΑΧΤΑ ΟΛΑ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ..Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ:ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΥΣ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ..ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΑΥΜΑ..ΑΛΛΑΞΑ ΧΑΠΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ,ΑΓΩΝΙΟΥΣΑ... ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ..ΤΙΠΟΤΑ...23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ,ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ..ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΕΝΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ,ΕΙΧΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΕΚΡΟ..ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ,ΑΠΟΞΕΣΗ..ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ..ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ?...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΞΑΝΑΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ..ΤΙΠΟΤΑ..(ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΤΗΜΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΔΕΙΧΝΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ,ΕΒΛΕΠΕ ΟΤΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΕΘΑΙΝΩ,ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ,ΚΙ ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΠΕΡΑΣΑ ΜΗΝΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕ ΚΑΝ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ..ΠΕΘΑΙΝΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ)ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ..ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ.ΕΙΧΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ,ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ,ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ,ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ..ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕ ΚΑΤΑΡΡΑΚΩΣΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ??ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ,ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ,ΣΤΗΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΑΘΗΝΑ(ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΜΑΣΤΕ)..ΚΑΝΑΜΕ ΝΗΣΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΚΑΛΟΓΡΙΕΣ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ..Κ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ... ΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΩ..ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ 1,5 ΧΡΟΝΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ..ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΠΟΝΑΩ,ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ?ΜΠΟΡΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ..ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ.Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΨΥΧΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΖΗΣΑ,ΠΟΥ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ..ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΖΩΗ ΜΟΥ,Σ'ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ..

 

 

λυπάμαι πραγματικά για αυτό που σου συνέβει, αλλά θα πρέπει να φανείς δυνατή. Είναι κάτι που σου λένε όλοι, το ξέρω.. και αναρωτιέσαι πώς μπορείς να το κάνεις... Όμως πρέπει να αλλάξεις τη διάθεση σου για καλό δικό σου και για να μείνεις ξανά έγκυος!!! το να αγχώνεσαι δεν βοηθάει, ίσα ισα που χειροτερεύει τα πράγματα... ξέρεις ότι μπορείς να κάνεις παιδιά, γι' αυτό να είσαι θετική και χαρούμενη για να πανε όλα κατ΄ευχήν... Καλή τύχη και είμαι σίγουρη πως θα κρατήσεις ένα μωράκι στην αγκαλιά σου κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

καρδουλα μου γλυκια..πιστεψε με ο ειδικος θα σε βοηθησει...εχεις καταθλιψη ματια μου και πρεπει να το αντιμετωπισεις. εκανες ηδη 2 αποπειρες..και εχεις αυτοκτονικο ιδεασμο..δεν δισταζεις να το σκεφτεσαι..

 

τοτε που ειχες την εμπειρια ησουν παιδι, μπορει και ο ειδικος να μην ηταν ¨καλος¨

Πηγαινε σε καποιον και ζητα βοηθεια αμεσα! ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ!

 

ΣΩΣΕ τον εαυτο σου!

Μην πας σε ψυχολογο ή σε συμβουλο γαμου. Πηγαινε σε εναν ψυχιατρο, μην τρομαζεις με την ιδεα. Ειναι ο γιατρος που θα γιατρεψει την ψυχη σου.

Μπορει με ενα παρα πολυ ελαφρυ αγχολυτικο ή σταθεροποιητικο διαθεσης να επανερθεις και με ψυχοθεραπεια να δουλεψεις με τον εαυτο σου,να καταλαβεις ποια εισαι και τι θελεις..

 

Ισως να μην ξερεις καθολου τον εαυτο σου..θα εκπλαγεις οταν ανακαλυψεις ποσα μπορει να κανεις...

 

Οσο για τον αντρα σου...μπορει να μην ξερει πως να το διαχειριστει και να το παιζει ανετος του τυπου "ελα δεν εγινε και τιποτα,πως κανεις ετσι, βαρεθηκα τη θλιψη σου κτλ" και ο ιδιος να υποφερει και να σπαραζει κρυφα που σε χανει...

 

Μην χανεις τον αντρα και τη ζωη σου!

 

"ξυπνα", σηκω, γιατρεψου, πηγαινε σε ειδικο δεν σε παιρνει να κλαις αλλο...

