Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η τρελο-dimt επιτέλους Θεσ/νικη !!!!!!!!!


DALIA

Recommended Posts

Λιγες μονο ωρες περασαν απο την συναντηση του αιωνα :lol::lol::lol: .Ναι, ειναι γεγονος εγινε μια μινι συναντηση βορείων και νοτείων.Εκτος από την dimt ήρθε και η thessalonikia μας από την πάτρα.Περασαμε τέλεια!! η προσελέυση φυσικά ηταν η αναμενωμενη για το " χρυσο" μελος του parents.gr που οργανωσε την συναντηση.

Τωρα φυσικα οπως υποσχεθηκα σειρα μας να κατεβουμε προς τα κάτω.( αυτη τη φορα θα επιτρεψω δημοσιοτητα στην προσελευση μου ) :lol::lol::lol:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια ήρθα με την μικρή αλλά που να σας βρω εκεί μέσα στο χαμό. Άσε που με το καρότσι όπως ήμουν και μόνη μπορούσα να κοιτάξω μόνο από γύρω γύρω γιατί ξέρετε πως δεν υπάρχουν διάδρομοι ανάμεσα στα καθίσματα και η συγκεκριμένη καφετέρια έχει πάρα πολλά τραπέζια και σε μεγάλη έκταση.

Το θέμα είναι πως ο σύζυγος με άφησε και έφυγε με τα αγόρια για την έκθεση οπότε και περπατούσα με το καρότσι στην αγορά μέχρι τις 3.45 για να μην τους χαλάσω τουλάχιστον και αυτούς την βόλτα τους. Την άλλη φορά θα πρέπει να δίνουμε κάπου συγκεκριμένα ραντεβού και να πηγαίνουμε όλες μαζί για καφέ ή κάτι άλλο τέλος πάντων γιατί έτσι είναι δύσκολο να βρεθούμε μες το χαμό. Τέλος πάντων ελπίζω εσείς να περάσατε ωραία άσχετα με εμάς που μας έμεινε μόνο η ταλαιπωρία. Τα λέμε στις 21 φιλάκια.

_________________

Link to comment
Share on other sites

Dalia Dalia που εισαι κοριτσι μου δεν συναντηθηκαμε.......

 

 

Αλλα η δημητρα αστεριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :D:D

 

 

 

 

Τhessalonikia δεν σε προλαβα δυστυχως.. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Όντως παιδιά περάσαμε καταπληκτικά. ΄Ηταν μια πρωτόγνωρη εμπειρία για μένα να γνωρίσω από κοντά μια ΟΡΚΑ. Είχα άλλη εντύπωση για τις φάλαινες αλλά η δικιά μας είναι σπάνιο είδος.

Χαίρομαι πολύ που απόκτησα μια τέτοια φίλη και την γνώρισα επιτέλους από κοντά. Επίσης χάρηκα που γνώρισα και την Sam την Πόπη και την Thessalonikia (έστω για λίγο), για τις άλλες δεν λέω γιατί τις είχα ξανασυνατήσει. Όσο για την πάπια μας ένα θα σας πώ: έχετε ξαναδεί κατάξανθη πάπια?

Link to comment
Share on other sites

Να με κι εγωωωωωωωωωω!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Γύρισα στο σπιτάκι μου σώα και αβλαβής!!!!! χαχαχαχαχαχαχα

 

Καταρχήν να ζητήσω συγνώμη απο τα κορίτσια που ήρθαν αλλά δεν μπορέσαμε να συναντηθούμε!! Πάντως αν ρωτούσατε στο μπαρ (όπως είπε και το παπακι μου το γλυκό) θα μας βρίσκατε!! Δεν ήταν δύσκολο!! μια ερώτηση θα κάνατε "που είναι η τρελή" και όλα τα δάχτυλα εμένα θα εδειχναν χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Τραπέζι δεν μπόρεσα να κλείσω απο Αθήνα γιατί κορίτσιααααααααααααα............απο Αθήνα είμαι!! Δεν ξέρω τα ονόματα των καφέ σας!! Γι'αυτό είπα τελευταίο καφέ αριστερά!! (δεν μου δώσατε και όλες τα τηλ σας να σας πάρω)!! NEXT TIME!!!! θα φέρω και το αριακί μου μαζί και την Πηνελόπη!!!!!!!!!

