Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΗΝΑ ΟΚΤΩΒΡΗ


SEFI1911

Recommended Posts

Καλημέρα πέρα ως πέρα,

είπα να κάνω την αρχή γιατί δεν βλέπω να κουνιέται καμία σας...τεμπελούλες μου εσεις!!!!

Έλάτε λοιπόν μικροί και μεγάλοι να παίξουμε,να κουβεντιάσουμε,να γελάσουμε παρέα με καφεδάκι,χυμουλάκο,τοστάκι και ότι άλλο τραβάει η όρεξή σας (και κανένα αλμυρό δεν θα ήταν άσχημη ιδέα έ Νταφάκυ μου????) γιατί ψιλοχαθήκαμε βρε κορίτσια και δεν κάνει καλό ΓΕΝΙΚΑ!!!!!

 

Προτείνω λοιπόν την Κυριακή 18/10 κατά τις 18.30μμ

Τι λέτε?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

προς τα που λετε? εγω ειμαι ανατολικα-ανατολικα..

με τα μωρα μας? γιατι η μικρη μου δεν καθεται με κανεναν αλλον?

 

για κεντρο ή ανατολικά λέμε,εσύ πού μένεις???? εννοείτε οτι η συνάντηση θα είναι σε παιδότοπο για να έχουμε τα παιδιά (το έγραψα νομίζω βλ. τοστακι κ χυμουλάκο)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε

 

Κυριακή 18/10 κατά τις 18.30μμ στον παιδότοπο (????)

προτείνω κάποιους π.χ. HAKUNA MATATA , FANTASIA , O ΠΥΡΓΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ , ΤΟ ΡΟΔΙ (κάποια άλλη ιδέα???)

 

και συνεχίζω με την λίστα :

 

1. SEFI + 1 παιδί

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, αν πούμε Κυριακή 18,30 τί ώρα θα κοιμηθούν τα μικρά που την άλλη μέρα έχουμε σχολείο και παιδικό; Θα ήθελα πολύ να έρθω, αλλά αυτή την ώρα αδύνατο. Αν σας βολεύει άλλη ώρα (πρωί πχ την ίδια μέρα) είμαι μέσα:P

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια, αν πούμε Κυριακή 18,30 τί ώρα θα κοιμηθούν τα μικρά που την άλλη μέρα έχουμε σχολείο και παιδικό; Θα ήθελα πολύ να έρθω, αλλά αυτή την ώρα αδύνατο. Αν σας βολεύει άλλη ώρα (πρωί πχ την ίδια μέρα) είμαι μέσα:P

 

σαν να έχεις δίκιο....και εμένα ο δικός μου τα πρωινά ξυπνάει στις 06.50πμ για να πάει παιδικό.Απλά πρωινές ώρες δεν νομίζω να βολεύει πολλές μανούλες γιατί μια Κυριακή έχουμε να βρεθούμε και να αφιερώσουμε χρόνο στην οικογένεια-άντρας ,να μαγειρέψουμε κάτι το διαφορετικό κτλ κτλ (εγώ φυσικά ευτυχώς ή δυστυχώς δεν ανήκω σ'αυτήν την κατηγορία αλλά οι περισσότερες έχετε τέτοιου είδους υποχρεώσεις)

Μήπως να το βλέπαμε για Σάββατο απογευματάκι????

Καλέέέέέέέέ οι υπόλοιπες τι κάνετε ????? Mitaki,Daffy,Popolina,Asteraki,Nantia,Myangel,Margio,Xuito,Danae,Nano,Maraki,Mamoula2 και όλες οι υπόλοιπες γιατί δεν μας παίζετε οεο?????

Link to comment
Share on other sites

Είδα κάπου το όνομά μου :P. Εγώ ΣΚ θα είμαι εκτός για αυτό δεν απάντησα. Αλλά αν θέλετε να το κάνουμε Παρασκευή δεν έχω πρόβλημα μιας και δεν έχουμε σχολείο την άλλη μέρα. Κυριακή ίσως να κατάφερνα να έρθω αλλά Σάββατο αποκλείεται. Οπότε αν γίνει Παρασκευή φυσικά είμαι μέσα (δεν μου άρεσε καθόλου που απουσίαζα στην προηγούμενη συνάντηση) :-P :razz: :-P.Φιλάκια πολλά κοριτσάρες μου και καλή μας ημέρα όλες.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

E, όχι και δεν σας παίζουμε καλέ!!!!

Στις 18 του μηνός θα παρακολουθήσω ολοήμερο(!) σεμινάριο μπας και κόψω το κάπνισμα η μανιακή!!!! Δεν ξέρω τι ώρα θα ξεμπερδέψω κοριτσάκια μου, επομένως προχωρήστε εσείς κι αν τα καταφέρουμε κι εμείς

θα σκάσουμε μύτη , ως guest stars!!!

