Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συναντηση στο Αιγαλεω


katerina@!!

Recommended Posts

Κοριτσακια μου επιτελους μετακομισα...γι'αυτο εχω χαθει μια εβδομαδα τωρα....

Τι λετε να κανουμε μια συνατηση εμεις οι Αιγαλεωτισσες;;;;

Αντε πειτε ναι!!!!Να γνωριστουμε επιτελους!!! :D:D

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερίνα καλησπέρα.

 

Εγω θα το ήθελα πολύ, όμως τώρα ο μικρός είναι με αντιβίωση ..... οπότε να συνέλθει και θα τα πούμε πάλι.

 

Φιλιά!

 

Γρηγορα περαστικα στο γιοκα σου και οταν με το καλο συνελθει κανονιζουμε!! :wink:

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

katerina@!! τελικά είσαι Αιγαλεώτισσα? Και στο profile το Ναύπλιο? Εγώ πάντως είμαι Ναυπλιότισσα και μένω σύνορα Περιστέρι με Αιγάλεω. :?

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

katerina@!! τελικά είσαι Αιγαλεώτισσα? Και στο profile το Ναύπλιο? Εγώ πάντως είμαι Ναυπλιότισσα και μένω σύνορα Περιστέρι με Αιγάλεω. :?

 

Οχι δεν ειμαι Αιγαλεωτισσα απο καταγωγη...απο κατω ειμαι- απλα μετακομισαμε προσφατα στο Αιγαλεω... :wink:

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!

Εγω μένω στα σ'υνορα Αιγάλεω με Περιστέρι. Πολύ θα ήθελα να συναντηθούμε. Το κοριτσάκι μου είναι σχεδόν 2 χρονών, Ανυπομονώ να σας γνωρίσω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να την πω την αλήθεια το Αιγάλεω (και το Περιστέρι να μην πω αν και μένω 6 χρόνια)δεν τα ξέρω καλά.Μια τέτοια συνάντηση επίσης πιστεύω ότι καλό θα ήταν να γίνει σε μέρος όπου μπορεις να πιούμε ένα καφεδάκο αλλά και να έχουμε μαζί μας τα αγγελουδάκια μας τα οποία αν δεν βρεθούν στο κατάλληλο μέρος εξελίσονται σε διαβολάκια. Θα πρότεινα λοιπόν τον παιδότοπο 0-6 στο Περιστέρι που είναι και κοντά στο Αιγάλεω.Βέβαια εγώ εδώ θα πρέπει να επισημάνω ότι προσωπικά θέλω πολύ μια συνάντηση αλλά δεν ξέρω τελικά αν μου το επιτρέψει η κατάσταση μου.Περιμένω αυτές τς μέρες το δεύτερο παιδάκι μου.Τα προειδοποιητικά μηνύματα δεν είναι ακόμη ισχυρά οπότε ελπίζω να μπορέσω!!! :):):)

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Ο παιδότοπος 0-6 είναι μια χαρά πιστεύω. Εγώ είμαι διαθέσιμη τις καθημερινές μετά τις 6 και Σαββατοκύριακα. Ελπίζω να κανονιστεί άμεσα η συνάντηση μας και να μπορέσεις να έρθεις.

Link to comment
Share on other sites

elenik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

katerina@!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΠΗΝΕΛΟΠΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Που είστε καλέ? Γεννάω λέμε.....Πάμε για καφέ-πορτοκαλάδα στο 0-6!!

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites

elenik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

katerina@!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΠΗΝΕΛΟΠΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Που είστε καλέ? Γεννάω λέμε.....Πάμε για καφέ-πορτοκαλάδα στο 0-6!!

 

ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΙ ΜΕΡΑ ΒΟΛΕΥΕΙ;;;;;;

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάθε απόγευμα με βολεύει.

Επειδή όμως μπορει να μην βολεύει όλες τι θα λέγατε για Σάββατο 1 Νοεμβρίου 7 η ώρα το απόγευμα?

Αν συμφωνείται μπορώ να ειδοποιήσω το 0-6 για να μας ενημερώνει που καθόμαστε αφού δεν γνωριζόμαστε.Π.χ. μόλις μπαίνουμε:που κάθονται από ''συνάντηση στο Αιγάλεω''?

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μεχρι στιγμής τι λέτε:

elenik

 

katerina@!!

 

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ

 

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

 

ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

 

????

 

Σαββατο δε βολευει...θα ειμαστε κατω Ναυπλιο.... :(

Απο Δευτερα τι λετε;;;

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάθε απόγευμα με βολεύει.

Επειδή όμως μπορει να μην βολεύει όλες τι θα λέγατε για Σάββατο 1 Νοεμβρίου 7 η ώρα το απόγευμα?

Αν συμφωνείται μπορώ να ειδοποιήσω το 0-6 για να μας ενημερώνει που καθόμαστε αφού δεν γνωριζόμαστε.Π.χ. μόλις μπαίνουμε:που κάθονται από ''συνάντηση στο Αιγάλεω''?

 

Εγω συμφωνω. Προχωρησε στην επικοινωνια με τον παιδοτοπο και ενημερωσε μας αν δε σου κανει κοπο.

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία προσφορά. ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 18:30 το απόγευμα.Έλα και δεν προλαβαίνω.........

Την Παρασκευή 7/11 επειδή θα έχω εξαντλήσει κάθε περιθώριο, θα πάω για τοκετό με τεχνητούς πόνους!!!

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία προσφορά. ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 18:30 το απόγευμα.Έλα και δεν προλαβαίνω.........

Την Παρασκευή 7/11 επειδή θα έχω εξαντλήσει κάθε περιθώριο, θα πάω για τοκετό με τεχνητούς πόνους!!!

 

οκ και εγω...πως παμε εκει;;;; :?:

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...