 

ΠΑΝΤΩΣ..............

 

Βρε κορίτσια τόσα καλά λόγια 34 χρόνια δεν έχω ξανακούσει!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: (μα τι κάνω τέλος πάντων.......;;;;;;) χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.... ΓΙΑ ΟΛΑ!! ΠΕΡΑΣΑΜΕ (κι εγω αλλά κι ο Γιάννης μου) ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ! Του είχα πει κάποια πράγματα για το φορουμ μας και τον κόσμο του αλλα δεν περίμενε να είναι ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΕΣ (αυτα ήταν τα λόγια του)!! (αφήστε που την είχε καταβρει με τους άντρες της NANO και της Σαμ)!!! :):):):):):):):)

 

Το φόρουμ μας τελικά είναι σε πολύ "υψηλό επίπεδο".......ακριβώς έτσι όπως του αρμόζει!!!!!!!!!!!!

 

Αριάκι μου πραγματικά είναι φοβερά άτομα! Με έκαναν να νιώσω οτι τις γνωρίζω χρόνια και ότι ήμασταν κι εχθές για καφέ μαζί!! (αυτό το συναίσθημα δεν το νιώθω εύκολα για τους ανθρώπους)!!!

 

1) Η ποπη μπερκ, αυτή η γλυκιά μανούλα (όπου θα γίνει και μανούλα για 2η φορά σε λίγους μήνες) ήταν λίγο ντροπαλούλα αλλά πολύ πολύ γλυκιά! Κοριτσάρα μου με το καλό και ελπίζω να έφθασες καλά στο σπιτάκι σου!!

2) Η Sam, φοβερή και τρομερή (το ίδιο και οι αντρες της). Σαμ οταν ξανασυναντηθούμε ξέρω τι θα φέρω δώρο για τον Ανδρέα. Ζάχαρες...!! χαχαχαχαχαχαχαχα!! Φιλιά και στον άντρα σου και τον ευχαριστούμε πολύ για την παρέα.

3) Η νανό, τι να πω για την νανό!! Είναι ένα χαμόγελο ολόκληρη!!! Η κόρη της όλα τα λεφτά (μπουτάκια φοβερά)!!! Αχνα δεν εβγαλε το παιδί!! ο αντρας της..............ΦΟΒΕΡΟΣ.......Ο δικός μου τρελάθηκε!! Αφου στο τέλος μου είπε.... "βρε μήπως να γίνω κι εγω μέλος στο φορουμ σας?".Νανό μου, γλυκιά μου μανούλα, να τους χαίρεσαι αλλά.....και να σε χαίρονται!!! ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!

4)Η Εφη............σαν να έβλεπα την αρια αλλά πιό ανοιχτόχρωμη!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Δεν μιλήσαμε και πολύ αλλά χάρηκα πάρα πολύ που σε γνώρισα και έκανες τόσο κόπο για να έρθεις να με δεις!! Ελπίζω ο κουκλος ο γιός σου να μην κουράστηκε και πολύ.....απο τις δημόσιες σχέσεις του.... :wink::wink::wink::wink::wink: χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Να τον χαιρεσαι να σου ζήσει καλή μου!!!!

5) η Τhessalonikia, κοριτσάρα μου εσύ, αρρωστούλα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα!! Πάντως ενα έχω να πω.........ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΠΑΤΡΙΝΙΑ..............!!! ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΙΑΛΕΚΤΟ!!!!! Το γεγονός που ήρθες έτσι χάλια άρρωστη μόνο και μόνο για να με δεις με συγκίνησε ιδιαίτερα! θα τα πουμε και σε πμ!!!

6)marak1, Τι να πω, ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!! Οτι είσαι μοντέλο? Οτι είσαι μια γλύκα? Οτι ο αντρας σου πρέπει να προσέχει μη σε χάσει? Οτι είμαι πολύ τυχερή που σε γνώρισα?(οχι αυτο θα το πω) Είμαι ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ!!! ΕΙΣΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ..............Μ'ΑΚΟΥΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ? Σ΄αγαπώ πολύ και σ'ευχαριστώ για όλα όσα έχεις κάνει για μένα.......... :wink::wink::wink: Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!

