Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ (ΑΝΑΛΗΨΗ θΕΣ/ΝΙΚΗΣ)


evoula k

Recommended Posts

Κορίτσια έχω ανάγκη από παρέα. Αν κάποια μένει κοντά θα μου άρεσε πάρα πολύ να γνωριστούμε με ένα καφεδάκι στο σπίτι μου. Τις πρωινές ώρες είναι ιδανικά!!

Ο Μανώλης είναι 10,5 χρονών

Η Μαλβίνα είναι 8,5 χρονών

Ο Γιάννης είναι 6 χρονών

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 190
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και κουλουράκια κερνάω καλέ. Δεν υπάρχει καμμία γειτόνισα στο φόρουμ;

Ο Μανώλης είναι 10,5 χρονών

Η Μαλβίνα είναι 8,5 χρονών

Ο Γιάννης είναι 6 χρονών

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Νάντια, μένεις κοντά;

Το συζητάμε και για τον παιδότοπο αν και απ'οτι βλέπω κι εσένα το κοριτσάκι σου είναι μικρό.

Ο Μανώλης είναι 10,5 χρονών

Η Μαλβίνα είναι 8,5 χρονών

Ο Γιάννης είναι 6 χρονών

 

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη τώρα είδα ότι δεν διάβασα σωστά το τικερ; Πόσο είναι η μικρή;

Ο Μανώλης είναι 10,5 χρονών

Η Μαλβίνα είναι 8,5 χρονών

Ο Γιάννης είναι 6 χρονών

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα η μαμά μου μένει κοντά σε σένα και πηγαίνω πολύ συχνά και εγώ αναζητάω παρέα.Ογιός μου είναι 5 ετών και η μικρή μου 2 μηνών.Αν θέλεις μπορούμε να βρεθούμε και απο βδομάδα.Φιλάκια

Τα παιδακια μου ειναι η ζωη μου ολη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μένω Καλαμαριά κ επειδή είμαι κ ολίγον αγεωγράφητη δεν ξέρω αν ήμαστε κοντά...Πάντως κι εγώ κερνάω καφεδάκι αν θές κ όποια γενικώς θέλει...Φτιάξε εσύ τα κουλουράκια, να φτιάξω εγώ τα τυροψωμάκια της helen, τα οποία είναι πεντανόστιμα...η δικιά μου μπέμπα όμως είναι μπέμπα...6,5 μηνών...οπότε τα παιδάκια σου δεν θα έχουνε παρέα για να παίξουνε...εμένα πάντως προσωπικά δε με ενοχλεί το να φέρει κάποιος παιδάκια στο σπίτι μου...οπότε αν θέλεις ή όποια άλλη κοπέλα θέλει, εγώ μέσα για τον καφέ...και ναι η πρωινή ώρα νομίζω ότι βολεύει...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω κεικ βρε κοριτσια θα βαλω.Μαρια μου αν ομως βρισκομαστε και μαζι οι μπεμπουλεε μασ θα κανουν μαζι παρεα.Σιγα 4 μηνες διαφορα εχουν.Η Καλαμαρια βεβαια με την Αναληψη εχουν μια αποσταση αλλά αυτο νομιζω οτι λυνεται αν εχεις την καλη θεληση.Βεβαια η Εβουλα τι θα πει.

Τα παιδακια μου ειναι η ζωη μου ολη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πόσο χαίρομαι!!

Όπως βλέπετε έχω τέσσερα παιδάκια και βολεύουν όλες οι ηλικίες. Τα βρέφη βέβαια απλά θα κοιτάζουν. Τι λέτε Τρίτη πρωί μετά τις 10.30 είναι καλά; Όσοι πιστοί στείλτε πμ και προσέλθετε.

Ο Μανώλης είναι 10,5 χρονών

Η Μαλβίνα είναι 8,5 χρονών

Ο Γιάννης είναι 6 χρονών

 

Link to comment
Share on other sites

άντε βρε με κάνατε και ζήλεψα , αλλά εμείς έιμαστε μακριούτσικα :cry:

 

Πόσο μακριά είστε ρε κοπελιάαααα???Σε ποιά περιοχή?

Κι εμένα μου είναι δύσκολη η μετακίνηση, γι αυτό προτείνω τον 1ο καφέ στο σπίτι το δικό μου, εαν δέχεστε κ οι υπόλοιπες...

evoula k, εσύ ειδικά που έχεις κ μεγαλύτερα παιδάκια, νομίζω ότι μπορείς πιο εύκολα να μετακινηθείς, σωστά?

happymummy, τώρα για σένα δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να έρθεις Κρήνη...

