Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση σε παιδοτοπο στα βορεια???


tatiana

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!!! Τι θα λέγατε για μια συνάντηση σε παιδότοπο στα Βόρεια Προάστεια? Θα πρότεινα το Balloons στο Χαλάνδρι διότι έχει χωριστό χώρο για καπνίζοντες με καλή οπτική επαφή με τα παιδιά. Είμαι ανοιχτή και σε άλλες προτάσεις αν υπάρχουν για παιδότοπους στα Βόρεια Προάστεια διότι το sport το αρχίσαμε πρόσφατα και δεν έχουμε προλάβει να τους γυρίσουμε όλους..Ενδιαφέρεται κανείς??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΟΙ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΣΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ...........................

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό μήνα σε όλες.Αν και νέα στην παρέα κι εγώ μέσα για συνάντηση....

Vasso κανονιστε για Σαββατο βραδυ γιατι εχουμε κανονισει με τον Κ. με κατι γκομενιτσες οκ ?

:mrgreen::mrgreen:

 

Καλως βρηκες το φορουμ :wink:

Link to comment
Share on other sites

tatiana έγραψε:

7 Ιουλίου είναι γεννημένη? Αν ναι έχουμε την ίδια μέρα γενέθλεια.

Ακριβώς :):):) Έχετε γενέθλια την ίδια μέρα.

 

Akis έγραψε:

Vasso κανονιστε για Σαββατο βραδυ γιατι εχουμε κανονισει με τον Κ. με κατι γκομενιτσες οκ ?

Να πεις του άντρα μου να''κάτσει στ' αυγά του''γιατί δεν προβλέπω να μην έχει

τα απαραίτητα προσόντα για το 2ο παιδί....

as1cxEz0g410010MjkyZHwwNjIwZHxNeSBsaXR0bGUgTmljb2wgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα πρότεινα να γίνει ΣΚ ίσως Κυριακή αν και οι παιδότοποι συνήθως έχουν παρτυ τα ΣΚ αλλά μπορώ να πάρω τηλέφωνο και να ρωτήσω. Τι θα λέγατε για αυτή τη Κυριακή 6 Απριλίου? Πρωι? Στα Balloons στο Χαλανδρι?

Περιμένω προτάσεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρούλα μου,εσύ που μένεις Γέρακα έχεις να μου προτείνεις παιδικό σταθμό προς τα εκεί γιατί μετακομίζουμε εκεί και δεν ξέρω τι να κάνω τη μικρή μου(20 μηνών);

 

Όσο για τη συνάντηση εγώ είπα εξαρχής πως μπορώ όποτε κι αν κανονιστεί.

as1cxEz0g410010MjkyZHwwNjIwZHxNeSBsaXR0bGUgTmljb2wgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρούλα μου,εσύ που μένεις Γέρακα έχεις να μου προτείνεις παιδικό σταθμό προς τα εκεί γιατί μετακομίζουμε εκεί και δεν ξέρω τι να κάνω τη μικρή μου(20 μηνών);

 

Όσο για τη συνάντηση εγώ είπα εξαρχής πως μπορώ όποτε κι αν κανονιστεί.

 

vasso Στον Γέρακα δε ξέρω αλλά στην Μαραθώνος στο ύψος της Παλλήνης μετά την εκκλησία προς Ραφήνα αριστερά έχει έναν παιδότοπο τη ΜΙΚΕΛΙΝΑ. Πήγα σε ένα παρτυ τον μικρό πριν απο μερικές μέρες.

Δοκίμασε το αν θές.

Link to comment
Share on other sites

Ρούλα μου,εσύ που μένεις Γέρακα έχεις να μου προτείνεις παιδικό σταθμό προς τα εκεί γιατί μετακομίζουμε εκεί και δεν ξέρω τι να κάνω τη μικρή μου(20 μηνών);

 

Όσο για τη συνάντηση εγώ είπα εξαρχής πως μπορώ όποτε κι αν κανονιστεί.

 

Σου έστειλα πμ

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την Κυριακή αυτή που πρότεινα να συναντηθούμε σας ενημερώνω ότι:

Το Balloons Χαλανδρίου έχει 2 πάρτυ την Κυριακή οπότε δε θα βρούμε ούτε σκαμπό.

Το Σάββατο έχει ένα μικρό πάρτυ αλλά μπορούμε να πάμε αν πάμε το πρωί και νωρίς.

Μια άλλη πρόταση θα ήταν να το κάνουμε το απόγευμα της Δευτέρας κατα τις 6.

Θα ζοριστούμε λίγο αλλα θα τη βρούμε την άκρη....

Link to comment
Share on other sites

Ρουλίτσα ευχαριστώ.Είναι πολύ γνωστός και τον είχα στα υπόψη αλλά τώρα....Σίγουρα ψάχνω να είναι το πολύ μέχρι Παλλήνη γιατί φοβάμαι τα σχολικά και θα ήθελα να την πηγαίνω και να την παίρνω μόνη μου.....

as1cxEz0g410010MjkyZHwwNjIwZHxNeSBsaXR0bGUgTmljb2wgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...