7)H DALIA!!! H ΘΕΑ ΜΟΥ, Η DALIA!!!! AYTH H ΕΞΩΤΙΚΗ ΟΜΟΡΦΙΑ!!! ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!!! Με τον γιό τον κούκλο!!! Θεόοοοοοοοςςςςςςςς!!!! Οτι και να πω και για σένα θα είναι λίγο!!! Δεν περιγράφετε το συναίσθημα που μου εβγαλες......!!! Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!! :D:D:D !!Σε περιμένω....όπως είπαμε!!!! :wink::wink::wink::wink:

:cool:Νantia, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ!!! ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΜΕΝΑ....ΕΕΕ....ΣΤΟ ΠΙΟ ΞΑΝΘΟ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!! ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΑΛΟΠΑΡΜΕΝΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΑΓΕΜΕΝΗ!!!!!! Το μπαρ ήταν φοβερό αλλά δεν σχολίασα εκεί καταλαβαίνεις! χαχαχαχαχαα!!! Να σε χαίρετε η κοράκλα σου η όμορφη, η αδελφή σου....το σοι σου ΟΛΟ!!! ενα έχω να πω για σενα............."ΑΝΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ ΕΙΣΤΕ ΓΚΑΒΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ"

και επίτηδες άφησα το τρελό μου το παπί τελευταίο.....

9) ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ, τόσα χρόνια σε ψάχνω και τελικά σε βρήκα στη Θεσσαλονίκη.....!! ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ!!! ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!! Το γεγονός ότι ήρθες........μετά από την περιπέτεια σου με το παιδί να με βρεις......με εκανε και έβαλα τα κλάματα!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΛΕΩ!! ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΟΛΥ!! Το ήξερα ότι είσαι φίλη, όμως τώρα σε νιώθω κάτι παραπάνω........!! ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΠΑΠΑΚΙ!!! Οποιος ανθρωπος πάνω στη γη δεν σε εχει γνωρίσει....χάνει πολλά!!! Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ........

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ............

αν και ο λόγος που ανέβηκα στη Θεσσαλονίκη ήταν ό γάμος της κουμπάρας μου (να ζήσουν τα παιδιά)......αυτό που μου έμεινε ήταν η αγάπη που έλαβα και κυρίως οι φίλες που απέκτησα........!!!!

 

ΦΟΡΟΥΜ...............Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..............!!!!!!!!!!!!!!!

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΖΙ

 

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΑ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΧΑΛΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ (ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ)

 

 

ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΑΠΠΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΤΣΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ

 

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΣΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΑΘΗΝΑΙΑ

 

 

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΠΡΙΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΝΙΝΑ

 

 

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΞΑΝΑΕΓΙΝΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΝΟΤΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΜΗΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΛΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι κι εγώ.

Γλυκιά μας dimt, είσαι καταπληκτική!!!!

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα, όσο μας το επέτρεψε ο μικρός μου.

Από την πρώτη στιγμή που σε είδα (σε ερωτεύτηκα :lol::lol::lol: , όχι ακριβώς) είχα την αίσθηση ότι σε ξέρω από παλιά.

Σα να έχουμε ξανασυναντηθεί...

Είσαι πολύ ανοιχτός άνθρωπος που γελάει πολύ και φαίνεσαι έξω καρδιά, πράγμα που μου αρέσει πολύ ...

Ελπίζω να έχουμε ξανά την ευκαιρία να συναντηθούμε και αυτή τη φορά να πούμε περισσότερα.

 

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι κι εγώ.

Γλυκιά μας dimt, είσαι καταπληκτική!!!!

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα, όσο μας το επέτρεψε ο μικρός μου.

Από την πρώτη στιγμή που σε είδα (σε ερωτεύτηκα :lol::lol::lol: , όχι ακριβώς) είχα την αίσθηση ότι σε ξέρω από παλιά.

Σα να έχουμε ξανασυναντηθεί...

Είσαι πολύ ανοιχτός άνθρωπος που γελάει πολύ και φαίνεσαι έξω καρδιά, πράγμα που μου αρέσει πολύ ...