 

ΥΓ: Από τις 4 Οκτωβρίου , το όνομα μας είναι (και επισήμως) Δημήτρης!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες τωρα το ειδα για τη συναντηση.Εγω δεν εχω προβλημα μπορω και την Κυριακη απογευμα και την Παρασκευη η μονη μου ενσταση ειναι το ανατολικα προτιμω το κεντρο για να μην κανω ολοκληρο ταξιδι και οπως λετε κοιμομαστε και νωρις το βραδυ.Αντε να μαζευομαστε...

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσάκια μιλήστε!!!!!! Σας βολεύει μήπως Παρασκευή??????? Με ακούτεεεεεε??????? (πως φαίνεται ότι σήμερα δεν θέλω να δουλέψω καθόλου ε?;))

 

Καλημέρα :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

KOΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ

 

 

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΜΠΑΙΝΩ.... ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΦΥΡΑΝΕ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ...

 

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ

 

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΙΧΙΧΙ

 

ΣΕΦΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙΣ............................

Link to comment
Share on other sites

KOΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ

 

 

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΜΠΑΙΝΩ.... ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΦΥΡΑΝΕ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ...

 

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ

 

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΙΧΙΧΙ

 

ΣΕΦΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙΣ............................

 

Καλά μη τα παραλές βρε φιλενάδα απλώς ψιλοχαθήκαμε με μερικές κοπέλες και δεν είναι σωστό.Τελικά τι αποφασίστηκε???? Εσύ τι μου κάνεις????Ούτε ένα τηλ. δεν έχετε πάρει γαιδουρίτσες!!!!! Η κοράκλα σου η όμορφη????

Εγώ δεν έχω κ ιδιαίτερο πρόβλημα αν συννενοηθούμε για Παρασκευή απλώς κατά πασα πιθανότητα δεν θα έχω τον ζουζούνο μου μαζί γιατί θα τον έχει ο πατέρας του μέχρι τις 9 (σήμερα δεν θα του τον δώσω γιατί είναι αρρωστούλης από την Κυριακή κ κανονίσαμε για Παρασκευή)

Link to comment
Share on other sites

Όχι 23!!!!!!!!!!!!!!! έχουμε γεννέθλια. Η μικρή μου κλείνει τα 3. Μηηηηηηη 23 pleaseeeeeee. Γιατί όχι αυτή την Παρασκευή???????? Πάλι θα το χάσω???? :( :( :( :(

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτη την Παρασκευη δεν μπορει η Σεφη γιατι δεν θα εχει το μικρο.Να το κανουμε 30/10 αφου εχετε γενεθλια στις 23 ή παει πολυ μακρια λετε?

 

 

εγώ είμαι οκ για τις 30/10.Οι υπόλοιπες τι λέτε?????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου καλημερουδια,

Το ροδι ειναι ωραιος παιδοτοπος και προσεχουν πολυ τα μικρα, ωραια θα ηταν να τα λεγαμε και εμεις αλλα δυστυχως γινεται η φιλη μου νονα στην Λαρισα και θα παμε απο Παρασκευη.

 

Επομενως θα τα πουμε στην επομενη συναντηση εκτος απροοπτων.........

 

 

Φιλακια κοριτσαρες μου και φιλακια στα παιδακια σας........

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου καλημερουδια,

Το ροδι ειναι ωραιος παιδοτοπος και προσεχουν πολυ τα μικρα, ωραια θα ηταν να τα λεγαμε και εμεις αλλα δυστυχως γινεται η φιλη μου νονα στην Λαρισα και θα παμε απο Παρασκευη.

 

Επομενως θα τα πουμε στην επομενη συναντηση εκτος απροοπτων.........

 

 

Φιλακια κοριτσαρες μου και φιλακια στα παιδακια σας........

 

 

Α!!!! όλα και όλα συνάντηση χωρίς Nantia,Daffy κ την λοιπή οικογένεια δεν μπορεί να γίνει.-

Ας ορίσουμε άλλη ημερομηνία βρε κορίτσια,το θέμα είναι να ξαναμαζευτούμε ΟΛΕΣ όπως τον παλιό καλό καιρό και όχι 5-6 άτομα σε κάθε συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για Κυριακή 1/11/2009 στον παιδότοπο Ρόδι?

 

Είναι λίγο μακριά αλλά.... Εγώ πάντως μπορώ και 27/10/2009 απλά δεν ξέρω πόσες θα πάτε εκδρομούλα και θα πάρετε άδεια 27/10 γιαυτό δεν το προτείνω. Πέστε ημερομηνίες για να βρούμε μία που να μας βολεύει όλες. Κορίτσια τις προτάσεις σας. Άσε που εγώ και καθημερινή μπορώ αρκεί να είναι κατά τις 5,30-6,00 για να φύγουμε κατά τις 20,00-20,30 ώστε να κοιμηθεί το παιδί. Άλλωστε τουλάχιστον η δική μου πριν 20,30-21,00 δεν δέχεται ούτε να το δει το κρεβάτι της όχι να μπει μέσα!!!!!

:P :p :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...