 

Συννενοηθείτε κορίτσια μου, κ να αποφασίσουμε...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου εγώ μένω , αρκετά δυτικά και εκτος της πόλεως!!!!

αν μεγαλώσουμε λίγο ακόμη , να πιάσουν κι οι ζέστες τότε η μετακίνηση μας θα είναι πιο εύκολη :wink:

 

όμως εσεις καλά να περάσετε και πιείτε και μια γουλιά στην υγειά μας :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ιδέα σας κορίτσια για καφέ, μόνο που εμείς είμαστε πολύ μικρές ακόμη, μόλις 25 ημερών. Να περάσει κανά δίμηνο, να καλυτερέψει ο καιρός και υπολογίστε κι εμάς. Ο μεγάλος μου είναι 3 χρόνων και πάει παιδικό.Προς το παρόν βολεύουν πρωινές ώρες ως το Μάιο που ξεκινάω δουλειά πάλι :cry: . Ξέχασα να πω ότι μένω Χαριλάου και η μητέρα μου στη Μακεδονίας οπότε με βολεύει η περιοχή. Ελπίζω να βρεθούμε κάποια στιγμή.

 

c4a750929b.png

 

 

220a4ec648.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία η ιδέα σου evoula k και θα ήθελα κι εγώ να μπορούσα να έρθω για να γνωριστούμε. :D Αλλά μένω αρκετά μακριά(ανατολικά) και δυστηχώς η μετακίνηση μου είναι αδύνατη. Ελπίζω όμως κάποια άλλη φορά οι συνθήκες να είναι καλύτερες για να έρθω κατά εκεί. Καλά να περάσατε. :):)

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν έχω πρόβλημα για Τρίτη, φυσικά΄εκτός απροόπτου...

Θα προτιμούσα βέβαια να μαζευτούμε σε μένα, αλλά αν δε συμφωνείτε, εντάξει, θα προσπαθήσω να έρθω... :D:!::!:

Link to comment
Share on other sites

Εύη, πού είσαι?

Εμείς εδώ δεν έχουμε κανένα πρόβλημα, οπότε η ερώτηση είναι στο δικό μου σπίτι ή στο δικό σου? Τί σε βολεύει? Τα μεγάλα σου παιδάκια λογικά τα πρωινά είναι στο σχολείο, αλλά δε ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να έρθεις σε μένα με τα άλλα 2 σου παιδάκια, αν σε βολεύει, κανένα πρόβλημα από την μεριά μου.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τέλειο! Κι εγώ μέσα!

 

Εγώ μένω Περαία, δεν δουλεύω, κι έτσι έχω χρόνο γενικά τα πρωινά μέχρι τις 12.15 που παίρνω τη μεγάλη από το σχολείο. Μπορώ να έρθω και αλλού, κερνάω όμως και καφέ στο σπίτι.

 

Έλα κι εσύ στην παρέα μας...

Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα να έρθω κ σε σένα, αλλά μου πέφτεις λίγο μακριά...Αμάξι δεν έχω...οπότε...λίγο δύσκολο με την μπέμπα αγκαλιά...

Εγώ πρότεινα να έρθετε σε μένα, αλλά αν η Εύη δεν μπορεί, οκ, πάμε στο δικό της σπίτι...η happymummy, συμφωνεί για όλα τα σπίτια... :D:D:D

 

Χμμμ, εγώ θα ρωτήσω, αν κ ίσως να μην θέλετε να πείτε, αλλά θα ρωτήσω...

Τί ηλικίες έχετε? Εγώ είμαι 24.

Και ονόματα θέλω να ρωτήσω, αλλά καλύτερα από κοντά αυτά...

Link to comment
Share on other sites

κατριν και στο δικο μου σπιτι και εγω μενω Περαια αλλα πηγαινω πολυ συχνα στη μαμα μου που ειναι εκει κοντα.Εμεις μπορουμε να βρισκομαστε και πιο συχνα.

Τα παιδακια μου ειναι η ζωη μου ολη.

Link to comment
Share on other sites

κατριν και στο δικο μου σπιτι και εγω μενω Περαια αλλα πηγαινω πολυ συχνα στη μαμα μου που ειναι εκει κοντα.Εμεις μπορουμε να βρισκομαστε και πιο συχνα.

 

Να υποθέσω ότι κι εσύ δεν δουλεύεις, ε? Κάτω ή Ανω Περαία είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...