Ελπίζω να έχουμε ξανά την ευκαιρία να συναντηθούμε και αυτή τη φορά να πούμε περισσότερα.

 

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

 

evi_mik μου! Γλυκια μου μανούλα σ'ευχαριστώ πολύ που ήρθες και έφερες και τον όμορφο γιο σου!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!! ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!

 

Κοριτσομάνες........προσοχή......... έχει τρομερά μάτια ο μικρός!! Καστανά μεν αλλα με μια ματιά σε καθηλώνει!!!!!! :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

 

Αφήστε που είναι επι των δημοσίων σχέσεων ΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Κοριτσαρα μου ελπίζω να ξαναρθω σύντομα άλλα μαζί με την υπόλοιπη χαζοπαρέα (ΠΗΝΕΛΟΠΗ, ΑΡΙΑ146) και να τα ξαναπούμε!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΡΟΧΕΡΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε όχι και βροχερή ρε dimt. Μια χαρά ήλιο έχουμε εδώ.

 

 

Δεν φταιω εγω!!! Στο ράδιο το άκουσα!!! ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΣΤΑΘΜΟ!!!!!!

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
5) η Τhessalonikia, κοριτσάρα μου εσύ, αρρωστούλα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα!! Πάντως ενα έχω να πω.........ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΠΑΤΡΙΝΙΑ..............!!! ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΙΑΛΕΚΤΟ!!!!! Το γεγονός που ήρθες έτσι χάλια άρρωστη μόνο και μόνο για να με δεις με συγκίνησε ιδιαίτερα! θα τα πουμε και σε πμ!!!

 

Μιτσάκι μου έμαθα ... οτι κυκλοφορεί Φωτό απο την συνάντηση ... για στείλε κανένα πμ ... μειλ ... οτι μπορείς any way ... να διαπιστώσουμε και εμεις είναι όντως ΚΟΥΚΛΑΡΑ η ΠΑΤΡΙΝΙΑ Thessalonikia ;;;; :P:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Οφειλω να επιβεβαιώσω πως στην αντιστοιχη συνάντηση μας στην Αθηνα ειπε τα καλυτερα λογια για ολες σας.Ειχε μεινει με το στομα ανοιχτο για την ανταποκριση και την αγάπη που της δειξατε......

Μπράβο Θεσσαλονικη.Αξια και αξιες ολες οι φορουμιτισες εκει..... :D:D:D:D

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

5) η Τhessalonikia, κοριτσάρα μου εσύ, αρρωστούλα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα!! Πάντως ενα έχω να πω.........ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΠΑΤΡΙΝΙΑ..............!!! ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΙΑΛΕΚΤΟ!!!!! Το γεγονός που ήρθες έτσι χάλια άρρωστη μόνο και μόνο για να με δεις με συγκίνησε ιδιαίτερα! θα τα πουμε και σε πμ!!!

 

Μιτσάκι μου έμαθα ... οτι κυκλοφορεί Φωτό απο την συνάντηση ... για στείλε κανένα πμ ... μειλ ... οτι μπορείς any way ... να διαπιστώσουμε και εμεις είναι όντως ΚΟΥΚΛΑΡΑ η ΠΑΤΡΙΝΙΑ Thessalonikia ;;;; :P:D

 

 

ετσι ετσι φιλενας αφροδιτη παρτην εσυ μπας και την δουμε και εμεις οι στραβοι χακερ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

5) η Τhessalonikia, κοριτσάρα μου εσύ, αρρωστούλα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα!! Πάντως ενα έχω να πω.........ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΠΑΤΡΙΝΙΑ..............!!! ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΙΑΛΕΚΤΟ!!!!! Το γεγονός που ήρθες έτσι χάλια άρρωστη μόνο και μόνο για να με δεις με συγκίνησε ιδιαίτερα! θα τα πουμε και σε πμ!!!

