Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Θεσσαλονίκη 3 Οκτωβρίου για ποτό!!!


asteraki

Recommended Posts

Μαμάδες Θεσσαλονίκης, τι λέτε για ποτάκι μετά τις 9 το βράδυ alone (χωρίς τα παιδάκια μας) την Παρασκευή στις 3 Οκτωβρίου????

 

Σίγουρα κάπου στο κέντρο για να βολεύει όλες και για να έχουμε και χρόνο για λίγο "βιτρίνα", χα,χα,χα Άντε γράψτε ονόματα

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ 3-10-2008 ΩΡΑ 21:00

 

1 asteraki

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

asteraki,

ορεξάτη σε βρίσκω!

είμαι μέσα, λίγο για την ώρα προβληματίζομαι,αλλά οκ,το πολύ-πολύ να έρθω λίγο αργότερα(ελπίζω να το τραβήξετε αργάαααά)

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

Asteraki mou kai ego mesa alla tha ertho kata ths 10 opos kai i nano!

 

Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 30, 2008 1:06 pm Θέμα δημοσίευσης:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ 3-10-2008 ΩΡΑ 21:00

 

1 asteraki

2. daffy

3. sofiadav

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ 3-10-2008 ΩΡΑ 21:00

 

1 asteraki

2. daffy

3. sofiadav

4. serba

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια άτομα δέχεστε; Είμαι η Μαριάννα και αν με βολέψει θα προσπαθήσω να έρθω κι εγώ, μετά τις 9 όμως γιατί κοιμίζω τον Δημήτρη. Α, :o πρέπει να συνεννοηθώ και με τον άντρα μου (μικρή λεπτομέρεια αλλά σημαντική). Κανονίστε το που και θα σας ενημερώσω για το αν θα μπορέσω. Πρέπει να σκεφτούμε κι έναν τρόπο να σας αναγνωρίσω.

c766766ee0.png

 

c4a750929b.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία πρόταση!!

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω γιατί ο Αλέξης σχολάει μετά τις 12.Εκτός αυτού έχω και μια ίωση με φοβερό βήχα.Ίσως θα έπρεπε να προσέχω περισσότερο και να αποφεύγω τους πολυσύχναστους χώρους...

Καλά να περάσετε!!!

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλά να περάσετε, δυστυχώς δε θα τα καταφέρω να έρθω. Η μεγάλη μου μ' έχει ταχτοποιήσει αυτό το Π/Σ/Κ κάθε μια από αυτές τις μέρες έχουμε γεννέθλια συμμαθητών της. :?:mad::evil::twisted:

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχχχ πόσο ζηλευωωωωω

 

evoulita στο μαγαζί που λένε έχει parking,είναι μέσα στο λιμάνι,δίπλα στον Ερυθρό Σταυρό και είναι πολύ πολύ ωραίο!

 

σας είπα πόσο πολύ ζηλεύω?? :D

 

Καλά να περάσετε!!

Link to comment
Share on other sites

Gerakina δεν θα μπορέσεις να έρθεις έστω και για λίγο.... πες την μικρή σου να σε αφήσει για λίγη ώρα!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια εγώ δεν έχω πρόβλημα με το μέρος αλλά θα ήθελα να είναι στο κέντρο αν είναι δυνατόν... καλό βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Να γίνω κακιά πρωί -πρωί;

O.K. εγώ δεν πρόκειται να έρθω στη συνάντηση, οπότε και δε με παίρνει να έχω άποψη για τον τόπο αλλά μου επιτρέπετε να πω κάτι για το Kitchen Bar;

Είχα πάει για φαγητό πέρσι και βρήκα μέσα στο φαΐ μου τρίχα ..... (αηδιάσατε;)

Ακόμη κι αν δεχτώ ότι αυτό μπορεί να συμβεί και στις καλύτερες οικογένειες και βέβαια στα καλύτερα εστιατόρια, ακόμη καλύτερο ήταν ότι δεν έγινε καμμία κίνηση "μετάνοιας" και στο τέλος πληρώσαμε κανονικά το λογαριασμό με την εξαίρεση του "τριχωτού" φαγητού. Η μόνη συγνώμη που δεχτήκαμε ήταν από τη σερβιτόρα, η οποία αφενός καμμία ανάμιξη δεν είχε στη βρωμιά και αφετέρου μας εμπιστεύτηκε ότι κανονικά θα έπρεπε να μας κεράσουν το φαγητό (και σιγά το λογαριασμό: ένα μπέργκερ και μια σαλάτα ήταν). Αυτά...

 

Ίσως βέβαια από πέρσι να είναι καλύτερα. Έχει και το πλεονέκτημα ότι μπορείς να παρκάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Να γίνω κακιά πρωί -πρωί;

O.K. εγώ δεν πρόκειται να έρθω στη συνάντηση, οπότε και δε με παίρνει να έχω άποψη για τον τόπο αλλά μου επιτρέπετε να πω κάτι για το Kitchen Bar;

Είχα πάει για φαγητό πέρσι και βρήκα μέσα στο φαΐ μου τρίχα ..... (αηδιάσατε;)

Ακόμη κι αν δεχτώ ότι αυτό μπορεί να συμβεί και στις καλύτερες οικογένειες και βέβαια στα καλύτερα εστιατόρια, ακόμη καλύτερο ήταν ότι δεν έγινε καμμία κίνηση "μετάνοιας" και στο τέλος πληρώσαμε κανονικά το λογαριασμό με την εξαίρεση του "τριχωτού" φαγητού. Η μόνη συγνώμη που δεχτήκαμε ήταν από τη σερβιτόρα, η οποία αφενός καμμία ανάμιξη δεν είχε στη βρωμιά και αφετέρου μας εμπιστεύτηκε ότι κανονικά θα έπρεπε να μας κεράσουν το φαγητό (και σιγά το λογαριασμό: ένα μπέργκερ και μια σαλάτα ήταν). Αυτά...

 

Ίσως βέβαια από πέρσι να είναι καλύτερα. Έχει και το πλεονέκτημα ότι μπορείς να παρκάρεις.

 

 

Κουτι παραπονων δεν εχουν???

 

Επρεπε να τους πεις οτι θελεις να το καταθεσεις αυτο γραπτος.

 

Να δεις τι θα εκαναν ακομα και μετανοιες........

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι ότι δεν το σκέφτηκα και το μετανιώνω...

Είχα και το μωρό μικρό (ήταν η πρώτη μας έξοδος για φαγητό) και είχε αρχίσει να γκρινιάζει γιατί έπρεπε να τη θηλάσω, έπαθα και τέτοια σιχασιά (το φαγητό ήταν κοτόπουλο με λαχανικά σχάρας και είχα φάει ήδη δυο μπουκιές όταν είδα την ακατανόμαστη), με χτύπησε ένα γενικότερο αλτσχάιμερ.

 

Απλώς από τότε ούτε από έξω δε θέλω να περάσω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...