Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΣΤΟ MISTRAL????


SEFI1911

Recommended Posts

Καλημερούδια ρούδια ρούδια στα όμορφα κορτσούδια!!!!!

Τι μου κάνετε???Νομίζατε οτι θα ξεχνούσα την υπόσχεσή που δώσατε για ένα χαλαρό ποτάκι στο MISTRAL? Όόόόόόόχχχχιιιιιι!!!!!!

Λοιπόν,προτείνω να βρεθούμε την Πέμπτη 02/07/09 κατά τις 21.30μμ

Τι λέτε,είναι καλά ή.......??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ είμαι μέσα. Θα είμαι μόνη μου έτσι και αλλιώς μια που άντρας και κόρη θα είναι στο εξοχικό!!!! Μέσα λοιπόν!!!! :P Θα μου πεις όχι που εσύ δεν θα ήσουν μέσα σουρτούκο... Ε ναι λοιπόν είμαι :P :p :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Αχ αχ τι μου κάνετε??? αχ.... Στο τέλος θα με χωρίσει ο άντρας μου....

:P:p:p:p:p

 

Κοριτσάκια για μένα λίγο δύσκολο για αυτήν την βδομάδα, οπότε βάλτε πολλά ερωτηματικά στο όνομα μου.

 

Φιλάκια και καλή βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

kαλημερουδια και απο μενααα φιλεναδες μου...........

 

 

Δεν ξερω αν θα εχω την μαμα μου να μου την κρατησει βλεπετε τωρα πηγαν εξοχικο μονιμα αλλα η μικρη μου θα ειναι εδω ( ειναι στο εξοχικο και αυτη) γιατι Παρασκευη θα την παρει ο μπαμπας της.

 

Κανονιστε εσεις και αν μπορεσω θα περασω μια βολτα

 

Φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια

εγω ειμαι μεσα για δευτερα τριτη τεταρτη μετα θα ερθουν τα ζωντανα και θα μειωθουν τα ποσοστα επιτυχιας!!!!!!!!!!

τι λεω καλε μαζεψτε με,λεω ναι

Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αλήθεια είναι η μόνη νύχτα που δύσκολα μπορώ (εκτός εάν έρθω κατά τις 23:00).

Οπότε θα περιμένω τις παρουσίες όλων σας και αναλόγως ...πράττω.

 

 

Φιλιά πολλά

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια,

επειδή βλέπω οτι δυσκολεύεστε για την συγκεκριμένη ημέρα και θα ήθελα να είστε ΟΛΕΣ!!! παρεάκι .... το μόνο εύκολο είναι να αλλάξουμε την ημέρα.Τι λέτε?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια

για σημερα η για αυριο τι λετε για το μιστραλ?

 

δυστυχώς εγώ σήμερα δεν μπορώ,για αύριο ίσως.....

υπάρχει και η επόμενη εβδομάδα κορίτσια,daffy τι λες για την επόμεη εβδομάδα???Αν αφήσουμε μια εβδομάδα κενό θα σε χωρίσει ο άντρας σου??? :) :)

Link to comment
Share on other sites

χαχα το πιθανότερο είναι να μην με χωρίσει με μια βδομάδα κενο άλλα την άλλη βδομάδα ζήτησα άδεια από το αφεντικό και μπορεί να μην είμαι Θεσσαλονίκη. Οπότε κοριτσάκια μου κανονίστε χωρίς εμένα και αν βολέψει τσουπ έρχομαι.

Link to comment
Share on other sites

βρε τσούπρες σουρτούκες!!!καλά τι ποτάκια και μουσικούλες διαβάζω πάλι... μπράβο μπράβο...

καλά δεν είπαμε να πάμε κάπου με τα παιδάκια μας...

κανονίστε όποτε μπορείτε εσείς και εγώ μάλλον θα είμαι μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια τα όμορφα,

κανονίστηκε συνάντηση για ποτάκι σήμερα το βράδυ κατά τις 10.00 όόόόόχι στο MISTRAL αλλά σε κάποιον λόφο κάπου στα Πυλαιώτικα ... (χαχαχαχαχαχα)

η πολυαγαπημένη μου daffy θα πάρει την σκυτάλη και θα σας ενημερώσει με κάθε λεπτομέρεια -αχ! πως τα λέω η γυναίκα- γιατί όπως και να το κάνουμε το έχει το ταλέντο του συντονισμού το κορίτσι μας!!!!!!!

δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ στο συγκεκριμένο event λόγω σοβαρού προβλήματος που αντιμετωπίζω με την συμπεριφορά/ψυχολογία του μικρού μου και ειλικρινά λυπάμαι που δεν θα είμαι παρεάκι σας.

Grande μου,έμαθα οτι θα είσαι και εσύ και ήθελα πολύ πολύ να σε δώ και να σου δώσω και το δώρο του μικρού -το έχω στο μυαλό μου συνέχεια γιατί μπορεί να θέλει αλλαγή κ περνούν οι μέρες- αλλά υπάρχει πρόβλημα...

Φιλάκια σε όλες και ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να είμαι παρούσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!

Μετά απο ισχυρές πιέσεις και απειλές με κατάφεραν και μένα σήμερα για ποτάκι. χαχαχαχα.

 

Λοιπόν ο Λόφος cafe, είναι στα Κωνσταντινοπολίτικα, ακριβώς πάνω από το τούνελ του περιφεριακού. Είναι το πρώην Hill Club (για όσες πήγαιναν τα ραντεβουδάκια τους εκεί, γκουχου γκουχου).