 

Μιτσάκι μου έμαθα ... οτι κυκλοφορεί Φωτό απο την συνάντηση ... για στείλε κανένα πμ ... μειλ ... οτι μπορείς any way ... να διαπιστώσουμε και εμεις είναι όντως ΚΟΥΚΛΑΡΑ η ΠΑΤΡΙΝΙΑ Thessalonikia ;;;; :P:D

 

 

ετσι ετσι φιλενας αφροδιτη παρτην εσυ μπας και την δουμε και εμεις οι στραβοι χακερ χαχαχα

 

4 φορες σου εχω στειλει!!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΕΣ!!! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΕΛΙΚΑ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΠΑΤΡΙΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΚΑΙ ΚΟΡΜΑΡΑ!!!! :wink::wink::wink::wink::wink::wink:

 

Aggeloudia ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ!!!!!???? ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ!!! Ειναι όλες τους μία και μία!! Και λίγα εχω γράψει και λίγα έχω πει!!!!

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Μιτσάκι δεν το έχει η χάκερ thessalonikia ...χαχαχαχα

 

μόνο να βάζει τον Λ.Πυργο μέρα & νύχτα έχει καταφέρει ....χαχαχαχαχα

 

(Χαρά έστειλά το μελ μου στην Μιτσάκι ,άστο επάνω μου )

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

ΛΕ ΦΙΛΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ το ξερω αφου ειμαι ολιγον στοκος αλλα παρολα αυτα δεν ηρθε τιποτις με το κωλομειλ τες πα δεν θα την δω ποτε αυτη την φωτο ηταν γραφτο και ετουτουνο να μου συμβει χαχαχα

 

δεν πειραζει φιλενας φτανει που λες οτι ειμαι κουκλαρα και με ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΛΕΜΕ

 

 

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Βρε Μιτσάκι δεν το έχει η χάκερ thessalonikia ...χαχαχαχα

 

μόνο να βάζει τον Λ.Πυργο μέρα & νύχτα έχει καταφέρει ....χαχαχαχαχα

 

(Χαρά έστειλά το μελ μου στην Μιτσάκι ,άστο επάνω μου )

 

 

αντε φιλενας μπας και δουμε καμια ασπρη μερα λεμε

Link to comment
Share on other sites

η ξανθια ψευδεται ασυστολα!!!!!!!!!! της εστηλα ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ MAIL :lol::lol::lol:

 

ρε μπας και το κανει επιτηδες να μην δειτε και τις αλλες ομορφες θεσσαλονικιες?

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

5) η Τhessalonikia, κοριτσάρα μου εσύ, αρρωστούλα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα!! Πάντως ενα έχω να πω.........ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΠΑΤΡΙΝΙΑ..............!!! ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΙΑΛΕΚΤΟ!!!!! Το γεγονός που ήρθες έτσι χάλια άρρωστη μόνο και μόνο για να με δεις με συγκίνησε ιδιαίτερα! θα τα πουμε και σε πμ!!!

 

Μιτσάκι μου έμαθα ... οτι κυκλοφορεί Φωτό απο την συνάντηση ... για στείλε κανένα πμ ... μειλ ... οτι μπορείς any way ... να διαπιστώσουμε και εμεις είναι όντως ΚΟΥΚΛΑΡΑ η ΠΑΤΡΙΝΙΑ Thessalonikia ;;;; :P:D

 

ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! Θα σου τις στείλω αλλα στην thessalonikia δεν τις ξαναστελνω!!! τις εχω στειλει 4 φορές και τις 4 ΠΟΡΤΑ ΕΦΑΓΑ!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

η ξανθια ψευδεται ασυστολα!!!!!!!!!! της εστηλα ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ MAIL :lol::lol::lol:

 

ρε μπας και το κανει επιτηδες να μην δειτε και τις αλλες ομορφες θεσσαλονικιες?

 

ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟΥ ΑΛΗΘΕΣ!!!!!! ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ!! ΠΕΣ ΤΑ DALIA ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ (και απορώ αφού γκαρίζω) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

λε κοριτσιααααααααααααααααα αληθεια σας λεω δεν πηρα τιποτα μπορει να φταιει η βαφη μπορει να φταιει το αιτζχαιμερ δεν ξευρω

 

παντως δεν μας πηραααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Χαρά σε πιστευω παιδί μου !!!!!!!!! έχεις δίκαιο !!!! ουτε εγω το πήρα ....

(μας βρήκαν "ξανθιές" κ μας εκμεταλεύονται χαχαχαχαχα)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...