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

κουραγιο!!και γω 2 φορες απεβαλλα και τωρα εχω 3 παιδακια!!

εισαι παρα πολυ μικρη ακομα?ποσο εισαι 20???τι λες τωρα!!θα κανεις μωρακι και μαλιστα συντομα θα το δεις!αρκει να το βγαλεις απο το μυαλο σου.οσο το σκεφτεσαι και αγχωνεσαι θα εχεις δυσκολιες στο να συλλαβεις!ειναι επιστημονικως τεκμηριωμενο αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσι μου συγνώμη αν θα φανώ σκληρή αλλά είχες μια αποβολή πριν 2 χρόνια και ακόμα αυτό σκέφτεσαι?Δεν είσαι 40 χρονών να πεις οτι στένεψαν τα περιθώρια και δεν θα μπορείς να κάνεις παιδί.Οι περισσότερες γυναίκες έχουν περάσει αυτό που πέρασες δεν χάθηκε ο κόσμος!Πρέπει να ηρεμήσεις μέσα σου για να έρθει ένα μωράκι!Ζήσε λίγο τη ζωή σου,βγες έξω, διασκέδασε και θα δείς τι εύκολα που θα έρθει και το μωρό!Δεν σταμάτησε η ζωή μας επειδή δεν πήγε καλά μια εγκυμοσύνη!Μη μιζεριάζεις τη ζωή σου για αυτό το γεγονός!Είναι κρίμα!Εγώ πριν 3 χρόνια στα 23 μου είχα χάσει δίδυμα στον 5ο μήνα!Και τώρα έχω ένα μωράκι που σε λίγες μέρες χρονίζει!Αυτά συμβαίνουν αλλά δεν κάνει να το αφήνουμε να μας παίρνει απο κάτω...το χάσαμε το παιχνίδι αλλιώς!

o30Sp3.png

 

 

 

cZW4p3.png

Link to comment
Share on other sites

για να παλλινδρομησει μια κυηση παει να πει πως η μητρα δεν αναγνωριζει το εμβρυο ως υγιες και βιωσιμο. σιγουρα υπηρχε καποιο προβλημα. σιγουρα πονας αλλα σκεψου και ποσες μανουλες εχασαν τα μωρα τους σε προχωρημενη εγκυμοσυνη ή τα γεννησαν και αναγκαστηκαν να τα αποχωριστουν μετα? η μαμα μου εχασε διδυμα αγορια 5,5 μηνων απο λαθος του γιατρου, της τα πηρε ζωντανα. με τα χιλια ζορια και με 9 μηνες κρεβατι καταφερε να κανει εμενα και μετα απο 4,5 χρονια τον αδερφο μου. περασαν 24 χρονια και ενα βραδυ ο αδερφος μου δεν ξαναγυρισε στο σπιτι. ειχε ενα θανατηφορο τροχαιο. πανω στην καλυτερη ηλικια, δεν προλαβε να ζησει τιποτα!!!κι ομως η μανα μου περνει κουραγιο, δε θελει να την λυπαται κανεις. αυτο πρεπει να κανεις κι εσυ, κι αν θελεις να γινεις συντομα μανουλα προσπαθησε να το ξεπερασεις. με το να κλαις ολη την ωρα και τον αντρα σου θα χασεις και σιγουρα δε θα καταφερεις αυτο που τοσο πολυ θελεις. παντα φιλικα οσα σου λεω απο μια γυναικα με πολυ πονο στην καρδια της. κανω ομως κουραγιο.

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ με τα κορίτσια οτι το άγχος μόνο αντίθετα αποτελέσματα θα φέρει.Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να δεις που σύντομα θα φουσκώσει η κοιλίτσα σου:)

Το μωράκι που έχασες πάντα θα το αγαπάς και θα πονάς γι'αυτό όμως πρέπει να συνεχίσεις τη ζωή σου.Μην το ξεχάσεις απλά συμβιβάσου με το γεγονός και προχώρα μπροστά.Οπως είδες και απο εμπειρίες άλλων γυναικών εδώ,δυστυχώς και τα δυσάρεστα είναι μέσα στη ζωή:(

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...