 

Για να έρθετε θα μπείτε μέσα στα Κωνσταντινοπολίτικα και θα πάρετε όποιον δρόμο κάθετο μεγάλο θέλετε και θα ανεβαίνετε προς το βουνό μέχρι που να μην έχει άλλο δρόμο. (χαχα, προσοχή πιο πάνω έχει δάσος και κακούς λύκους, χαχα) Άλλα για να μην μπερδευτήτε μέσα στα Κωνσταντινοπολίτικα καλό είναι να πάρετε τον δρόμο που στην διασταύρωση με την 17η Νοέμβρη (Λαμπράκη) έχει περίπτερο και λέγετε Σεφέρη, όχι το περίπτερο, ο δρόμος. Έ κάπου θα δείτε και ταμπέλες. Και το κυριότερο ανταλάξτε κινητά, όχι τις συσκευές αλλά τα νούμερα, σε περίπτωση που χαθείτε.

 

Α' και να μην ξεχάσω φέρτε και την γούνα σας μαζί (μόνο οικολογικές δεχόμαστε) γιατι είναι βουνό και έχει ψύχρα.

 

Φιλάκιααααααα

 

(Μάλλον χάρηκα πολύ για το αποψινό ποτάκι και με έπιασε συγγραφικός οίστρος, για νόμπελ πάω. αχαχα.)

Επεξεργάστηκαν by daffy
διώρθωση οδού.
Link to comment
Share on other sites

Daffy mou,

ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΠΑΩ ΜΕ 1000 δε το συζητώ!

χαιρομαι ιδιαιτερα που θα τα πιούμε ΚΑΙ σημερα.;):D:D:D:D

 

 

Sefi μου μην ανησυχεις για τπτ.. κοίτα να γίνει καλά το παιδι σου :-(και ασε μας εμας- δεν έχουμε αναγκη.

Ευχομαι όλα καλα να πανε και σύντομα μάλιστα.:P

 

 

 

φιλια πολλά

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sefi μου μην ανησυχεις για τπτ.. κοίτα να γίνει καλά το παιδι σου και ασε μας εμας- δεν έχουμε αναγκη.

Ευχομαι όλα καλα να πανε και σύντομα μάλιστα.

 

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου για τις ευχές σου και σίγουρα είναι μια φάση που εύχομαι να την ξεπεράσουμε σύντομα αρκεί να συνεργαστεί και ο μπαμπάς μας -το καλό που του θέλω-

Να περάσετε καλά,να γελάσετε διπλά -αφού θα λείπω εγώ- και πιείτε και ένα ποτάκι παραπάνω για μένα -grande το αφήνω επάνω σου γιατί από τις άλλες δεν περιμένω και πολλά χαχαχαχαχα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά έχω σκάσει στα γέλια.... με σένα grande.

Που να πιεις κιόλας χαχαχαχα :P:p:p:p

 

 

μπα δεν μασάει το κορίτσι....μας το έχει αποδείξει εξάλλου...καλά που είναι και η grande και μου κάνει παρεούλα στο δεύτερο ποτό γιατί αλλιώς θα έμενα διψασμένη.....!!!!!χαχαχαχαχα

τις προάλλες μόνο για κρασάκι δεν πήγαμε στο ΩΚΕΑΝΙΣ....

Link to comment
Share on other sites

Σεφη ολα να παν καλα με τον μικρο

κοριτσια δεν εχω παει εκει ,ελπιζω να το βρω ,θα σας δω το βραδυ,φιλια

 

 

θα τα πουμε το βραδυ λοιπόν-ευχομαι να τα καταφερεις και να σε γνωρισουμε απο κοντα!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσια τωρα ηρθα σπιτη

πηγα στο λοφο κοιταγα μπας και δω γνωστη φατσα,τιποτα

βλεπω μια παρεα με 5 κοριτσια ρωταω μηπως ειστε απ το παρεντς-οχι- λενε ,ψιλοντραπηκα,θα λενε τι λεει καλε αυτη ,περιμενα στην εισοδο μπας και .... αλλα μετα απελπιστικα και ηρθα σπιτη.την αλλη φορα θα μου δωσετε τηλεφωνο καποια μην την πατησω ετσι ειναι κριμα:-(

και ηθελα τοσο να σας δω και μου αρεσε και ο χωρος και ημαισιγουρη οτι θα περναγα μαζι σας σουπερ.ενι ουει την αλλη φορα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ δεν μπόρεσα να έρθω. Χθές μου φέραν το παιδί εκτάκτος από το χωριό γιατί έπρεπε να πάει ο μπαμπάς μου σε κάτι γιατρούς σήμερα. Οπότε δεν γινόταν να την αφήσω με το μπαμπά της μόλις ήρθε!!!! Δεν μου πήγαινε η καρδιά. Περιμένω λοιπόν την επόμενη συνάντηση και γρήγορα, όπως φυσικά και λεπτομέρειες για εχθές. Μαρουλί μου τι διαβάζω??? Δεν είχες έρθει στην προηγούμενη συνάντηση που είχαμε ανταλλάξει τα τηλέφωνά μας... Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου, σε ταλαιπωρούμε με την κοιλίτσα σου... Φιλάκια πολλά σε όλες σας. Α!!!!!!! Μη ξεχάσετε να μου πείτε πως περάσατε... καλά το παραδέχομαι λίγο ζηλεύω :oops: :oops: :oops: Αλλά θα ξαναπάμε έτσι????? :P :p :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...